Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
JDM Meeting Všechov u Tábora - 1.září 2007
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
JDM Meeting Všechov u Tábora - 1.září 2007
Autor Zpráva
Libas
vojín


Založen: 11.1.2007
Příspěvky: 33
Bydliště: u Iglau

Příspěvek JDM Meeting Všechov u Tábora - 1.září 2007 Citovat
Zdravím všechny, dne 1.září 2007 se koná opět JDM Meeting, tentokrát na letišti Všechov u Tábora (je to asi 2 km od Tábora směrem na Písek, u servisu Renault ve vsi je odbočka a cesta na letiště, je to free plocha, takže komplikace nehrozí). Do oběda se snad sjedeme a seznámíme, potom je v plánu oběd v obci, po obědě projdeme auta, možná projedeme (povrch letiště by mohl býti lepší no….jestli seženu kužely, tak může býti slalom), něco nafotíme, seberu si od účastníků nějaké info pro vznikající web/klub, prostě pokecáme. Tak se snažte dorazit Zetkaři, minule to nějak nevyšlo, tak bych Vás rád poznal, hlavně Draga. Budu se těšit na Vaši účast. Libas
so Srp 11, 2007 4:48 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
Ahoj. Jsem z Tábora, sice nemám žádné auto, ale mohl bych přijet udělat pár fotek? co se očekává za auta ? 1.Září, co kdybych sehnal Corvette Z06?
so Srp 11, 2007 6:02 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
tak potvrzuji, v sobotu přijedu s Corvette Z06, vám všem natrhnem záda Razz
čt Srp 30, 2007 4:29 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kamikaze
Playboy klubu


Založen: 24.7.2007
Příspěvky: 41
Bydliště: Karlovy Vary - Praha

Příspěvek Citovat
zajimave, takze Z06?! neva, jen to privez, stejne to nebude stacit na nas! Laughing

_________________
We only live once........
čt Srp 30, 2007 9:41 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
kamikaze: ty tam budeš zítra s infiniti? my jedem od 13:00 na svatbu s vette, pak to projedem kolem města avezmem na letiště Wink takže tak kolem 15:00 tam budem. ..... jakej máte program vy ?
pá Srp 31, 2007 4:17 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Anonymní






Příspěvek Re: JDM Meeting Všechov u Tábora - 1.září 2007 Citovat
Libas napsal:
Zdravím všechny, dne 1.září 2007 se koná opět JDM Meeting, tentokrát na letišti Všechov u Tábora (je to asi 2 km od Tábora směrem na Písek, u servisu Renault ve vsi je odbočka a cesta na letiště, je to free plocha, takže komplikace nehrozí). Do oběda se snad sjedeme a seznámíme, potom je v plánu oběd v obci, po obědě projdeme auta, možná projedeme (povrch letiště by mohl býti lepší no….jestli seženu kužely, tak může býti slalom), něco nafotíme, seberu si od účastníků nějaké info pro vznikající web/klub, prostě pokecáme. Tak se snažte dorazit Zetkaři, minule to nějak nevyšlo, tak bych Vás rád poznal, hlavně Draga. Budu se těšit na Vaši účast. Libas


Pojedu ráno na moravu, a okolo oběda se budu vracet, takže se klidně stavím - cca po 14.00 ......
Ale do interky mi písni na tebe telefon, já jsem bez něj nekontaktní
mimochodem, v srpnu jsem byl dvakrát v Jihlavě, naposledy dnes, ale na kafe si s tebou bez tewl. kontaktu nemám šanci sednout.
pá Srp 31, 2007 8:24 pm
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: JDM Meeting Všechov u Tábora - 1.září 2007 Citovat
Anonymous napsal:
Libas napsal:
Zdravím všechny, dne 1.září 2007 se koná opět JDM Meeting, tentokrát na letišti Všechov u Tábora (je to asi 2 km od Tábora směrem na Písek, u servisu Renault ve vsi je odbočka a cesta na letiště, je to free plocha, takže komplikace nehrozí). Do oběda se snad sjedeme a seznámíme, potom je v plánu oběd v obci, po obědě projdeme auta, možná projedeme (povrch letiště by mohl býti lepší no….jestli seženu kužely, tak může býti slalom), něco nafotíme, seberu si od účastníků nějaké info pro vznikající web/klub, prostě pokecáme. Tak se snažte dorazit Zetkaři, minule to nějak nevyšlo, tak bych Vás rád poznal, hlavně Draga. Budu se těšit na Vaši účast. Libas


Pojedu ráno na moravu, a okolo oběda se budu vracet, takže se klidně stavím - cca po 14.00 ......
Ale do interky mi písni na tebe telefon, já jsem bez něj nekontaktní
mimochodem, v srpnu jsem byl dvakrát v Jihlavě, naposledy dnes, ale na kafe si s tebou bez tel. kontaktu nemám šanci sednout.


Psal Drag, který se zapoměl regnout Laughing
pá Srp 31, 2007 8:26 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bordel
vojín


Založen: 10.4.2007
Příspěvky: 42

Příspěvek Citovat
Ondra. napsal:
tak potvrzuji, v sobotu přijedu s Corvette Z06, vám všem natrhnem záda Razz

A co ma Z06 spolecnyho s JDM srazem? Majitel si asi potrebuje nahnat ego nas CRX 1.6 Laughing

_________________
www.photohorizon.net <<fotky z různých akcí

1.6 SOHC VTEC - žádný Zetko Very Happy
pá Srp 31, 2007 8:36 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
ne, máme tam zítra namířeno na Všechov,vette bude naleštěná ze svatby tak jí pojedem projet, jenže tam budete vy Sad ale tak na tom nic neni když s váma zajezdíme Wink ne ? G35 a Zetko dostane soupeře na úrovni na sprintu (jestli budete jezdit), povrch je vážně na nic,o driftech se nedá uvažovat, sprinty ještě ujdou
auta spojují at už jsou z ameriky nebo z japonska ne?

imho číslo na mě : 774 116 393
pá Srp 31, 2007 10:16 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Anonymní






Příspěvek Citovat
Ondra. napsal:
ne, máme tam zítra namířeno na Všechov,vette bude naleštěná ze svatby tak jí pojedem projet, jenže tam budete vy Sad ale tak na tom nic neni když s váma zajezdíme Wink ne ? G35 a Zetko dostane soupeře na úrovni na sprintu (jestli budete jezdit), povrch je vážně na nic,o driftech se nedá uvažovat, sprinty ještě ujdou
auta spojují at už jsou z ameriky nebo z japonska ne?

imho číslo na mě : 774 116 393


V poho...

Dávám na prdel Laughing Laughing Corvettám na okruhu, snesu je i na letišti Laughing Laughing Laughing
pá Srp 31, 2007 10:33 pm
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat


já ti to neberu Very Happy v Zetku jsem taky jel, nahodim sem časem fotky. Hrozně moc se mi líbilo,ale vette je úplně někde jinde ...

sry za ten wattemark, ale je to nutnost ...


Naposledy upravil Ondra. dne so Zář 01, 2007 2:33 pm, celkově upraveno 1 krát.
pá Srp 31, 2007 11:56 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kamikaze
Playboy klubu


Založen: 24.7.2007
Příspěvky: 41
Bydliště: Karlovy Vary - Praha

Příspěvek Z06 Citovat
hmmm, to je hezky V8 7.0L a neco nad 505 Koni a kroutak 470!!!, neva dneska nestiham ale priste si to rozdam s tebou na okruhu nebo i ve sprintech s mym 4 valcem a stejne nebudes stihat! Laughing Laughing Laughing
A na to si klidne i vsadim $$$$ Laughing Laughing Laughing

_________________
We only live once........
so Zář 01, 2007 11:54 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
kamikaze: mno ta Z06 nebyla moje (nemám řidičák Embarassed )

jinak dnešek docela bomba, díky Dragovi který nás trošku vyhecoval Laughing
Drag: vyjeli jsme z letiště na dálnici, úplně sucho Sad tak sme spoň zkusili maximálku Cool Imho díky majiteli Imprezky za jízdu
so Zář 01, 2007 2:35 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
Drag a ostatní co jste tu dnes byli: nemůžete mi prosím poslat video naší driftící vette ? email: ondrejvavra@centrum.cz , ICQ : 216 931 832
so Zář 01, 2007 8:18 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Ondra. napsal:
Drag a ostatní co jste tu dnes byli: nemůžete mi prosím poslat video naší driftící vette ? email: ondrejvavra@centrum.cz , ICQ : 216 931 832


Video nemám, mám jen pár fotek Corvetty a trávy na brzdách, blatnících, dveřích...... Laughing Laughing Laughing

Budou v neděli našem webu....
so Zář 01, 2007 8:41 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz