Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
prokluzovani spojky

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
prokluzovani spojky
Autor Zpráva
pety
Anonymní





Příspěvek prokluzovani spojky Citovat
Zdravim,

asi po 5000 Km zacala prokluzovat spojka, v Summit auto mi vymenili kapalinu a o neco se to zlepsilo ( tak 25% ) bohuzel spojka uz neni tak ostra, zvazuju vymenu za nejakou sportovni, doporucite nekdo nejakou ?

diky predem Josef Petrydes
so Zář 08, 2007 10:16 am
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek Re: prokluzovani spojky Citovat
pety napsal:
Zdravim,

asi po 5000 Km zacala prokluzovat spojka, v Summit auto mi vymenili kapalinu a o neco se to zlepsilo ( tak 25% ) bohuzel spojka uz neni tak ostra, zvazuju vymenu za nejakou sportovni, doporucite nekdo nejakou ?

diky predem Josef Petrydes


Dej si tam zase tu seriovou, jen at se ti pedal nepropada. Sem ujel na prvni jen 4000km, na druhy asi 10tisic, tu mi vymenili na zaruku i se setrvacnikem, na treti mam uz 42tisic.. a menim radeji za skoronovou od Kojaka:) Sem zvedavej jak bude ta moje treti opotrebovana, rek bych ze moc ani ne. Pokud chces lepsi, tak si asi kup nekeramickou od Sachse - http://www.racepads.co.uk/downloads/ZFSachs_07/PCS_2007.pdf , http://gallery.z-club.cz/temp/0294001_EBNissan350Z.pdf . Pokud ti odejde dalsi hned, tak to budes asi mit v aute pohnojeny jeste neco jinyho...
ne Zář 09, 2007 10:50 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
IvoNinja
svobodník


Založen: 17.8.2007
Příspěvky: 79
Bydliště: Bratislava, Slovakia

Příspěvek Citovat
Sranda, ja uz mam na Zetku skoro 15.000 km a spojka sa javi byt uplne v pohode, zatial bez vymeny.
ne Zář 09, 2007 11:58 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz