Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
APS TT kit
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Motory Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
APS TT kit
Autor Zpráva
Mario
vojín


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek Re: Konečně, hurá!!! Citovat
Kojak napsal:
Mario napsal:
pipni napsal:
Dneska sem byl na brzde - vykon nic moc 350koni a 400Nm. Krivka je hodne zubata, hlevne kolem 5000rpm Sad Nevite nekdo cim by to mohlo byt zpusobeno? Dam to zpatky do nisanu,ale pochybuju ze na neco prijdou. Jeste mi drhne rizeni pri zataceni doprava a kdyz jedu z kopce a mam pod pulku nadrze, tak to skube, po naplneni nadrze to zas jede v pohode.


kruci, to je spatny.... to jsou hodnoty kompresoru, na turba slabýSad Ta krivka to je prusvih, jestli to auto podle toho i tak jede, tak to je pruser :/ preju hodne stesti s ladenim.
Čau Mario, tak už jsi to prodal? J a hele chlape, citoval jsem jen to, co jsi mi říkal, když jsi to dal do hromady, Jsem sice starej, ale pár věcí mi ještě slouží Smile Jinak auto dopadlo velmi dobře. alespoň podle fotek,m moc se tam nešetřilo. A co ostřik intercool, jak to funkuje. Mý auto už se zkouší, už to najelo 600 km, asi dobrý, ještě zaktivovat pytle a pár drobností


Ahoj pane Smile
Bohuzel jeste ne, prisla skvela doba o vsichni maji o sportaky velky zajem Sad(((
Na aute se rozhodne nesetrilo Smile vse co se kupovalo bylo jen TOP Wink jinak dík Surprised)
Osřik uz je davno namontovanej, ale jeste se vicemene nezkousel, prisla zima tak to nema smysl,......spis jen pro horke letni dny Smile alespon flasku sem nechal naplnit, stejne auto prakticky 5 mesicu nevytahlo paty z garaze.
Jinak to funguje celkove vyborne i bez ostriku Smile
Kruci, musime dat nekdy scuka, at ti ukazu záda :DDDD Az to budes mit doma a schopny vyjet na cestu dej echo, jak bych jel pres phu tak bych sklouzl k tobe na vylov rybnicku Very Happy zacali me chutnat ryby:D

chtel sem pres zimu objednat vejfucky, ale nez sem se k tomu dostal tak je jaro:/
viz: http://www.youtube.com/watch?v=WimgveM01H4

_________________
350Z, vortech, hks, ...
st Bře 18, 2009 9:24 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Jasně rád tě uvidím, koor když přijedeš zetkem, Jinak ryb je dost, mám s kámošem kousek odtud pronajmutý v lese rybník, te´d už vlastně dva, loni jsme vybagrovali asi púl HA druhý nad prvním, osadili líny, kapříky a štikama, ryb dost asi dvě tuny Laughing Laughing , prutů mám haba kůk. Udělěj si volno, vezmu čtyrkolku a hurá do lesů hlubokých............

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
st Bře 18, 2009 9:53 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Motory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz