Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Panenský Týnec

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Panenský Týnec
Autor Zpráva
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Panenský Týnec Citovat
V Panenském Týnci se sešli Kojak, Drag, Milan, za Fan club Komár, Sluník, Viktůrek.....

Pár fotek...
ne Črc 15, 2007 2:23 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
Bylo to moc fajn!Ale že Vám ty paruky sekly. Laughing Laughing Laughing
ne Črc 15, 2007 2:26 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
sluník napsal:
Bylo to moc fajn!Ale že Vám ty paruky sekly. Laughing Laughing Laughing


Fajn jo??? a co? Mám spálený zátylek, unavenej jak prase, poháry nikde, auto zkritizovaný tak, že asi budu ted jezdit na motorce.......
ne Črc 15, 2007 2:31 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
Já ti auto nekritizovala. Laughing
ne Črc 15, 2007 2:32 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Anonymní






Příspěvek Citovat
sluník napsal:
Já ti auto nekritizovala. Laughing

To ne, tys řekla, že jediný zajímavý je to Zetko.... Wink
ne Črc 15, 2007 2:39 pm
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
Anonymous napsal:
sluník napsal:
Já ti auto nekritizovala. Laughing

To ne, tys řekla, že jediný zajímavý je to Zetko.... Wink
Wink Razz
ne Črc 15, 2007 2:58 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
MysickaMandy
Člen FanClubu 350Z


Založen: 2.6.2007
Příspěvky: 36
Bydliště: okres Třebíč

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
sluník napsal:
Bylo to moc fajn!Ale že Vám ty paruky sekly. Laughing Laughing Laughing


Fajn jo??? a co? Mám spálený zátylek, unavenej jak prase, poháry nikde, auto zkritizovaný tak, že asi budu ted jezdit na motorce.......


Toho auta by byla škoda, kdyby mělo jen někde stát, kašli na motorku Very Happy Náhodou, to auto nemá chybu!

_________________
Pac a Pusu Mandy
ne Črc 15, 2007 4:48 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Žluťásek
branec


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 2
Bydliště: Pardubice

Příspěvek Citovat
Opovaž se, schovat to krásné autí někam do ušmudlané garáže!!! Jinak sraz celkem ušel, až na to sluníčko...mě teď dělá společnost horečka, rýma a kašel, takže super Sad
Moc ráda jsem vás viděla...

po Črc 16, 2007 6:19 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Žluťásek napsal:
Opovaž se, schovat to krásné autí někam do ušmudlané garáže!!! Jinak sraz celkem ušel, až na to sluníčko...mě teď dělá společnost horečka, rýma a kašel, takže super Sad
Moc ráda jsem vás viděla...


My jsme taky rádi, žes tam byla s námi. Koukej se uzdravit, hlavně dodržuj pitný režim Laughing Laughing Laughing

Neboj, auto neodložím....
út Črc 17, 2007 7:40 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
MysickaMandy napsal:
Drag napsal:
sluník napsal:
Bylo to moc fajn!Ale že Vám ty paruky sekly. Laughing Laughing Laughing


Fajn jo??? a co? Mám spálený zátylek, unavenej jak prase, poháry nikde, auto zkritizovaný tak, že asi budu ted jezdit na motorce.......


Toho auta by byla škoda, kdyby mělo jen někde stát, kašli na motorku Very Happy Náhodou, to auto nemá chybu!


Motorka je skvělá, auto taky....
Ale na posledním srazu nás, mě a Kojaka, zkritizovali až hanba.... Bléééééééé

Kojaka to tak vzalo, že už do Tuning Cupu nechce, a jak ho znám, tak není daleko od založení vlastní soutěže, kde bude zakázáno kritizovat Kojakovo Fat Boye Cool Laughing Laughing Laughing
út Črc 17, 2007 7:43 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






Příspěvek Citovat
Vzhledem k tomu, že nám do fora už píšou i holky z GT, tak přidám ještě jednu fotku: Ctihodný komanč Kojak a holky z GT Laughing
út Črc 17, 2007 2:23 pm
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Anonymous napsal:
Vzhledem k tomu, že nám do fora už píšou i holky z GT, tak přidám ještě jednu fotku: Ctihodný komanč Kojak a holky z GT Laughing


A ještě jedna s Viktůrkem, a jeho novou slečnou Laughing Laughing Laughing

to s tou slečnou je samozřejmě fooor Laughing Laughing Laughing
út Črc 17, 2007 2:29 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
Žluťásek napsal:
Opovaž se, schovat to krásné autí někam do ušmudlané garáže!!! Jinak sraz celkem ušel, až na to sluníčko...mě teď dělá společnost horečka, rýma a kašel, takže super Sad
Moc ráda jsem vás viděla...
Přeji brzoučké uzdravení, kristovanoho v tomto vedru teplota, horko asi přestane,až budeš ok, Byly jste všechny moc prima a těším se na další tunrande. Pa díífky

My jsme taky rádi, žes tam byla s námi. Koukej se uzdravit, hlavně dodržuj pitný režim Laughing Laughing Laughing

Neboj, auto neodložím....


_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
út Črc 17, 2007 6:32 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
Anonymous napsal:
Vzhledem k tomu, že nám do fora už píšou i holky z GT, tak přidám ještě jednu fotku: Ctihodný komanč Kojak a holky z GT Laughing
jéééééé,na tý fotejsce nemám ještě spálené nohy. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
čt Črc 19, 2007 11:13 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz