Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Sání Injen

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Motory Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Sání Injen
Autor Zpráva
cimboss
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 19.5.2007
Příspěvky: 56
Bydliště: Plešovec

Příspěvek Sání Injen Citovat
Pokud někdo máte neupravený motor a toužíte po navýšení výkonu, tohle sání doporučuji. Dal jsem za slušný peníz a je to dost poznat, při rozjezdu je navýšení min. o 20k, nevěřil bych kdybych nevyzkoušel. Filtr jsem strčil před chladič, aby nesál teplý vzduch.
čt Pro 11, 2008 11:35 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
centros
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Praha

Příspěvek 20 koní??? Citovat
Jedna paní povídala! Až jsem dáš graf z brzdy před a po úpravě, pak se budeme bavit o koních. Zatím bych ti věřil tak 20 decibel navíc, ale ne 20 koní.

_________________
2006 350Z, Nismo 9.5xR18, Toyo R-888 255/35R18, brzdy AP Racing, nerez hadice, kapalina RBF600, tlumiče HKS Hipermax III, podvozek Kinetix, Hotchkis, rám šasi GT Spec, MREV2 Plenum, Motordyne 5/16" Spacer, K&N, spojka a setrvák JWT, svíčky Denso Iridium
čt Pro 11, 2008 7:57 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jarda Mareček
zobák


Založen: 3.8.2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Praha

Příspěvek Zvýšení výkonu Citovat
Tak co ty grafy? Chci to taky vidět.
Jarda
po Pro 22, 2008 2:28 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: Sání Injen Citovat
cimboss napsal:
Pokud někdo máte neupravený motor a toužíte po navýšení výkonu, tohle sání doporučuji. Dal jsem za slušný peníz a je to dost poznat, při rozjezdu je navýšení min. o 20k, nevěřil bych kdybych nevyzkoušel. Filtr jsem strčil před chladič, aby nesál teplý vzduch.
Na takový výkon opravdu samotné sání nestačí, ale studenej luft ti nějaký Nm přidá. Poraď se s Dragem tomu někde záhadně načipovali motor, že to chodilo skooro tři kila. Měl ho na svém tajném a dlouhém seznamu tuning úprav, který četl komisařům na srazech. Ale bohužel jsem ani já do něj nesměl nahlédnout Sad Laughing Třeba ti to prozradí Wink Jinak šetři, prodám ti mé auto, trochu pojezdím a ........... Lákaj mě spíš nabušený ameriky s obrofskejma motorama a nádržema Laughing

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
út Pro 23, 2008 9:14 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flegos
branec


Založen: 17.8.2009
Příspěvky: 2
Bydliště: Mysločovice

Příspěvek Re: Sání Injen Citovat
Kojak napsal:
cimboss napsal:
Pokud někdo máte neupravený motor a toužíte po navýšení výkonu, tohle sání doporučuji. Dal jsem za slušný peníz a je to dost poznat, při rozjezdu je navýšení min. o 20k, nevěřil bych kdybych nevyzkoušel. Filtr jsem strčil před chladič, aby nesál teplý vzduch.
Na takový výkon opravdu samotné sání nestačí, ale studenej luft ti nějaký Nm přidá. Poraď se s Dragem tomu někde záhadně načipovali motor, že to chodilo skooro tři kila. Měl ho na svém tajném a dlouhém seznamu tuning úprav, který četl komisařům na srazech. Ale bohužel jsem ani já do něj nesměl nahlédnout Sad Laughing Třeba ti to prozradí Wink Jinak šetři, prodám ti mé auto, trochu pojezdím a ........... Lákaj mě spíš nabušený ameriky s obrofskejma motorama a nádržema Laughing

njn... záleží taky na tom, za kolik ho budeš prodávat Smile
já bych byl rád kdybych měl sériovku, ale s mojí momentální finanční situací... hm.. to asi hned tak nebude Crying or Very sad Crying or Very sad
st Srp 19, 2009 5:54 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Motory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz