Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
nový fan klubáček sluník:-)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
nový fan klubáček sluník:-)
Autor Zpráva
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
mobileus napsal:
sluník napsal:
mobileus napsal:
ahojky sluníčku tak tě tu vítáááám
Děkujííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí! Wink

Maminko a to si mi nedavno řikala jak to je hrozny že sem všude. Aspoń je vidět že jsem po tobě Laughing Laughing Laughing
No však jsem ráda že jsi po mě. Laughing Laughing Laughing My se prostě nacpem všude. Cool
po Črc 09, 2007 5:38 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
komar napsal:
Buď zdráva, a pozdravena

Vítám tě mezi náma Smile Cool
Kuju! Wink
po Črc 09, 2007 5:39 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
sluník napsal:
mobileus napsal:
sluník napsal:
mobileus napsal:
ahojky sluníčku tak tě tu vítáááám
Děkujííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí! Wink

Maminko a to si mi nedavno řikala jak to je hrozny že sem všude. Aspoń je vidět že jsem po tobě Laughing Laughing Laughing
No však jsem ráda že jsi po mě. Laughing Laughing Laughing My se prostě nacpem všude. Cool

este aby ne pac bez magoru by se vsude unudili a navic my se nevecpavame oni nas chtějí ceci Laughing Laughing Laughing

_________________
NISSAN FOREVER
po Črc 09, 2007 6:17 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
taky vítám Wink
út Črc 10, 2007 11:21 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
mobileus napsal:
sluník napsal:
mobileus napsal:
sluník napsal:
mobileus napsal:
ahojky sluníčku tak tě tu vítáááám
Děkujííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí! Wink

Maminko a to si mi nedavno řikala jak to je hrozny že sem všude. Aspoń je vidět že jsem po tobě Laughing Laughing Laughing
No však jsem ráda že jsi po mě. Laughing Laughing Laughing My se prostě nacpem všude. Cool

este aby ne pac bez magoru by se vsude unudili a navic my se nevecpavame oni nas chtějí ceci Laughing Laughing Laughing



Ano, my jsme rádi, že "slavný pár" je i u nás kompletní. Narážím na zveřejnění vašeho vztahu na Nissanclubu Laughing Laughing

Jen byste měli udělat jasno, kdo je kdo, pochybuju, že Sluník rodila v 17ti..... Cool Wink Wink Wink
út Črc 10, 2007 12:32 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
dráčku si měl asi zlej sen Laughing Laughing Laughing nebo mokrej Shocked Shocked Shocked

_________________
NISSAN FOREVER
út Črc 10, 2007 12:37 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
mobileus napsal:
dráčku si měl asi zlej sen Laughing Laughing Laughing nebo mokrej Shocked Shocked Shocked


Zde je důkaz vašich intimit:http://www.nissanclub.cz/msgboard_posts.php?topic_id=32009&kols=5
út Črc 10, 2007 12:41 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
mobileus napsal:
dráčku si měl asi zlej sen Laughing Laughing Laughing nebo mokrej Shocked Shocked Shocked


Zde je důkaz vašich intimit:http://www.nissanclub.cz/msgboard_posts.php?topic_id=32009&kols=5

nic nevidim Laughing Laughing Laughing

_________________
NISSAN FOREVER
út Črc 10, 2007 12:45 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
mobileus napsal:
Drag napsal:
mobileus napsal:
dráčku si měl asi zlej sen Laughing Laughing Laughing nebo mokrej Shocked Shocked Shocked


Zde je důkaz vašich intimit:http://www.nissanclub.cz/msgboard_posts.php?topic_id=32009&kols=5

nic nevidim Laughing Laughing Laughing


Ty to nevidíš, protože to vidět nechceš.
Ale ostatní to vidí a píšou o tom!!! Laughing Laughing Laughing
út Črc 10, 2007 12:53 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
Píšou o tom,páč to je jen jejich bledá závist a kdyby kapku přemýšleli tak jim dojde,že když mi říká maminko,tak to asi nebude proto,že spolu něco máme.No,nakonec,já a Mobi vzájemný vztah ujasněný máme a ostatní ať si myslí co chtějí. Wink
út Črc 10, 2007 2:45 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
sluník napsal:
Píšou o tom,páč to je jen jejich bledá závist a kdyby kapku přemýšleli tak jim dojde,že když mi říká maminko,tak to asi nebude proto,že spolu něco máme.No,nakonec,já a Mobi vzájemný vztah ujasněný máme a ostatní ať si myslí co chtějí. Wink
jo pravda my máme jasno ale mužem je třeba tou maminkou mást aby si nemysleli ze spolu neco mame, tudiz sme jim to ted zamotali ze ani nevi jestli se vubec známe Laughing Laughing Laughing Laughing
jo a závist je fakt hnusná Laughing Laughing Laughing

_________________
NISSAN FOREVER
út Črc 10, 2007 4:16 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Von je fakt někdy ouplně mimo. Zavání to vydíraním, tak dávej majzla. Evil or Very Mad

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
út Črc 10, 2007 6:48 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
Kojak napsal:
Von je fakt někdy ouplně mimo. Zavání to vydíraním, tak dávej majzla. Evil or Very Mad
myslíš,že jenom někdy? Laughing Laughing Laughing Laughing
út Črc 10, 2007 7:23 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
sluník napsal:
Kojak napsal:
Von je fakt někdy ouplně mimo. Zavání to vydíraním, tak dávej majzla. Evil or Very Mad
myslíš,že jenom někdy? Laughing Laughing Laughing Laughing

ted newim jestli myslite me nebo plešouna Laughing Laughing Laughing

_________________
NISSAN FOREVER
út Črc 10, 2007 7:24 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
No, že tobě by to nebylo jasný, to bych se mooc divil. Tím trpí spíš ten klacek Z boží vůle. A co Slapy ? Budeš ?

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
út Črc 10, 2007 8:46 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz