Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Chiptuning

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Motory Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Chiptuning
Autor Zpráva
TornadoPepa
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 16

Příspěvek Chiptuning Citovat
Od ABC tuning jsem dostal nabídku na chip.Udávají nárust výkonu o 35PS a krouťák o 60Nm.Prý už několik zetek dělali.Nemůžu si pomoci,ale na nepřeplňovaný motor se mi to mi to zdá trochu nadsazené.Jaký je váš názor,případně má někdo osobní zkušenost?Ještě se chci zeptat,zdali nevíte jak se dá vytáhnout origo rádio,nějak na to nemohu přijít.Je to děsnej krám,už delši dobu mi blbne tak to musím nějak pořešit.
út Lis 06, 2007 7:31 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Citovat
ahoj .. no muj názor na to je že 60Nm a 35koní je docela dost... takže je to nesmysl... ale to je na tobě.. jinak kamarád ze zetka na dílně vyndaval rádio a říkal něco o tom že musí ven ten prostřední díl palubky mylsim tunel..ael nevim jak to dopadlo..a když budeš hodně nasranej tka se drž toho starýho krásnýho hesla že čim větší kladivo tim líp..Smile

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
út Lis 06, 2007 7:41 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: Chiptuning Citovat
TornadoPepa napsal:
Od ABC tuning jsem dostal nabídku na chip.Udávají nárust výkonu o 35PS a krouťák o 60Nm.Prý už několik zetek dělali.Nemůžu si pomoci,ale na nepřeplňovaný motor se mi to mi to zdá trochu nadsazené.Jaký je váš názor,případně má někdo osobní zkušenost?Ještě se chci zeptat,zdali nevíte jak se dá vytáhnout origo rádio,nějak na to nemohu přijít.Je to děsnej krám,už delši dobu mi blbne tak to musím nějak pořešit.


Taky mi blbne cd přehrávač, Viki má pravdu, musí se vyndat střední díl přístrojovky....

Co se týče ABC tuningu, tak vynikající zkušenosti má Jenycek, kterému upravili skvěle výkon - zvýšení o 0 koní!!! Na řídící jednotku ani nešáhli, vše spěje k soudu - v Kolbence potvrdili, že se na motoru ani na jednotce nic nedělalo. Takže samolepka ABC tuning za dvacku. To je síla...... Bléééééééé Bléééééééé Bléééééééé
út Lis 06, 2007 8:09 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Re: Chiptuning Citovat
Drag napsal:
TornadoPepa napsal:
Od ABC tuning jsem dostal nabídku na chip.Udávají nárust výkonu o 35PS a krouťák o 60Nm.Prý už několik zetek dělali.Nemůžu si pomoci,ale na nepřeplňovaný motor se mi to mi to zdá trochu nadsazené.Jaký je váš názor,případně má někdo osobní zkušenost?Ještě se chci zeptat,zdali nevíte jak se dá vytáhnout origo rádio,nějak na to nemohu přijít.Je to děsnej krám,už delši dobu mi blbne tak to musím nějak pořešit.


Taky mi blbne cd přehrávač, Viki má pravdu, musí se vyndat střední díl přístrojovky....

Co se týče ABC tuningu, tak vynikající zkušenosti má Jenycek, kterému upravili skvěle výkon - zvýšení o 0 koní!!! Na řídící jednotku ani nešáhli, vše spěje k soudu - v Kolbence potvrdili, že se na motoru ani na jednotce nic nedělalo. Takže samolepka ABC tuning za dvacku. To je síla...... Bléééééééé Bléééééééé Bléééééééé

no.. o tomhle jsme mluvili tenhle vejkend s kojakem.. nechci dělat moc chytrýho ale chip tuning je o tom že přidaj na směsi.. takže ti to o kapku víc papá trochu líp to frčí ale myslim že nárust na výkonu bez přeplnování to mít ani nemůže..ael to fakt netušim.. jen si to myslim..
zatim

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
út Lis 06, 2007 9:09 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Fildik
Anonymní





Příspěvek Citovat
Snad při rozhodování pomůže i tento odkaz:
http://www.mmracing.sk/images/content/afera.pdf
út Lis 13, 2007 8:53 am
czechmike
branec


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 2

Příspěvek Citovat
hosi mam ten samej problem s abc tjunink sou to zlodeji na ntou !!! sem si nechal na cipovat muj druhy vuz (laguna v6) a narust vykonu mi slibili taky nejak kolem 30 az 40 koni takze sem vyplazl 15 prutu a ani nalepku sem nedostal a auto jede stejne (((((((((((((
út Led 15, 2008 8:33 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
flegos
branec


Založen: 17.8.2009
Příspěvky: 2
Bydliště: Mysločovice

Příspěvek Citovat
Fildik napsal:
Snad při rozhodování pomůže i tento odkaz:
http://www.mmracing.sk/images/content/afera.pdf

ty jo tak to sou dobré svině....tak aspoň vím, že až budu mít 350z tak k nim určitě nepůjdu
st Srp 19, 2009 7:52 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
flegos napsal:
Fildik napsal:
Snad při rozhodování pomůže i tento odkaz:
http://www.mmracing.sk/images/content/afera.pdf

ty jo tak to sou dobré svině....tak aspoň vím, že až budu mít 350z tak k nim určitě nepůjdu
O čipech na atmosféru se už napsalo hodně. Mohu ti jen doporučit, ser na to. Do jap. jednotky se nikdo dříve nedostal a přestavění mapy není jednoduché a ještě tam byly ekoplomby, přes které to nejde. Když byla firma Digitech, tak u Ferrari430 nabízeli upravu mapy ŘJ a navýšení o 7 ps !!! a to na motor s výkonem od 430 ps u prvních seriových aut. A to je velmi seriozní. Výkon dožeň lepším sáním včetně laděného víka sání a ještě ušetříš. Když k tomu dáš opravdu laděné výfuky, máš to doma. Je tady na stránkách o tom pytel info.

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
pá Srp 21, 2009 7:36 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Motory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz