Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Niss 350Z kompresor (uz i na prodej)

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Niss 350Z kompresor (uz i na prodej)
Autor Zpráva
Mario
vojín


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek Niss 350Z kompresor (uz i na prodej) Citovat
tak uz jsem si zajezdil, tak pujde zase o dům dál, timto je naprodej

Tak nejaky zakladní stručné informace k prodeji:
rok 2004
výkon cca 380ps
TK+ME do 7/2010
Evropská verze, prodáno jako nové v Belgii
výbava:
6xabg
vyhřívané sedačky
elektrické sedačky
interiér kombinace červeno-černé kůže
audiosystém original Bose (6+1)original autoradio s vnitřím CD měničem na 6CD.
ABS + ESP
El. okna + el. zrcátka
aut.klima
najeto 48.000km
18" kované kola RAYS
úpravy:
namontován kompresor prestižní firmy Vortech
elektronika HKS
keramická spojka
karbonová kapota a karbonové blatníky
závodní silný ALU chladič -voda
a spousta vychytávek a uprav na dlouhé psaní...
Úpravy za více jak 300.000czk.

Více informací po telefonu, mailu, osobně.
tel: 777266144

Cena: 690.000.- czk










_________________
350Z, vortech, hks, ...
pá Lis 14, 2008 11:55 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
cu udeš kupovat místo Zetka? Crying or Very sad
ne Lis 16, 2008 12:08 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
drilu
branec


Založen: 28.6.2008
Příspěvky: 2

Příspěvek Citovat
Ondra. napsal:
cu udeš kupovat místo Zetka? Crying or Very sad

Trochu si počká a kúpi 370z Razz
ne Lis 16, 2008 1:09 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
centros
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Praha

Příspěvek Parametry? Údržba? Citovat
Taky uvažuju o kompresoru Vortech a zajímá mne, jak je náročná údržba, jak často se mění olej, jak moc je to hlučné oproti standardu, jaká je spotřeba, ...
Máš grafy z měření výkonu a krouťáku na brzdě?

_________________
2006 350Z, Nismo 9.5xR18, Toyo R-888 255/35R18, brzdy AP Racing, nerez hadice, kapalina RBF600, tlumiče HKS Hipermax III, podvozek Kinetix, Hotchkis, rám šasi GT Spec, MREV2 Plenum, Motordyne 5/16" Spacer, K&N, spojka a setrvák JWT, svíčky Denso Iridium
st Bře 11, 2009 5:06 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: Parametry? Údržba? Citovat
centros napsal:
Taky uvažuju o kompresoru Vortech a zajímá mne, jak je náročná údržba, jak často se mění olej, jak moc je to hlučné oproti standardu, jaká je spotřeba, ...
Máš grafy z měření výkonu a krouťáku na brzdě?
Mluvil jsem s Mariem, když to dostavěl a byl zlkamaný výsledkem. Rychleji se to rozjíždělo, tedy lepší krouták, ale výkon prd. Už to s tím koupil řachlý, tak mapa nebude. Pamatuji když jsem dělal turba a přemýšlel jaké přeplňování, tak jsem našel firmu v Náckově Guzzi, Gucci, která dělá celou úpravu Z, U posílení motoru uváděli výkon 350ps /Kompresor/. Sralo by mě to věčné kvílení turbíny, dá se to poslouchat jen chvíli a věčné poruchy ložisek, které prd vydrží, u jednostupnového prd výkon. A taky velké ztráty u mechan převodu. Osobně si myslím, že jsou vhodné a ty dvoustupnové pro V8 ba amíkovské motory, kde to všechno vydrží, ale posilují již vysoké výkony. Třeba Mustang GT Shelby 500ps a kompresor = 750 ps. Proto se asi malé obsahy posilují turbodmychadly, kde je větší účinnost. To je můj názor Stejně je potřeba celý kit a kvalitní bude kolem 150-200t

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
st Bře 11, 2009 9:39 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
centros
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Praha

Příspěvek Turbo neturbo Citovat
Lepší investovat do baráku Very Happy

_________________
2006 350Z, Nismo 9.5xR18, Toyo R-888 255/35R18, brzdy AP Racing, nerez hadice, kapalina RBF600, tlumiče HKS Hipermax III, podvozek Kinetix, Hotchkis, rám šasi GT Spec, MREV2 Plenum, Motordyne 5/16" Spacer, K&N, spojka a setrvák JWT, svíčky Denso Iridium
st Bře 11, 2009 11:39 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: Turbo neturbo Citovat
centros napsal:
Lepší investovat do baráku Very Happy
To si myslím, hlavně ať má obrovskou garáž. Já mám jen tři fleky a je to málo, vetta jde do světa. Časem jistě pořídíš nějakého veterána, něco na denní ježděné, SUV ppro manželku, spor´táky pro děti, supersport pro sebe......... Smile , seš mladej, časem všecko bude, jenom ne místo v garáži

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
so Bře 14, 2009 6:29 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
centros
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Praha

Příspěvek Malá garáž Citovat
Garáž je malá, jen pro dvě auta Sad
S tím už bohužel nešlo víc dělat. Asi se budu muset časem přestěhovat Very Happy

_________________
2006 350Z, Nismo 9.5xR18, Toyo R-888 255/35R18, brzdy AP Racing, nerez hadice, kapalina RBF600, tlumiče HKS Hipermax III, podvozek Kinetix, Hotchkis, rám šasi GT Spec, MREV2 Plenum, Motordyne 5/16" Spacer, K&N, spojka a setrvák JWT, svíčky Denso Iridium
ne Bře 15, 2009 6:27 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mario
vojín


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek Re: Parametry? Údržba? Citovat
Kojak napsal:
centros napsal:
Taky uvažuju o kompresoru Vortech a zajímá mne, jak je náročná údržba, jak často se mění olej, jak moc je to hlučné oproti standardu, jaká je spotřeba, ...
Máš grafy z měření výkonu a krouťáku na brzdě?
Mluvil jsem s Mariem, když to dostavěl a byl zlkamaný výsledkem. Rychleji se to rozjíždělo, tedy lepší krouták, ale výkon prd. Už to s tím koupil řachlý, tak mapa nebude. Pamatuji když jsem dělal turba a přemýšlel jaké přeplňování, tak jsem našel firmu v Náckově Guzzi, Gucci, která dělá celou úpravu Z, U posílení motoru uváděli výkon 350ps /Kompresor/. Sralo by mě to věčné kvílení turbíny, dá se to poslouchat jen chvíli a věčné poruchy ložisek, které prd vydrží, u jednostupnového prd výkon. A taky velké ztráty u mechan převodu. Osobně si myslím, že jsou vhodné a ty dvoustupnové pro V8 ba amíkovské motory, kde to všechno vydrží, ale posilují již vysoké výkony. Třeba Mustang GT Shelby 500ps a kompresor = 750 ps. Proto se asi malé obsahy posilují turbodmychadly, kde je větší účinnost. To je můj názor Stejně je potřeba celý kit a kvalitní bude kolem 150-200t


Ahoj, nene zklamany rozhodne nejsem. Jsem spokojeny tak jak to je. Auto, tak jak je postaveny a naladeny funguje fantasticky. Oproti seriovemu zetku rozdil rapidni, oproti kojakovemu zetku propastný Surprised))))))) myslim, ze v ramci moznosti, jednoduchosti, udrzby a financi je kompresor dobrá volba. Kdo chce mířit nad 400ps tak turba to je jasny, komu staci doladit auto pod tuto hranici, tak kompresor. Prubeh vykonu je vyborny, krasna linearni krivka, zatah pozvolny od volnobehu az po omezovac, coz je plus oproti turbu a diky tomuto ma navrch oproti ostatnim podobne vykonnym autum. Kompresoru nelituju, spise naopak.
Kdybych chtel neomezene ladit, honit se za stovkama koniku, tak turba, vo tom žádná, tam uz kompresor nestaci....

_________________
350Z, vortech, hks, ...
ne Bře 15, 2009 10:48 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz