Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
350Z v top gearu na prime cool

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
350Z v top gearu na prime cool
Autor Zpráva
Svobi
vojín


Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Habartov- u Sokolova NEJSEM TEN CO MA VITO (aby se to nepletlo)

Příspěvek 350Z v top gearu na prime cool Citovat
Videli jste co mleli za hovadiny v TOP gearu je to starsi dil o 350Z .
Uplne na vsechno nadaval jak je na hovno , motor ze je z Francie,ze je hlucnej a takovy hovadiny , ze prej misto kufru pro psa tam je vyztuha .Pak ze je vse z tuha ze se tam nejvic unavis a takovy zvasty vsak to neni auto na nakupy a lepsi nez ,aby to bylo preposilovany
Sakra ty blbci by meli vedet aspon neco o tich autech .
Ale v Top Gearu jak neco neni Anglicky tak to je na nic toho uz jsem si vsim a jak to nema 600 koni tak je to taky srac.
A meli by bejt trosku objektivni
so Kvě 30, 2009 7:27 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: 350Z v top gearu na prime cool Citovat
Svobi napsal:
Videli jste co mleli za hovadiny v TOP gearu je to starsi dil o 350Z .
Uplne na vsechno nadaval jak je na hovno , motor ze je z Francie,ze je hlucnej a takovy hovadiny , ze prej misto kufru pro psa tam je vyztuha .Pak ze je vse z tuha ze se tam nejvic unavis a takovy zvasty vsak to neni auto na nakupy a lepsi nez ,aby to bylo preposilovany
Sakra ty blbci by meli vedet aspon neco o tich autech .
Ale v Top Gearu jak neco neni Anglicky tak to je na nic toho uz jsem si vsim a jak to nema 600 koni tak je to taky srac.
A meli by bejt trosku objektivni
Uklidni se, je pravda, že Z dělali konstruktéři JAP., USA, a Anglie, v r. 2002, či 03 bylo Z v GB vyhodnoceno jako nejleší sportovní auto. Také je pravda,že moje Z je vyrobeno ve Francii, jako mnoho daších, domnívám se, že japon verze byly určeny jen pro trh USA. Evropa ječela, že chce také, tak se rozjela výroba u Frantíků Laughing Jinak motory Zetka 33 jsou staré a používaly se již do Maximy druhé gen. a do Renaultů Vel.. a ještě jednoho neprodejného typu, ani už si nepamatuju názvy. Takže redakce není daleko od pravdy. taky je pravda, že Z neníb žádný zázrak. /můj soukr. názor, ale letitý /

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
ne Kvě 31, 2009 8:01 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svobi
vojín


Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Habartov- u Sokolova NEJSEM TEN CO MA VITO (aby se to nepletlo)

Příspěvek Citovat
Jo tak ja jsem v klidu a za ty prachy od toho nemuzou cekat zazrak jak od auta za 3 000 000kč .
No ,ale motor vymejsleli Japonci a ne Frantici . A prave vim ze Nissan ma tradici stimahle sestivalci tak se mi nelibilo kdyz rekli ze je od Frantiku
A to ze se Zetko vyrabelo ve Francii je zajmavy jestli to nebude podobny jako s Nissanama z Anglie ze maj psano Holandsko pac tam je nejakej mezi sklad .
Ja mel za to ze je Z z Japonska i nekde v ceskym motoristickem casaku to rikali ,ale tam rikaj ruzny veci .
ne Kvě 31, 2009 8:45 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Svobi napsal:
Jo tak ja jsem v klidu a za ty prachy od toho nemuzou cekat zazrak jak od auta za 3 000 000kč .
No ,ale motor vymejsleli Japonci a ne Frantici . A prave vim ze Nissan ma tradici stimahle sestivalci tak se mi nelibilo kdyz rekli ze je od Frantiku
A to ze se Zetko vyrabelo ve Francii je zajmavy jestli to nebude podobny jako s Nissanama z Anglie ze maj psano Holandsko pac tam je nejakej mezi sklad .
Ja mel za to ze je Z z Japonska i nekde v ceskym motoristickem casaku to rikali ,ale tam rikaj ruzny veci .
Jasně, v Hol je největší sklad vozidel a náhrad. dílů, ale nevyrábí se tam. Někdo mi říkal že má v papírech Anglii / tuším, že Drag /. Tam by ale montovali s pravos. řízením. Ve Francii auta kompletují, asi kvůli dovoz. clu. Jinak nejlepší motor Niss byl řadový šestihrnek, se kterým se dal\ dělat zázraky, bohužel zabíral moc místa. Je to docela škoda. V novejch 370 je motor z gruntu jiný, přímý vstřik, jiné vačky, písty prostě skoro všecko. Mě už je souzeno si Zetko si své auto nechat, mnoho magorů po Evropě není, a pod cenou za úpravy ho nedám. Na podzim přistavím menší hangár, abych měl ty krámy kam dávat Laughing Laughing

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
út Čer 02, 2009 6:22 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svobi
vojín


Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Habartov- u Sokolova NEJSEM TEN CO MA VITO (aby se to nepletlo)

Příspěvek Citovat
Vsak si ho nechej si myslim ze si ho vylepsil dostatecne . A tich nervu to uz by byla skoda prodat Very Happy . A co ten motor uz ho mas znovu poskladanej ?
Hele jinak v Anglii se vyrabi i s levostranim byli odtamtud primery a Almery tak je mozny ze i Z.
A ten 370Z urco ma primej vstrik nekde jsem koukal na netu a tam psali ze nema a prave me to taky zajma , ale ty to mas urco nastudovany Very Happy .
A ten radovej sestivalec to asi myslis jak byli ve Skylinech RB26DETT jo stim se prej daj delat divi Sad
A ten novej motor v GT-R asi taky nebude spatnej jsem ted cetl jak delaj jenom valce nejaka spesl divna metoda Shocked

Ty vyroby chce se to ridit podle tohodle napsal to RS955 co dela v Nissanu SK
tie udaje z technicakov ako Holandsko a Francuzsko zavisia od toho,kde momentalne sidli europska centrala.
V sucastnosti je to Svajciarsko...
Krajna povodu sa da spolahlivo urcit podla VIN:JN1-----Japonsko,SJN----Anglicko a na Almere ine neboli /vynimka je TINO co je Spaniel VSK.../
út Čer 02, 2009 7:16 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tuna
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 6.1.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
Přesně tak. Zetko se montovalo (kompletovalo) ve Francii kvůli clu. Dělají to i jiné fabriky z různých druhů průmyslu kvůli dovoznímu clu do EU. Když je to EU výrobek, tak je samozřejmě bez cla.
A podle VIN se to pozná. Taky mám VIN JN1xxxx ale země původu je Francie.
Evropský závod Nissanů je v Anglii a v Holandsku je skutečeně centrální sklad ND. Když to mají skladem, tak je to do dvou dnů u nás.

_________________
_________________
Všichni lidé jednou zemřou, ale jen někteří skutečně žijí...
čt Čer 04, 2009 7:59 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Svobi
vojín


Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Habartov- u Sokolova NEJSEM TEN CO MA VITO (aby se to nepletlo)

Příspěvek Citovat
Takze mate japonce dodelanyho u Frantiku Very Happy
čt Čer 04, 2009 10:30 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz