Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Formule 1
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Formule 1
Autor Zpráva
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Formule 1 Citovat
Seriál závodů jde do druhé půlky, někteří z nás se svezou letos na okruzích, na kterých se F1 jezdí, nebo jezdila.

Otvírám tohle téma: každý můžete napsat ostatním svého favorita, okomentovat aktuální závod, apod.

Mě se Nurburgring hodně líbil, díky dešti to byl zajímavý závod, a bylo vidět, že i šoféři F1 v dešti chybují.....

Fandím Ferrari, tak doufám, že mě za to nevyloučíte ze Z clubu Laughing Laughing Laughing
po Črc 23, 2007 9:15 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petas
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 13.5.2007
Příspěvky: 28

Příspěvek Citovat
krásnej závod, mělo by pršet častěji nebo aspon jim tu trat trochu pokropit, každopádně až na ten konec krasnej závod!!! nevadilo by mě kdyby vyhrál mercedes, ale proč zrovna alonso Crying or Very sad
jinak fandím kimimu Laughing
út Črc 24, 2007 10:51 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wooffy
vojín


Založen: 13.7.2007
Příspěvky: 33
Bydliště: BRNO

Příspěvek Citovat
petas napsal:
krásnej závod, mělo by pršet častěji nebo aspon jim tu trat trochu pokropit, každopádně až na ten konec krasnej závod!!! nevadilo by mě kdyby vyhrál mercedes, ale proč zrovna alonso Crying or Very sad
jinak fandím kimimu Laughing


JJ Kimi,ale v Mclarenu mě byl simpatyčtější.
Nejhezčí pasáž německa byla zatáčka při které vyletělo asi šest aut během jednoho kola. Jen jeden nejamaterštější jezdec startoval na mokrých gumách. Very Happy
út Črc 24, 2007 12:46 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Já myslím, že je to chyba týmů, že podcenili déšť.....

Tam bylo tolik vody, že i 80km/h byla velká rychlost, a v té rychlosti brzdit je blbost.

Jsem zvědav, jestli se povede realizace okruhu v Praze Malešicích.

Kimi se mi líbí, a ještě Hamilton - je hodně drzej a až se otrká, tak bude nejlepší.
út Črc 24, 2007 3:18 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petas
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 13.5.2007
Příspěvky: 28

Příspěvek Citovat
no tak jasný, tam asi lítali ti co měli přechodný gumy, měli si vzít mokrý, ale když stojí voda tak se asi nedá nic dělat. ale závod to zpestřilo ne Shocked
út Črc 24, 2007 5:12 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petas
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 13.5.2007
Příspěvky: 28

Příspěvek Citovat
pro mě jsou taky v pohodě piloti bmw, heidfeld a kubica, koho ale nemužu je ralf schumacher. toho snad drží už jenom sponzoři!!! Question
út Črc 24, 2007 5:15 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
A co Alonso?Sice bych vám tady do toho neměla asi moc mluvit,ale pro mě je favoritem právě on.I když uznávám,že výkony Kubiceho jsou také úžasné.
út Črc 24, 2007 8:17 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
petas
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 13.5.2007
Příspěvky: 28

Příspěvek Citovat
alonso je uplakánek Laughing
st Črc 25, 2007 8:29 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
petas napsal:
alonso je uplakánek Laughing


Jasně, Alonso je měkoň, ublíženej, uřvanej a hledá chybu všude jinde, než u sebe....... Sad Sad Sad

Mám radši drsnější styl jízdy, viz. Lauda, Sena, M. Schumacher, Hamilton Laughing
st Črc 25, 2007 8:46 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MysickaMandy
Člen FanClubu 350Z


Založen: 2.6.2007
Příspěvky: 36
Bydliště: okres Třebíč

Příspěvek Citovat
Zdravím ve spolek!
Alonsovi moc stoupla sláva do hlavy a teď se chudáček nemůže vyrovat s tím, že je někdo lepší než on Very Happy a navíc stájová kolega Very Happy Fandím Hamiltonovi Wink

_________________
Pac a Pusu Mandy
st Črc 25, 2007 11:44 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
petas napsal:
alonso je uplakánek Laughing


Jasně, Alonso je měkoň, ublíženej, uřvanej a hledá chybu všude jinde, než u sebe....... Sad Sad Sad Nojo čéčé, von jen fakt nedoceněnej a furt ti mi někoho připomíná, no snad si vzpomenu.

Mám radši drsnější styl jízdy, viz. Lauda, Sena, M. Schumacher, Hamilton Laughing


_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
po Črc 30, 2007 8:29 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
sluník napsal:
A co Alonso?Sice bych vám tady do toho neměla asi moc mluvit,ale pro mě je favoritem právě on.I když uznávám,že výkony Kubiceho jsou také úžasné.


Dnes v kvalifikaci se Alonso opět ukázal, evidentně vyblokoval Hamiltona z posledního kola - a ve stáji je asi rozhodnuto o týmové jedničce Sad http://moto.sport.cz/clanek/116396-sef-mclarenu-alonso-za-zdrzeni-hamiltona-nemohl.html

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
so Srp 04, 2007 11:21 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
http://moto.sport.cz/clanek/116401-alonso-byl-potrestan-poklesem-o-pet-mist-na-startu-vc-madarska.html


Jen zírám.....
Nepamatuji, že by se v rámci jednoho týmu dělaly takové kousky.
Bléééééééé
ne Srp 05, 2007 8:30 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petas
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 13.5.2007
Příspěvky: 28

Příspěvek Citovat
no včera jsem to viděl, krutý!!! za ty roky co to sleduju jsem ještě neviděl rona dennise tak nasranýho, naštěstí ho potrestali a měl by startovat až 6! hajzl!
ne Srp 05, 2007 8:38 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






Příspěvek Citovat
petas napsal:
no včera jsem to viděl, krutý!!! za ty roky co to sleduju jsem ještě neviděl rona dennise tak nasranýho, naštěstí ho potrestali a měl by startovat až 6! hajzl!


Pamatuji Prost - Berger, ale to bylo daleko čistější, tohle byla typická Alonsovská záludnost.
Doufám, že z pátého místa na startu nedosáhne na bednu.
Na Hungaru se hodně blbě předjíždí.... Laughing Laughing Laughing
ne Srp 05, 2007 8:57 am
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz