Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
článek o klubu

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
článek o klubu
Autor Zpráva
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek článek o klubu Citovat
dnes jsem po dohodě s Dragem dal na svojí MINIstránku článek o tomhle klubu... drag mi o trochu pomohl..tak se kdyžtak mrkněte... www.vikturek.blog.cz
út Úno 27, 2007 9:00 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: článek o klubu Citovat
viktůrek napsal:
dnes jsem po dohodě s Dragem dal na svojí MINIstránku článek o tomhle klubu... drag mi o trochu pomohl..tak se kdyžtak mrkněte... www.vikturek.blog.cz


Hele, prozraď mi, kdes vzal fotku mojeho auta, tu cos zveřejnil, tak ta v Maxáči nevyšla.....

Jinak dobrý Laughing
st Úno 28, 2007 11:10 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petr
Člen FanClubu 350Z


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: Čistá v Krkonoších

Příspěvek Re: článek o klubu Citovat
Ta fotka jak tam jsou otevřné ty LSD dveře je best Vzývám tě ó pane! N.O.C. - 350Z
čt Bře 01, 2007 12:45 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Drag... Citovat
ani nevím.. někde jsem jí vyštrachal...ale už fakt netušim kde... skoro na všech českých stránkách o tuningu máš svoje zetko...
ale už fakt netušim kde...

A mimochodem... z jednoho důvou sem musel na den nebo dva článek stáhnout a upravím tam pár vět...
jinak díky..
čt Bře 01, 2007 2:40 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: Drag... Citovat
viktůrek napsal:
ani nevím.. někde jsem jí vyštrachal...ale už fakt netušim kde... skoro na všech českých stránkách o tuningu máš svoje zetko...
ale už fakt netušim kde...

A mimochodem... z jednoho důvou sem musel na den nebo dva článek stáhnout a upravím tam pár vět...
jinak díky..



Jestli je to kvůli Kojakovi, tak to zas neber tak vážně. Máš právo na svůj názor a on taky. A on to nemyslí tak zle, jak se tváří Laughing Laughing Laughing
Koukni, vždyť je úúplně roztomilej Twisted Evil
čt Bře 01, 2007 4:23 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek darg.. Citovat
jo..je to kvůli kojakovi...
ale už pavlovi sem řekl že nechci hend na začátku nakoho naštvat nebo urazit... myslim že je pravda že sem asi nevzal v potast jeho práci a jeho věk..
prostě to přepíšu...
sem ne fan klubu teprve dva dny a už je na mě někdo naštvanej..super začátek... Crying or Very sad
čt Bře 01, 2007 7:39 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Anonymní






Příspěvek Re: darg.. Citovat
viktůrek napsal:
jo..je to kvůli kojakovi...
ale už pavlovi sem řekl že nechci hend na začátku nakoho naštvat nebo urazit... myslim že je pravda že sem asi nevzal v potast jeho práci a jeho věk..
prostě to přepíšu...
sem ne fan klubu teprve dva dny a už je na mě někdo naštvanej..super začátek... Crying or Very sad


Bud v klidu, Kojak je drsnej ale zas tak moc se nestalo.....
Až se s ním svezeš, tak o něm třeba napíšeš ještě horší hodnocení....
čt Bře 01, 2007 7:52 pm
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
no..rači nahodíme jiný téma..Smile
plánuješ Brno nebo příbram?
čt Bře 01, 2007 8:07 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Anonymní






Příspěvek Re: darg.. Citovat
viktůrek napsal:
jo..je to kvůli kojakovi...
ale už pavlovi sem řekl že nechci hend na začátku nakoho naštvat nebo urazit... myslim že je pravda že sem asi nevzal v potast jeho práci a jeho věk..
prostě to přepíšu...
sem ne fan klubu teprve dva dny a už je na mě někdo naštvanej..super začátek... Crying or Very sad
Cau Vikturku, vubec to neres, stejne si mel pravdu, to jen stari panove jsou nedutklivi na vytky od tech mladejch. Vse je ok. Cau
čt Bře 01, 2007 8:34 pm
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek anonym.. Citovat
je sice paráda že to vim..ale apsolutně nemám ponětí kdo mi to napsal...Smile Very Happy
čt Bře 01, 2007 8:37 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Anonymní






Příspěvek Re: anonym.. Citovat
viktůrek napsal:
je sice paráda že to vim..ale apsolutně nemám ponětí kdo mi to napsal...Smile Very Happy
Jo nevis, takovej mladej, chytrej, ze bych se splet? Tak cau Kojak
čt Bře 01, 2007 9:03 pm
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek ČLÁNEK.. Citovat
ahoj všem..
protože sem tam ted dal článek o jednom kámošovi tak aby jste to tam nemuseli hledat tak článek o klubu 350Z je http://vikturek.blog.cz/0702/klub-350z
mějte se fajn..
čt Bře 01, 2007 9:19 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz