Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Relax Meeting Konopáč u Heřmanova Městce 14-16.9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Relax Meeting Konopáč u Heřmanova Městce 14-16.9
Autor Zpráva
wooffy
vojín


Založen: 13.7.2007
Příspěvky: 33
Bydliště: BRNO

Příspěvek Citovat
Gratuluju wresling slunéčkovi Vzývám tě ó pane!
ne Zář 02, 2007 5:10 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
wooffy napsal:
Gratuluju wresling slunéčkovi Vzývám tě ó pane!
Velice děkuji! Wink
ne Zář 02, 2007 5:13 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Anonymní






Příspěvek Citovat
náhodou jsem narazil na tyto stránky a 14.9. vrážíme na relax se svojí tuningovou Xsarou tak jsem zvědav jaký to bude v loni jsem nebyl,ale prý pohoda klídek jak má na srazech být.Tak zatím zdar Marťas

http://multipics.net/?id=120553&klic=rjyucaWp&overall=1
po Zář 03, 2007 7:21 pm
Anonymní






Příspěvek Citovat
relax Surprised
po Zář 03, 2007 7:23 pm
tomm
vojín


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 45

Příspěvek Citovat
Anonymous napsal:
náhodou jsem narazil na tyto stránky a 14.9. vrážíme na relax se svojí tuningovou Xsarou tak jsem zvědav jaký to bude v loni jsem nebyl,ale prý pohoda klídek jak má na srazech být.Tak zatím zdar Marťas

http://multipics.net/?id=120553&klic=rjyucaWp&overall=1
Je tuhle xsaru jsem viděl vloni na Řásný,když jsme tam měli Nissan sraz. Very Happy
út Zář 04, 2007 5:46 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
Anonymous napsal:
náhodou jsem narazil na tyto stránky a 14.9. vrážíme na relax se svojí tuningovou Xsarou tak jsem zvědav jaký to bude v loni jsem nebyl,ale prý pohoda klídek jak má na srazech být.Tak zatím zdar Marťas

http://multipics.net/?id=120553&klic=rjyucaWp&overall=1
Loni to bylo SUPER!Letos jedeme určo taky.Srazík můžu jen doporučit! Wink
út Zář 04, 2007 3:08 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
sluník napsal:
tomm napsal:
sluník napsal:
Barbína?Já se tak těším až tě potkám! Twisted Evil
Dragu,jen chci podotknout,že Sluník se dnes stal na Seči vítězem klání v páce. To je na ránu !
V životě jsem na sebe nebyla tak pyšná jako dnes.fakt masakr! Cool

Taky jsem pyšnej, že mám takovou kámošku Smile

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
út Zář 04, 2007 4:28 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
Kojak napsal:
sluník napsal:
tomm napsal:
sluník napsal:
Barbína?Já se tak těším až tě potkám! Twisted Evil
Dragu,jen chci podotknout,že Sluník se dnes stal na Seči vítězem klání v páce. To je na ránu !
V životě jsem na sebe nebyla tak pyšná jako dnes.fakt masakr! Cool

Taky jsem pyšnej, že mám takovou kámošku Smile
Embarassed Embarassed Wink
st Zář 05, 2007 1:27 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
Takže info z Relaxu:Zase to byl báječný srazík,spousta pohody,pokecu,kamarádů-no prostě srazík takový jaký má být! Wink Největší radost mi udělal Kojak svou účastí (a nejen tím)-bylo to báječné zase vidět fajn človíčka,který nás bavil báječnýma historkama.Zkrátka s Kojakem jsme strávili fajn příjemné odpoledne! Razz Razz Razz Až budou los fotos-hodím sem odkaz.
ne Zář 16, 2007 4:37 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
tak fotos je tady:


http://alexxx.rajce.idnes.cz/Relaxxx_Meeting/#album
ne Zář 16, 2007 7:09 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Ahojíky, dífky a kucí, zdravím všechny, které jsem potkal na Relaxu v H.Městci. Bylo to tam moc pima, určitě budu na tyto srázky jezdit. Prima přijetí, prima lidi, pohoda, prostě relax. Byl jsem jen v sobotu a býval bych rád zůstal přes noc. Tak tedy příště, jo a gril.masíčko bylo super

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
ne Zář 16, 2007 8:04 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomm
vojín


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 45

Příspěvek Citovat
Kojak napsal:
Ahojíky, dífky a kucí, zdravím všechny, které jsem potkal na Relaxu v H.Městci. Bylo to tam moc pima, určitě budu na tyto srázky jezdit. Prima přijetí, prima lidi, pohoda, prostě relax. Byl jsem jen v sobotu a býval bych rád zůstal přes noc. Tak tedy příště, jo a gril.masíčko bylo super
I tvůj příjezd byl impozantní. Ta pořadatelka hledala spadlou bradu ještě pěknou chvíli po tom,co jsi odfrčel. Laughing Laughing Laughing
po Zář 17, 2007 4:37 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
tomm napsal:
Kojak napsal:
Ahojíky, dífky a kucí, zdravím všechny, které jsem potkal na Relaxu v H.Městci. Bylo to tam moc pima, určitě budu na tyto srázky jezdit. Prima přijetí, prima lidi, pohoda, prostě relax. Byl jsem jen v sobotu a býval bych rád zůstal přes noc. Tak tedy příště, jo a gril.masíčko bylo super
I tvůj příjezd byl impozantní. Ta pořadatelka hledala spadlou bradu ještě pěknou chvíli po tom,co jsi odfrčel. Laughing Laughing Laughing

tak příjezd nebo odjjezd

_________________
NISSAN FOREVER
po Zář 17, 2007 8:27 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
mobileus napsal:
tomm napsal:
Kojak napsal:
Ahojíky, dífky a kucí, zdravím všechny, které jsem potkal na Relaxu v H.Městci. Bylo to tam moc pima, určitě budu na tyto srázky jezdit. Prima přijetí, prima lidi, pohoda, prostě relax. Byl jsem jen v sobotu a býval bych rád zůstal přes noc. Tak tedy příště, jo a gril.masíčko bylo super
I tvůj příjezd byl impozantní. Ta pořadatelka hledala spadlou bradu ještě pěknou chvíli po tom,co jsi odfrčel. Laughing Laughing Laughing

tak příjezd nebo odjjezd
Příjezd a pak odfrčel směrem k magorům! Laughing No jako uznej,že když někdo někam přijede a vybafne hned u vrátnice:,,Kde tady parkují Magoři?"No,a slečna asi fakt nechápala. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
po Zář 17, 2007 10:34 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz