Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Formule 1
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Formule 1
Autor Zpráva
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
sluník napsal:
A co Alonso?Sice bych vám tady do toho neměla asi moc mluvit,ale pro mě je favoritem právě on.I když uznávám,že výkony Kubiceho jsou také úžasné.


Dnes v kvalifikaci se Alonso opět ukázal, evidentně vyblokoval Hamiltona z posledního kola - a ve stáji je asi rozhodnuto o týmové jedničce Sad http://moto.sport.cz/clanek/116396-sef-mclarenu-alonso-za-zdrzeni-hamiltona-nemohl.html

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Předpokládám,že kdyby něco takového udělal svého časo Schumacher,tak se za to bude ještě velebit a tvrdit,že je soutěživý a že to udělal správně.Vzhledem k tomu,že Alonso není Schumacher,tak je třeba ho odsoudit. Rolling Eyes
ne Srp 05, 2007 12:03 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
sluník napsal:
Drag napsal:
sluník napsal:
A co Alonso?Sice bych vám tady do toho neměla asi moc mluvit,ale pro mě je favoritem právě on.I když uznávám,že výkony Kubiceho jsou také úžasné.


Dnes v kvalifikaci se Alonso opět ukázal, evidentně vyblokoval Hamiltona z posledního kola - a ve stáji je asi rozhodnuto o týmové jedničce Sad http://moto.sport.cz/clanek/116396-sef-mclarenu-alonso-za-zdrzeni-hamiltona-nemohl.html

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Předpokládám,že kdyby něco takového udělal svého časo Schumacher,tak se za to bude ještě velebit a tvrdit,že je soutěživý a že to udělal správně.Vzhledem k tomu,že Alonso není Schumacher,tak je třeba ho odsoudit. Rolling Eyes


To není pravda, pamatuju si, že když Šumák vyšoupl jednoho jezdce z trati, dostal na tři závody distanc.....
Ale to nešlo o kolegu ze stejné stáje Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Trest navíc dostala celá stáj, takže to podělali asi i šéfové stáje....
ne Srp 05, 2007 12:37 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
Ano,to máš pravdu.Já ale nemluvila o tom,co kdo dostal za trest.Mluvila jsem o tom,co si všeobecně lidé myslí.Loni,když Schumacher zablokoval zatáčku v Monaku,tak to bylo taky podle mě nesportovní jednání.A když jsem se o tom bavila s jedním nejmenovaným členem tohoto klubu,tak mi bylo řečeno,že to udělal správně.Tak nechápu,proč teď odsuzujete Alonsa za v podstatě stejnou ,,chybu".No,ale co člověk to názor a myslím,že v tom,co se týče formule se asi neshodneme.každý má svého oblíbence a toho si bude i hájit,takže je to celkem zbytečná debata.je to skoro stejné,jako když se mají na něčem shodnout politické strany,ty jsou maximálně schopné shodnout se na výši svých platů a co nejdříve si je odhlasovat.Jinak co strana to jiný názor. Wink
ne Srp 05, 2007 3:52 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
wooffy
vojín


Založen: 13.7.2007
Příspěvky: 33
Bydliště: BRNO

Příspěvek Citovat
Myslím že to Alonzovi tak trošku stouplo do hlavy a nesnese nic jinýho než bejt nejlepší.A to bohužel i ve svém týmu.Za to co udělal,bych ho poslal jezdit motokáry.Ale pro tým pořád nese peníze a to je pro ně hlavní.Je jedno jak toho docílí,hlavně že se vyplatí. Bléééééééé
po Srp 06, 2007 1:01 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






Příspěvek Citovat
wooffy napsal:
Myslím že to Alonzovi tak trošku stouplo do hlavy a nesnese nic jinýho než bejt nejlepší.A to bohužel i ve svém týmu.Za to co udělal,bych ho poslal jezdit motokáry.Ale pro tým pořád nese peníze a to je pro ně hlavní.Je jedno jak toho docílí,hlavně že se vyplatí. Bléééééééé



http://moto.sport.cz/clanek/116452-alonsovy-dny-v-mclarenu-jsou-pry-secteny.html
Jak je vidět, tak Alonz je tak dobrej, že odejde sám Laughing Laughing Laughing
On prostě nepochopil, že tým jsou dva jezdci a bez nich se Pohár konstruktérů nezíská......
po Srp 06, 2007 1:39 pm
MysickaMandy
Člen FanClubu 350Z


Založen: 2.6.2007
Příspěvky: 36
Bydliště: okres Třebíč

Příspěvek Citovat
Anonymous napsal:
wooffy napsal:
Myslím že to Alonzovi tak trošku stouplo do hlavy a nesnese nic jinýho než bejt nejlepší.A to bohužel i ve svém týmu.Za to co udělal,bych ho poslal jezdit motokáry.Ale pro tým pořád nese peníze a to je pro ně hlavní.Je jedno jak toho docílí,hlavně že se vyplatí. Bléééééééé



http://moto.sport.cz/clanek/116452-alonsovy-dny-v-mclarenu-jsou-pry-secteny.html
Jak je vidět, tak Alonz je tak dobrej, že odejde sám Laughing Laughing Laughing
On prostě nepochopil, že tým jsou dva jezdci a bez nich se Pohár konstruktérů nezíská......


Myslím si, že tam nikomu chybět nebude Very Happy

_________________
Pac a Pusu Mandy
po Srp 06, 2007 4:09 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek turecko Citovat
Tak jak to dnes dopadne??

Kvalifikaci vyhrál Massa na Ferrari před Hamiltonem, můj tip pro dnešní závod je Raikonen, nebo Hamilton...
Jsem zvědav na strategii stáje Ferrari.
ne Srp 26, 2007 7:38 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: turecko Citovat
Drag napsal:
Tak jak to dnes dopadne??

Kvalifikaci vyhrál Massa na Ferrari před Hamiltonem, můj tip pro dnešní závod je Raikonen, nebo Hamilton...
Jsem zvědav na strategii stáje Ferrari.

nejak ti tip nevyšel co?

_________________
NISSAN FOREVER
ne Srp 26, 2007 4:30 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Re: turecko Citovat
mobileus napsal:
Drag napsal:
Tak jak to dnes dopadne??

Kvalifikaci vyhrál Massa na Ferrari před Hamiltonem, můj tip pro dnešní závod je Raikonen, nebo Hamilton...
Jsem zvědav na strategii stáje Ferrari.

nejak ti tip nevyšel co?
Ahoj kamaráde!
ne Srp 26, 2007 7:37 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Anonymní






Příspěvek Citovat
Jsem zvědavý, jak to dopadne zítra v Monze...
Vyhraje Ferrari???
so Zář 08, 2007 5:52 pm
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
Doufám ve výhru Hamiltona, zasloužil by si to když má po boku takovýho vola ...
so Zář 08, 2007 6:27 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Já se pose....., Alonso jde do Ferrari?
http://moto.sport.cz/clanek/118493-alonso-ma-udajne-namireno-do-ferrari.html
Tak tady je jasně vidět, že lezení do analu se vyplácí..... Confused Mad Sad
po Zář 24, 2007 10:25 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
wooffy
vojín


Založen: 13.7.2007
Příspěvky: 33
Bydliště: BRNO

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
Já se pose....., Alonso jde do Ferrari?
http://moto.sport.cz/clanek/118493-alonso-ma-udajne-namireno-do-ferrari.html
Tak tady je jasně vidět, že lezení do analu se vyplácí..... Confused Mad Sad


Však ať jde.Udělá ferrari akorát ostudu,řitipich jeden.
út Zář 25, 2007 10:07 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
Já se pose....., Alonso jde do Ferrari?
http://moto.sport.cz/clanek/118493-alonso-ma-udajne-namireno-do-ferrari.html
Tak tady je jasně vidět, že lezení do analu se vyplácí..... Confused Mad Sad

Toho hajzla by neměl vzít vůbec nikdo, každýho podrazí pro svůj prospěch. Jezdí dobře, ale je nepoužitelnej Bléééééééé

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
út Zář 25, 2007 1:34 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
Já se pose....., Alonso jde do Ferrari?
http://moto.sport.cz/clanek/118493-alonso-ma-udajne-namireno-do-ferrari.html
Tak tady je jasně vidět, že lezení do analu se vyplácí..... Confused Mad Sad
No co naděláš,někomu se vyplatí když někomu leze do analu,někdo zas má rád když mu tam někdo leze. Laughing Laughing Holt to je věc názoru.Každý dělá co umí. Rolling Eyes
út Zář 25, 2007 1:40 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz