Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
mimoň

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
mimoň
Autor Zpráva
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek mimoň Citovat
tak to vypadá že na mimon jedu s kámošem.. je ještě nákej volňásek pane prezidente??
jiank budu tam od pátku do soboty.. jsem domluvenej s haničkou beruškou že tam budeme ťapkat spoolu takže kdyby ste viděli krásku a zvíře tak to jsme my.Smile

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
út Srp 21, 2007 12:36 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
vlastik.vitek
Člen FanClubu 350Z


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 95
Bydliště: Brumov-Bylnice

Příspěvek jj Citovat
já tam jedu s kámošem autem, při nejhorším vlakem, budu tam v sobotu od rána ale domů pojedu asi až v neděli
út Srp 21, 2007 12:39 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: jj Citovat
vlastik.vitek napsal:
já tam jedu s kámošem autem, při nejhorším vlakem, budu tam v sobotu od rána ale domů pojedu asi až v neděli

já jedu ode dneška do neděle, jedem na šumavu Laughing Laughing Laughing a bez nissana Laughing Laughing Laughing

_________________
NISSAN FOREVER
út Srp 21, 2007 1:30 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
ježiš Viktůrku, já vím že jsem to zvíře, ale všichni to tu nemusí vědět, ne? Laughing Laughing Laughing My tam právě dorazíme v pátek kolem 5 hodiny odpolední Smile A odjíždíme v sobotu kolem 2 hodiny, jedu se svým bratrem... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Těším se na vás Wink
út Srp 21, 2007 5:48 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Citovat
hele komáre.. b kolik budeš v mimoni? já tam nejspíš přijedu hodně pozdě a chi tam být brzy.. tak kdyby jsi tam měl dorazit někdy dřív tak bych se k tobě možná přisral..
zatim

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
út Srp 21, 2007 9:29 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
vikrtůrek: jak sem ti psal na icq ... :/
st Srp 22, 2007 9:56 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
Mimon byla úžasná, ted jsem dorazila domů a 100% bych se tam vráátila!Celkem mi bylo líto, že tam bylo tak málo ,,Z" Crying or Very sad A hlavně jste tam byli vy:o)Moc musím poděkovat za příjemnou společnost Viktůrkovi:o)Doufám že se vám tam líbilo, tak jako mě Wink
so Srp 25, 2007 2:13 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Citovat
Hanička napsal:
Mimon byla úžasná, ted jsem dorazila domů a 100% bych se tam vráátila!Celkem mi bylo líto, že tam bylo tak málo ,,Z" Crying or Very sad A hlavně jste tam byli vy:o)Moc musím poděkovat za příjemnou společnost Viktůrkovi:o)Doufám že se vám tam líbilo, tak jako mě Wink

viktůrek byl po zásluze sklamán z osobních důvodů..jiank mimon super..!!

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
so Srp 25, 2007 5:20 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Mimon byla good.
ne Srp 26, 2007 8:20 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
komar napsal:
Mimon byla good.

dráčku nak pořád postrádám galerii z mimoně, BUDE??????

_________________
NISSAN FOREVER
ne Zář 02, 2007 11:04 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
mobileus napsal:
komar napsal:
Mimon byla good.

dráčku nak pořád postrádám galerii z mimoně, BUDE??????


Bude, ale Pípni, který se o galerie stará, byl v SPA Frankochamps a na Nordschleife.....
Tak na něj nechci tlačit a jsem maximálně zvědav na fotky z okruhů v Německu a Belgii.
ne Zář 02, 2007 11:56 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
mobileus napsal:
komar napsal:
Mimon byla good.

dráčku nak pořád postrádám galerii z mimoně, BUDE??????


Bude, ale Pípni, který se o galerie stará, byl v SPA Frankochamps a na Nordschleife.....
Tak na něj nechci tlačit a jsem maximálně zvědav na fotky z okruhů v Německu a Belgii.

ja taky nechci tlacit jenom sem se ptal Wink

_________________
NISSAN FOREVER
ne Zář 02, 2007 12:17 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz