Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Brzdy na 350Z
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Brzdy na 350Z
Autor Zpráva
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Tom napsal:
Čau všem. Drag (teda pan president) včera zjistil ceny na tu galfeří sadu včetně zadních destiček. Spočetli jsme to na cca 33k včetně montáže u Mlčocha. Takže: kdo má zájem, budeme montovat cca na přelomu března a dubna. Dejte vědět, zda do toho jdete taky.

Tom


Pro upřesnění: kompletní sada předek 28600
zadní desky 2900
montáž 1500
Vč. DPH.
TaTo kalkulace platí pro objednávku tří sad. Nutná záloha při objednání 50%, písemná objednávka. Pokud by měl zájem případný čtvrtý - doladím cenu - možná i o 1500 dolu.
pá Bře 02, 2007 9:26 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
pipni napsal:
Santy napsal:
Jo tak myslim, ze jsi vybral dobre ty "CE28N " vypadaj superne, jakej povrch brimetal, chrom?


Normalni titanium silver. Stejne to furt bude cerny Smile


Tyhle Ti nezčernají Laughing
pá Bře 02, 2007 9:34 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
Pro upřesnění: kompletní sada předek 28600
zadní desky 2900
montáž 1500
Vč. DPH.
TaTo kalkulace platí pro objednávku tří sad. Nutná záloha při objednání 50%, písemná objednávka. Pokud by měl zájem případný čtvrtý - doladím cenu - možná i o 1500 dolu.


Dik, za nabidku. Ale do budoucna bych chtel i vetsi kotouce at to i lip vypada v kolu. Ale na ten funtuning se ozvu s nejakou poptavkou..
pá Bře 02, 2007 10:15 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Info:

Drag a Tom zakoupili sady Galfer EXTREME na předek a Sport desky na zadek.

Celková cena vč. DPH 28200,- Kč. ( 26000,- Kč za předek a 2200,- Kč za zadek).

Kojaku, ty to ani nečti, aby ses nerozčílil Laughing Laughing

Ještě necháme provést vrtání kotoučů, na předek i na zadek.....

Pokud by někdo z Vás chtěl cokoli objednávat, dejte včas vědět, umíme udělat velmi dobré ceny....
Drag
so Bře 17, 2007 8:42 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Santy
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 109

Příspěvek Citovat
jo tak ty brzdy vypadj fakt dobre Smile

http://www.galfer.es/asp/actualidad.asp?idm=ANG
so Bře 17, 2007 12:49 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
Info:

Drag a Tom zakoupili sady Galfer EXTREME na předek a Sport desky na zadek.

Celková cena vč. DPH 28200,- Kč. ( 26000,- Kč za předek a 2200,- Kč za zadek).

Kojaku, ty to ani nečti, aby ses nerozčílil Laughing Laughing O me nemej strach, to jsou mi lidi se kterejma delam hodne let. Privedl jsem tam vic lidi, vcetne jednoho, soucasnyho senatora . Ty tam nechavaj jiny prachy,takze mam svy celkovy slevy. Proste to delam jen trochu jinak, nacelniku. Tak tohle me fakt nerozcili

Ještě necháme provést vrtání kotoučů, na předek i na zadek.....

Pokud by někdo z Vás chtěl cokoli objednávat, dejte včas vědět, umíme udělat velmi dobré ceny....
Drag
Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink
so Bře 17, 2007 5:48 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 34

Příspěvek Citovat
Tak jdeme s Dragem o víkendu montovat Smile. Už je to i v laku na barvu třmenů... bude to paráda, už se těším... Doufám, že si hned při prvním brždění nevylámeme zuby o volant Smile.
út Dub 03, 2007 11:13 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Tom napsal:
Tak jdeme s Dragem o víkendu montovat Smile. Už je to i v laku na barvu třmenů... bude to paráda, už se těším... Doufám, že si hned při prvním brždění nevylámeme zuby o volant Smile.



A taklhle to vypadá:
st Dub 04, 2007 5:39 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
A ještě info pro všechny: chtěli jsme s Tomem nalakovat i zadní kotouče, a aby auto nebylo týden na heveru, chtěli jsme koupit jeden kotouč nový.

V Nissanu změnili po Novém roce cenu náhr. dílů a kotouč - jeden - stojí cca 21600,- Kč, přední i zadní stejně!!! Bléééééééé Bléééééééé Bléééééééé

Bohužel, já už mám najeto přes 50 tis. km a budu v blízké budoucnosti řešit otázku nových zadních kotoučů....
Takže začínám jednat s fabrikou o sportovních zadních kotoučích.....

Podle všeho klesly Nissanu prodeje aut, a tak se anaží zvýšit zisk na náhr. dílech......
st Dub 04, 2007 5:44 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Santy
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 109

Příspěvek Citovat
Tom napsal:
Vy jste se ale rozjeli, pánové Smile. Leda dobře..., AP racing super, taky o tom přemýšlím, na ty "moje" Galfery sice není žádná recenze, ale Kojak je Kojak Smile. No a s gumama bude taky zábava... Pirelli P-Zero Nero apod. je moje volba.

To Santy: Příští týden v pondělí večer kolem 18:00 u Tebe, hodí se Ti to?

Tom


Ahoj Tome,

napismi prosim na tebe email, chtel jsem ti napsat, ale nemohu dohledat na tebe mejl, chtel jsme ti napsat, diky.

PS, jakto ze si nedorazil do mostu, hodne prace Smile
pá Kvě 11, 2007 1:51 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek Citovat
Tak uz mam konecne bzdy doma. Do nasi galerie jsem nahral nejaky fotky. Az mi vrati auto z Kolbenky, kteri mi ho sami odreli, tak se domluvim s Pruhonicema na namontovani. Bohuzel kit noobsahuje slibenou brzdouvou kapalinu. Prosim doporucte mi nejakou... Diky.
so Črc 21, 2007 4:35 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
pipni napsal:
Tak uz mam konecne bzdy doma. Do nasi galerie jsem nahral nejaky fotky. Az mi vrati auto z Kolbenky, kteri mi ho sami odreli, tak se domluvim s Pruhonicema na namontovani. Bohuzel kit noobsahuje slibenou brzdouvou kapalinu. Prosim doporucte mi nejakou... Diky.


Paráda, hezké brzdy....
A je vidět, že z nich máte radost oba - to se vidí málokdy..... Very Happy Very Happy Very Happy

Kapalinu ti dá Petrák stejnou jako do Bremba, ono to bude v poho....
ne Črc 22, 2007 3:40 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Erik350Z
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 33
Bydliště: Brno

Příspěvek Citovat
pipni napsal:
Tak uz mam konecne bzdy doma. Do nasi galerie jsem nahral nejaky fotky. Az mi vrati auto z Kolbenky, kteri mi ho sami odreli, tak se domluvim s Pruhonicema na namontovani. Bohuzel kit noobsahuje slibenou brzdouvou kapalinu. Prosim doporucte mi nejakou... Diky.


Krasny brzdy, pak prosim uploadni fotky jak to vypada na aute a informuj jak to brzdi...
Jak je to s vymenou brzdovych kotoucu? Po kolika km (nebo spis po kolika menenych destickach?) je potreba vymena?
po Črc 23, 2007 7:44 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
bordel
vojín


Založen: 10.4.2007
Příspěvky: 42

Příspěvek Citovat
A ty Galfery jsou lepsi nez seriovy Bremba?

_________________
www.photohorizon.net <<fotky z různých akcí

1.6 SOHC VTEC - žádný Zetko Very Happy
út Črc 24, 2007 4:15 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek Citovat
v galerii se muzete mrknout jak vypadaji brzdy na aute Laughing
cas ukaze jak se chovaji .. a jak dlouho vydrzi desticky
ne Črc 29, 2007 1:32 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz