Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Fan club - první člen

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Noví členové Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Fan club - první člen
Autor Zpráva
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Fan club - první člen Citovat
Kolegové, členi, tímto oznamuji, že jsme zblbli první člena Fanclubu Zetka, což já osobně beru jako veliký úspěch Cool

Jmenuje se Tomáš, nick Komár, má Nissana Sunny, kterého tvrdě tuní.
A snaží se pořádat sraz na letišti v Sokolově.

Buďte na něj hodní, ať se nelekne a neuteče Laughing Laughing Laughing
po Úno 19, 2007 11:24 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Pro vaši informaci:
Seznam členů ve Fan klubu: Komár, Viktůrek, Linda, Mobileus, Girlsforspeed.
Takže se nám to slušně rozjíždí N.O.C. - 350Z
ne Bře 18, 2007 3:05 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Dragu ja bych neutekl, jen jde o to ze udaje sedi, na letisti akce poradam ale nema nissan sunny ale MICRAAAA Evil or Very Mad to sem si mel precist driv to bys videl to toco Laughing Laughing Cool
pá Úno 15, 2008 1:42 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
komar napsal:
Dragu ja bych neutekl, jen jde o to ze udaje sedi, na letisti akce poradam ale nema nissan sunny ale MICRAAAA Evil or Very Mad to sem si mel precist driv to bys videl to toco Laughing Laughing Cool
Laughing Laughing Laughing Než jsem si přečetla datum,tak jsem myslela,že Komár opustil Micrušku a vrhl se na Sunníka.Uf..se mi ulevilo,že tomu tak není. Razz
pá Úno 15, 2008 9:07 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Slunik: nene, myslel sem ze micru prodam, dokonce tu byl clovek z Ceskych Budejek, a ze v ni klidne odjede, ja sem rel ze mu dam vedel, chtel platit hotove a navrhnul 30, no premyslel sem a nakonec sem rekl ze ne, ze mu dam za polovinu fiestu, tu ale nechtel ze prej se mu micrusa libi, rikam bohuzel moje zlato, proste nedam, ted mam znacky v depu a snazimse kdyz je chvilka vzdy neco udelat.
ne Úno 17, 2008 10:05 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Noví členové Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz