Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Mimoń- drby
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Mimoń- drby
Autor Zpráva
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
viktůrek napsal:
Kojak napsal:
sluník napsal:
Jooooooo,já mám taky super drb z Mimoně.Dostala jsem veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelikananánskou pusu od báječného chlapa! Laughing
Shocked Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

tak pábové s váma dvouja já jsem skončil Very Happy Very Happy Very Happy
To je dost, že ses vozval. myslel jsem, že lítáš po lese, nebo chrápeš. To víš drby, na každym šprochu, pravdy trochu. Ale my s mobidikem víme své. Jsi chlapák Very Happy

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
ne Srp 26, 2007 5:46 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
viktůrek napsal:
Kojak napsal:
sluník napsal:
Jooooooo,já mám taky super drb z Mimoně.Dostala jsem veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelikananánskou pusu od báječného chlapa! Laughing
Shocked Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

tak pábové s váma dvouja já jsem skončil Very Happy Very Happy Very Happy

konečně ti došlo že si máš najít jinou oběŤ

_________________
NISSAN FOREVER
ne Srp 26, 2007 5:53 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Citovat
Kojak napsal:
viktůrek napsal:
Kojak napsal:
sluník napsal:
Jooooooo,já mám taky super drb z Mimoně.Dostala jsem veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelikananánskou pusu od báječného chlapa! Laughing
Shocked Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

tak pábové s váma dvouja já jsem skončil Very Happy Very Happy Very Happy
To je dost, že ses vozval. myslel jsem, že lítáš po lese, nebo chrápeš. To víš drby, na každym šprochu, pravdy trochu. Ale my s mobidikem víme své. Jsi chlapák Very Happy

hahahaha.. nechcete si povídat třeba o lindě jak je fyzicky vydařená?

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
ne Srp 26, 2007 5:54 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
Kojak napsal:
viktůrek napsal:
Kojak napsal:
sluník napsal:
Jooooooo,já mám taky super drb z Mimoně.Dostala jsem veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelikananánskou pusu od báječného chlapa! Laughing
Shocked Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

tak pábové s váma dvouja já jsem skončil Very Happy Very Happy Very Happy
To je dost, že ses vozval. myslel jsem, že lítáš po lese, nebo chrápeš. To víš drby, na každym šprochu, pravdy trochu. Ale my s mobidikem víme své. Jsi ÚCHYL Very Happy


_________________
NISSAN FOREVER
ne Srp 26, 2007 5:54 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
viktůrek napsal:
Kojak napsal:
viktůrek napsal:
Kojak napsal:
sluník napsal:
Jooooooo,já mám taky super drb z Mimoně.Dostala jsem veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelikananánskou pusu od báječného chlapa! Laughing
Shocked Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

tak pábové s váma dvouja já jsem skončil Very Happy Very Happy Very Happy
To je dost, že ses vozval. myslel jsem, že lítáš po lese, nebo chrápeš. To víš drby, na každym šprochu, pravdy trochu. Ale my s mobidikem víme své. Jsi chlapák Very Happy

hahahaha.. nechcete si povídat třeba o lindě jak je fyzicky vydařená?
Ted najednou bys delal ze te zajmam holky a jeste k tomu starší 12let

_________________
NISSAN FOREVER
ne Srp 26, 2007 5:56 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
viktůrek napsal:
sluník napsal:
viktůrek napsal:
sluník napsal:
Jooooooo,já mám taky super drb z Mimoně.Dostala jsem veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelikananánskou pusu od báječného chlapa! Laughing

předpokládam že to byll kojak nebo drag?
Nooo,to nemusím komentovat,že ne? Laughing Důležité je,že vím já! Laughing

no pokud vím tak jsi jjí dostala i ode mě..ale asi nelíbam jako kojak
Jako,musím říct,můj drahý Viki,že tak gentlemanský polibek jako od tebe jsem už dlouho od nikoho nedostala. Wink Ale tím báječným chlapem jsem myslela někoho jiného než tebe. Wink
ne Srp 26, 2007 7:47 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
Kojak napsal:
sluník napsal:
Jooooooo,já mám taky super drb z Mimoně.Dostala jsem veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelikananánskou pusu od báječného chlapa! Laughing
Shocked Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Wink Wink
ne Srp 26, 2007 7:47 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
mobileus napsal:
Kojak napsal:
mobileus napsal:
viktůrek napsal:
to je f-f-f-ftipný p-p-pánové

asi to je pravda kojaku o tom uchylovi? nebo ty by sses snad rozkoktal nad necim co neni pravda???? ja teda ne? Laughing Laughing Laughing Laughing
Jezuskote, čéčé, mě to taky nějak nesedělo, "KLADENSKEJ LESNÍ FANTOM", že by Viki ? No tě pic. Hlavně to nikomu neříkej, nebo budou blbý keci. Ale fakt je divnej. No a eště ty bukvice Shocked Taky sem slyšel,že tam courá po lese se psem, ale na toho úchyla je jinej popis. Prej je dlouhej jako hůl, hloupej jako v.. Tak to náš Viki nejni. Smile Nějak se pozeptám, krindapána Cool Ježíš, to by byla ostuda pro klub. Proto von s těma holčinama..., mankote, to sou věci Shocked Tttakovej mmladej..

já a ty ani MUK,
jinak viki ani ŠUK.
Laughing Laughing Laughing

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
ne Srp 26, 2007 7:51 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
Kojak napsal:
mobileus napsal:
Kojak napsal:
mobileus napsal:
viktůrek napsal:
to je f-f-f-ftipný p-p-pánové

asi to je pravda kojaku o tom uchylovi? nebo ty by sses snad rozkoktal nad necim co neni pravda???? ja teda ne? Laughing Laughing Laughing Laughing
Jezuskote, čéčé, mě to taky nějak nesedělo, "KLADENSKEJ LESNÍ FANTOM", že by Viki ? No tě pic. Hlavně to nikomu neříkej, nebo budou blbý keci. Ale fakt je divnej. No a eště ty bukvice Shocked Taky sem slyšel,že tam courá po lese se psem, ale na toho úchyla je jinej popis. Prej je dlouhej jako hůl, hloupej jako v.. Tak to náš Viki nejni. Smile Nějak se pozeptám, krindapána Cool Ježíš, to by byla ostuda pro klub. Proto von s těma holčinama..., mankote, to sou věci Shocked Tttakovej mmladej..

já a ty ani MUK,
jinak viki ani ŠUK.
Laughing Laughing Laughing

nesmej se to je vazna vec, chytnou uchyla z kladna a nam zbyde po "z boží vůle kráva" jenom prach a písmenka

_________________
NISSAN FOREVER
ne Srp 26, 2007 8:06 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Pripravuju velkou fotogalerii na web TS, takze sem pak hodim link muzete pak juknout, jinak srazek super, vecer bozskej az na par jedincu ktery sou proste dementni a nedokazou pochopit ze volant a chlast ee, mistama sem mel strach tak sme se drzeli stranou, jinak Lindu sem potkal jen nachvili kdyz to nejvic parilo a my se sli schovat do stinu, rad sem vas zase videl.

Jinak Tuning Klub Sokolov, domu odvezl nekolik vopic, a 4 pohary

3.misto - Standa - otehr scene - vito
3.misto - smoula - fabia scene
3.místo - smoula - best of predstaveni
1.misto - smoula - auto srazu - hlasovani divaci Smile

takze wartburg byl porazen Smile
ne Srp 26, 2007 8:18 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
komar napsal:
Pripravuju velkou fotogalerii na web TS, takze sem pak hodim link muzete pak juknout, jinak srazek super, vecer bozskej az na par jedincu ktery sou proste dementni a nedokazou pochopit ze volant a chlast ee, mistama sem mel strach tak sme se drzeli stranou, jinak Lindu sem potkal jen nachvili kdyz to nejvic parilo a my se sli schovat do stinu, rad sem vas zase videl.

Jinak Tuning Klub Sokolov, domu odvezl nekolik vopic, a 4 pohary

3.misto - Standa - otehr scene - vito
3.misto - smoula - fabia scene
3.místo - smoula - best of predstaveni
1.misto - smoula - auto srazu - hlasovani divaci Smile

takze wartburg byl porazen Smile
Upřímné blahopřání, kucí Smile

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
ne Srp 26, 2007 8:36 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Děkujeme Smile tak víš jak kojaku, nemohl vyhrávat vždycky, muselo přijít prostě něco lepšího :DDDD
po Srp 27, 2007 8:56 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
F.B.I.:
http://www.bmwklub.cz/misa/mimon200708.zakulisi/pages/DSC_0785.htm

_________________
NISSAN FOREVER
po Srp 27, 2007 4:48 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
tomm
vojín


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 45

Příspěvek Citovat
sluník napsal:
Jooooooo,já mám taky super drb z Mimoně.Dostala jsem veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelikananánskou pusu od báječného chlapa! Laughing
To bylo,jak jsi třepala nožičkama 40cm nad zemí??? Laughing No to byla taky doba,než jsi upadla zpět.
st Srp 29, 2007 7:37 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
tomm napsal:
sluník napsal:
Jooooooo,já mám taky super drb z Mimoně.Dostala jsem veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelikananánskou pusu od báječného chlapa! Laughing
To bylo,jak jsi třepala nožičkama 40cm nad zemí??? Laughing No to byla taky doba,než jsi upadla zpět.
Jo,jo,jo,to byl přesně ten okamžik!Sem si to musela užít,ne?Copak vím,kdy se mi to zase stane?
st Srp 29, 2007 10:12 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz