Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Zánik Z klubu v Čechách?

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Zánik Z klubu v Čechách?
Autor Zpráva
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Zánik Z klubu v Čechách? Citovat
Tak, když skončila poslední VH v KV, tak jsem utrousil, že VH byla začátkem konce Z klubu a bohužel jsem se asi nemýlil. Drag, který je posledním rokem předsedou, už na to sere, vzláště po obecném zhodnocení finančního hospodaření.Nový nástupce není a nevěřím, že si to někdo veme na triko. Zabere toaž moc času. Doufám, že se udrží alespoň domena, abychom měli možnost se alespoň na něčem dohodnout. Zřejmě budu jeden z prvních, který klub opustí. Okruhy mě neberou, páč tam nehodlám ničit auto a jinak naplánováno není nic. Docházím mezi členy Mustang klubu a safra to je jiný kafe. I v zimě pořádají chlastačky, řeší auta, akce.... Mrzí mě, že náš klub je naprosto nefunkční. Byl bych moc rád, aby jste napsali svůj názor a návrhy. Tedy pokud ještě na tyto stránky někdo chodí.........

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
st Úno 04, 2009 7:23 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
si Zetkem nejezdím, ale chodím na forum kouknout každý den.. Umřelo to tady, škoda.. KOjaku, Dragu a další, které jsem poznal osobně > kdykoli napište, jsem pro každou chlastačku, motokáry, posezení..

PS: proč na sebe nikdo nechce vzít náčelníkování?
st Úno 04, 2009 11:12 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
centros
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Praha

Příspěvek Život klubu mi chybí Citovat
Chodím sem taky skoro každý den a nikdo nic nepíše. Když jsem psal já, často ani k mým příspěvkům nikdo nic nenapsal, tak mne to přestalo bavit, pořád jen psát do prázdna. Třeba s Kojakem, Pípni, Zbyňkem a občas i někým jiným si cinknem a pokecáme, raději než psát do mrtvého fóra. Píše si nás tady dokola asi tak sedm, to si můžem rovnou zavolat. Je nás aktivních málo. Škoda. Předsedu bych dělat nechtěl, nemám na to čas a Dragovi to taky nezávidím, ať už to vede / nevede jakkoliv.

_________________
2006 350Z, Nismo 9.5xR18, Toyo R-888 255/35R18, brzdy AP Racing, nerez hadice, kapalina RBF600, tlumiče HKS Hipermax III, podvozek Kinetix, Hotchkis, rám šasi GT Spec, MREV2 Plenum, Motordyne 5/16" Spacer, K&N, spojka a setrvák JWT, svíčky Denso Iridium
čt Úno 05, 2009 10:46 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hannibal
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Louny

Příspěvek Re: Zánik Z klubu v Čechách? Citovat
Kojak napsal:
Tak, když skončila poslední VH v KV, tak jsem utrousil, že VH byla začátkem konce Z klubu a bohužel jsem se asi nemýlil. Drag, který je posledním rokem předsedou, už na to sere, vzláště po obecném zhodnocení finančního hospodaření.Nový nástupce není a nevěřím, že si to někdo veme na triko. Zabere toaž moc času. Doufám, že se udrží alespoň domena, abychom měli možnost se alespoň na něčem dohodnout. Zřejmě budu jeden z prvních, který klub opustí. Okruhy mě neberou, páč tam nehodlám ničit auto a jinak naplánováno není nic. Docházím mezi členy Mustang klubu a safra to je jiný kafe. I v zimě pořádají chlastačky, řeší auta, akce.... Mrzí mě, že náš klub je naprosto nefunkční. Byl bych moc rád, aby jste napsali svůj názor a návrhy. Tedy pokud ještě na tyto stránky někdo chodí.........


Jojo umíráme . Bez akcí to jinak nebude.Neptejme se co může klub udělat pro nás ,ale co můžou členové udělat pro klub Cool . Tak zkusme každý navrhnout nejakou akcičku. Motokáry jsou fain tak dejte někdo termín ( já ho nedám ,protože na můj nikdo nereagoval). Zamluvme si bowling a dejme klubový turnajek. Oblékněte si maskáče a pojdme se na paintbolu vzájemně pozabíjet Twisted Evil . Nebo zajistím ubytování a vožerem si zetkéřsky huby Bléééééééé

_________________
ante portas
so Úno 07, 2009 9:23 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: Zánik Z klubu v Čechách? Citovat
Hannibal napsal:
Kojak napsal:
Tak, když skončila poslední VH v KV, tak jsem utrousil, že VH byla začátkem konce Z klubu a bohužel jsem se asi nemýlil. Drag, který je posledním rokem předsedou, už na to sere, vzláště po obecném zhodnocení finančního hospodaření.Nový nástupce není a nevěřím, že si to někdo veme na triko. Zabere toaž moc času. Doufám, že se udrží alespoň domena, abychom měli možnost se alespoň na něčem dohodnout. Zřejmě budu jeden z prvních, který klub opustí. Okruhy mě neberou, páč tam nehodlám ničit auto a jinak naplánováno není nic. Docházím mezi členy Mustang klubu a safra to je jiný kafe. I v zimě pořádají chlastačky, řeší auta, akce.... Mrzí mě, že náš klub je naprosto nefunkční. Byl bych moc rád, aby jste napsali svůj názor a návrhy. Tedy pokud ještě na tyto stránky někdo chodí.........


Jojo umíráme . Bez akcí to jinak nebude.Neptejme se co může klub udělat pro nás ,ale co můžou členové udělat pro klub Cool . Tak zkusme každý navrhnout nejakou akcičku. Motokáry jsou fain tak dejte někdo termín ( já ho nedám ,protože na můj nikdo nereagoval). Zamluvme si bowling a dejme klubový turnajek. Oblékněte si maskáče a pojdme se na paintbolu vzájemně pozabíjet Twisted Evil . Nebo zajistím ubytování a vožerem si zetkéřsky huby Bléééééééé
Rád se účastním, ja zastvítí sluníčko a ohřeje se trochu asfalt, vyrazíme na silnici si zablbnout, už jsem nažhavenej. A vožíračka, dobrej nápad.

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
ne Úno 08, 2009 1:13 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
No ac nevlastnim zetko a mam jen primeru od nissanku tak kdybych se mohl ucastnit vasich akci rad se pridam, sem sice jen clenem fan klubu ale budu moc rad kdyz budu mezi vas moci zavitat, ale jediny s kym sem v kontaktu je vlastne jarda kojak, protoze sem vas nemel moznost poznat, akorat chvilku vase mazliky ve Varech v dostihovym arealu kam sem navedl jardu kojaka kdyz sem tam letel ... a na forum takze lezu a jukam jen nevim co se kde deje protoze do fan nikdo nic nepise a zrejme po vikturkovi, mobileusovi a dalsich co jsou cleny fan klubu se slehla zem ... kde pa je treba ta kraska Linda? po te se mi take stejska Wink mejte se chlapy, zima uz bude brzo pryc a pak se urcite vydame brazdit silnice spolecne Cool

co se tyce veci okolo sem pro kazdou spatnost Smile Twisted Evil
ne Úno 22, 2009 10:55 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
centros
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
Taky už se těším na jakoukoli akci. Až bude hezky, chystám se uspořádat nějakou projížďku v okolí Berouna. Jsou tam moc fajn silničky. A mimochodem, kam nám zmizel předseda???

_________________
2006 350Z, Nismo 9.5xR18, Toyo R-888 255/35R18, brzdy AP Racing, nerez hadice, kapalina RBF600, tlumiče HKS Hipermax III, podvozek Kinetix, Hotchkis, rám šasi GT Spec, MREV2 Plenum, Motordyne 5/16" Spacer, K&N, spojka a setrvák JWT, svíčky Denso Iridium
po Úno 23, 2009 9:23 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
centros napsal:
Taky už se těším na jakoukoli akci. Až bude hezky, chystám se uspořádat nějakou projížďku v okolí Berouna. Jsou tam moc fajn silničky. A mimochodem, kam nám zmizel předseda???


to nikdo nevi, ja se rad pridam, zap cechy jsou velky Smile sokolov u k.varu je malej Smile a do berouna vcelku kousek ... Cool
čt Úno 26, 2009 11:32 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
komar napsal:
centros napsal:
Taky už se těším na jakoukoli akci. Až bude hezky, chystám se uspořádat nějakou projížďku v okolí Berouna. Jsou tam moc fajn silničky. A mimochodem, kam nám zmizel předseda???


to nikdo nevi, ja se rad pridam, zap cechy jsou velky Smile sokolov u k.varu je malej Smile a do berouna vcelku kousek ... Cool
S Dragem občas mluvím,když mi vezme telefon, jinakse neozve, teď se snad fláká v Egyptu s Mojdou, jinak prý má moc práce, o klubu vůbec nemluví, tak že s ním počítat nelze. Co řídičák, už máš Laughing aŽ se počasí umoudří, určitě se na projíždku sjedem

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
pá Úno 27, 2009 4:02 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Kojak napsal:
komar napsal:
centros napsal:
Taky už se těším na jakoukoli akci. Až bude hezky, chystám se uspořádat nějakou projížďku v okolí Berouna. Jsou tam moc fajn silničky. A mimochodem, kam nám zmizel předseda???


to nikdo nevi, ja se rad pridam, zap cechy jsou velky Smile sokolov u k.varu je malej Smile a do berouna vcelku kousek ... Cool
S Dragem občas mluvím,když mi vezme telefon, jinakse neozve, teď se snad fláká v Egyptu s Mojdou, jinak prý má moc práce, o klubu vůbec nemluví, tak že s ním počítat nelze. Co řídičák, už máš Laughing aŽ se počasí umoudří, určitě se na projíždku sjedem



No samozrejme, uz funguju od 10.unora, a co ty chlape doufam ze to zdravicko uz lepsi, a pripravuju ilegalku na 18.4.2009 tak treba kdyz se vam nekomu bude chtit objevit rad vas uvidim, VIP poukazy nejsou problem Cool
ne Bře 08, 2009 7:27 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz