Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Autodrom Brno - 8.8.
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Autodrom Brno - 8.8.
Autor Zpráva
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Autodrom Brno - 8.8. Citovat
Dnes se Z-club zúčastnil ježdění na okruhu v Brně.
A bylo to super. Dělil jsem se o auto s Mírou, Míra vlítl na okruh a zcela bez respektu během prvních 3 kol předjel 10 aut ( DB 9, Mustanga, Corvettu, Porsche 911 a pár BMW), sice se potom projel štěrkem, ale jeho auto fakt dobře jede a Toya Proxesy drží - zatím nejlepší gumy na okruhu.....
Já si to taky užil, až se od brzd kouřilo Laughing Laughing Laughing (Corvette, pár BMW, Honda, Porsche 911).... Cool Cool

Opravdu skvělá akce, fotky budou dnes v noci včetně Kamikazeho, který aspiruje na titul klubového Playboye - píchl gumu a ještě na ní udělal 4 boule.....

Účast: Míra, Drag, Kamikaze, Pípni, Peťas, a další tři zetka.....
st Srp 08, 2007 7:22 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Re: Autodrom Brno - 8.8. Citovat
Drag napsal:
Dnes se Z-club zúčastnil ježdění na okruhu v Brně.
A bylo to super. Dělil jsem se o auto s Mírou, Míra vlítl na okruh a zcela bez respektu během prvních 3 kol předjel 10 aut ( DB 9, Mustanga, Corvettu, Porsche 911 a pár BMW), sice se potom projel štěrkem, ale jeho auto fakt dobře jede a Toya Proxesy drží - zatím nejlepší gumy na okruhu.....
Já si to taky užil, až se od brzd kouřilo Laughing Laughing Laughing (Corvette, pár BMW, Honda, Porsche 911).... Cool Cool

Opravdu skvělá akce, fotky budou dnes v noci včetně Kamikazeho, který aspiruje na titul klubového Playboye - píchl gumu a ještě na ní udělal 4 boule.....

Účast: Míra, Drag, Kamikaze, Pípni, Peťas, a další tři zetka.....

škoda že měl kamikaze plno.. tak sem se tam těšil Sad Sad Sad

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Srp 08, 2007 8:53 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
dobrý den, jsem tu nováčkem ... trošku se představim : jsem studentem střední školy, zajímám se o automobily, zvláště o exclusivní automobily. a co se automobilů týče, zejména o focení takže pokud to nebude vadit tak duvdu v budoucnu přispívat nejvíce fotografiemi. Bohužel nevlastním osobně žádné "Zetko", ale mám přítele který má jeden žlutý exemplář ...


můžu Vás poprosit o nějaké fotografie z dnešního srazu Kl.Sp. aut v brně ? popř kde bych našel fotky z posledního květnového dne z mostu? také jsem se účastnil, klidně přispěju svými Wink
st Srp 08, 2007 9:59 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek Citovat
Nam se Brno taky libilo , fotky z dneska tam nahraju behem noci , zitra je najdete na http://gallery.z-club.cz/ . Jsou zde i stare fotky z mostu .
st Srp 08, 2007 10:19 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
a díky moc, klidmě mi tykej/te ... bylo tam i modré Maserati GranSport s jihočeskou spz?
st Srp 08, 2007 10:24 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
petas
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 13.5.2007
Příspěvky: 28

Příspěvek Citovat
bylo to super, můj nej úlovek bylo to žlutý lambo!!!
st Srp 08, 2007 10:48 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petas
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 13.5.2007
Příspěvky: 28

Příspěvek Citovat
a pak,že ty nissany nejedou
st Srp 08, 2007 10:50 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
nebojte se a přidávejte fotky, nemůžu se dočkat !
st Srp 08, 2007 11:06 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek Citovat
mala ukazka z brna
st Srp 08, 2007 11:24 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kamikaze
Playboy klubu


Založen: 24.7.2007
Příspěvky: 41
Bydliště: Karlovy Vary - Praha

Příspěvek Citovat
takze akce byla super, mam dojem ze jsme uz zacali cestou do Brna jelikoz jsme vyjeli ve 2 a najednou nas tam bylo 6 nebo 7 aut. Na okruhu perlil Drag, ale to se dalo cekat, takze jeste musim doladit vejfuk, brzdy, podvozek, turbo, nove pneu, zadni brzdy, precipovat, a pak si to s nim rozdam Laughing
Zaroven musim pochvalit brzdy Bremba, brzdeni za 1++++++++, tedka akorat jeste zijstit zivotnost atd.....

_________________
We only live once........
čt Srp 09, 2007 8:31 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
kdy už budou ty fotky Very Happy ochutnávka na tuning foru byla víc než lákavá Wink
čt Srp 09, 2007 10:15 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Citovat
Ondra. napsal:
kdy už budou ty fotky Very Happy ochutnávka na tuning foru byla víc než lákavá Wink

týýýýý vooooe.. fotky jsou super... poprvý sme viděl 3carery GT vedle sebe... jinak určitě to vyhráli co? kam tahle kára přijede tam vyhrává..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
čt Srp 09, 2007 10:49 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
wow fotky skvělé, jen možná trošku ta kvalita občas Sad ale obsa to vynahrazuje! nemáte někdo fotku Modreého Maserati GranSport co tam bylo ???? Rolling Eyes
čt Srp 09, 2007 3:10 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek Citovat
Ondra. napsal:
wow fotky skvělé, jen možná trošku ta kvalita občas Sad ale obsa to vynahrazuje! nemáte někdo fotku Modreého Maserati GranSport co tam bylo ???? Rolling Eyes


Je to foceny kamerou, proto jsou tak hnusny ty fotky...
čt Srp 09, 2007 3:22 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
Obsah to plnohodnotně vynahrazuje Wink
co ten GranSport ? Crying or Very sad
čt Srp 09, 2007 7:23 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz