Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
tlumiče D2 racing

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Podvozek Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
tlumiče D2 racing
Autor Zpráva
cimboss
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 19.5.2007
Příspěvky: 56
Bydliště: Plešovec

Příspěvek tlumiče D2 racing Citovat
Tož jsem přikůpil tyto tlumiče, namontoval a jezdím. Oproti originálu: ve středu nastavení se chovají podobně, stavitelné jsou v 36 krocích. Lze nastavit i výšku podvozku, z důvodu že jezdím často na ukrajinu jsem dal auto co nejvýše. Když se tvrdost nastaví na nejměkší tak je to jako SUV. Na nejtvrdší papačka, drží v zatáčkách jako přibité. Štelování tvrdosti jerdnoduché shora šestihraným imbusem.Dále jsem dal duralové podložky pod kola cca 25mm, je dost poznat že se auto dost ustabilizovalo, i když kola celkem trčí do stran,ale stojí to zato.
út Lis 04, 2008 8:32 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
centros
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
Tak pošli fotku svého SUV Very Happy
Zadní tlumiče šteluješ taky shora imbusem?
To jsi udělal nějakou díru do karoserie a koberce?
Udělej nějaké fotky a detaily.

_________________
2006 350Z, Nismo 9.5xR18, Toyo R-888 255/35R18, brzdy AP Racing, nerez hadice, kapalina RBF600, tlumiče HKS Hipermax III, podvozek Kinetix, Hotchkis, rám šasi GT Spec, MREV2 Plenum, Motordyne 5/16" Spacer, K&N, spojka a setrvák JWT, svíčky Denso Iridium
út Lis 04, 2008 1:39 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cimboss
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 19.5.2007
Příspěvky: 56
Bydliště: Plešovec

Příspěvek Citovat
centros napsal:
Tak pošli fotku svého SUV Very Happy
Zadní tlumiče šteluješ taky shora imbusem?
To jsi udělal nějakou díru do karoserie a koberce?
Udělej nějaké fotky a detaily.

Nafotím pošlu. Jo udělal jsem díru.Vrtačkou Very Happy Ne do podlahy,vršek tlumičů vzadu je těsně u kraje shora na tužicím rámu, stačí odloupnou jeden plast. Jediný problém byl, že zadní tlumiče jsou i s pružinami, tudíž bylo potřeba vyhodit péra originální.
út Lis 04, 2008 1:58 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
cimboss napsal:
centros napsal:
Tak pošli fotku svého SUV Very Happy
Zadní tlumiče šteluješ taky shora imbusem?
To jsi udělal nějakou díru do karoserie a koberce?
Udělej nějaké fotky a detaily.

Nafotím pošlu. Jo udělal jsem díru.Vrtačkou Very Happy Ne do podlahy,vršek tlumičů vzadu je těsně u kraje shora na tužicím rámu, stačí odloupnou jeden plast. Jediný problém byl, že zadní tlumiče jsou i s pružinami, tudíž bylo potřeba vyhodit péra originální.
čéče, ty máš vzadu pružiny na tlumičích ? Shocked Shocked Jéžišmarjá a to s tím jezdíš po kopcích. Určitě pošli fotky, když je to vypumpovaný nahoru, bude to první sportovní SUV se zadním náhonem. A eště šnorchl na vejfuky. Kam se seru s tuningem, todle by mě tedy ani ve snu nenapadlo. Každej auto snižuje na okruhy a ty krindapána do terénu. No jsi jednička a hlavně asi první. No todle, tohle.... Blahopřeju Laughing Zaplaťpámbu nejsem jedinej magor Rolling Eyes
-

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
út Lis 04, 2008 6:46 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cimboss
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 19.5.2007
Příspěvky: 56
Bydliště: Plešovec

Příspěvek Citovat
Haha,zase tak hrozné to není. Když je nutno,cca 20 min a je snížené. Po kopcích nejezdím, na ukrajině jsou šílené cesty,když to bylo nízké, musel jsem se párkrát vracet páč jsem neprojel.



_MG_4511 (1).jpg
 Komentář:
 Velikost:  138.65 kB
 Zobrazeno:  7865 krát

_MG_4511 (1).jpg



_MG_4508 (1).jpg
 Komentář:
 Velikost:  139.63 kB
 Zobrazeno:  7865 krát

_MG_4508 (1).jpg



_MG_4504.jpg
 Komentář:
 Velikost:  141.99 kB
 Zobrazeno:  7865 krát

_MG_4504.jpg


st Lis 05, 2008 8:34 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
No to je mazec, UK trochu znám, nyl jsem tam Allroadem, ale moc jsme toho nenajezdili, páč jsme byli furt na plech Zachlastáme kámo ! Jinak auto vypadá moc dobře, ukrajinky musej bejt na měko Cool

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
st Lis 05, 2008 5:42 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Podvozek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz