Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
APS TT kit
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Motory Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
APS TT kit
Autor Zpráva
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek Citovat
Tak konecne uz to mam namontovany. Nejdriv to trochu zajedu a pak s tim pujdu na brzdu . Mam najeto 95k km, snad to vydrzi dalsich 50k km Bléééééééé



P1030140_resize.JPG
 Komentář:
 Velikost:  208.25 kB
 Zobrazeno:  11457 krát

P1030140_resize.JPG



P1030139_resize.JPG
 Komentář:
 Velikost:  195.71 kB
 Zobrazeno:  11457 krát

P1030139_resize.JPG



P1030124_resize.JPG
 Komentář:
 Velikost:  188.78 kB
 Zobrazeno:  11457 krát

P1030124_resize.JPG


út Úno 03, 2009 10:15 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek tydýt Citovat
pipni napsal:
Tak konecne uz to mam namontovany. Nejdriv to trochu zajedu a pak s tim pujdu na brzdu . Mam najeto 95k km, snad to vydrzi dalsich 50k km Bléééééééé
Tak ti blahopřeji k ukončení tuningu motoru, vždy je to na delší čas, doufám, žemáš vyřešený setrvačník, u mě to bylo toprvní co se ihned posralio, urval se torzní tlumič. tAK,ABY UŽ BYLO JARO

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
st Úno 04, 2009 7:04 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek Re: tydýt Citovat
Kojak napsal:
pipni napsal:
Tak konecne uz to mam namontovany. Nejdriv to trochu zajedu a pak s tim pujdu na brzdu . Mam najeto 95k km, snad to vydrzi dalsich 50k km Bléééééééé
Tak ti blahopřeji k ukončení tuningu motoru, vždy je to na delší čas, doufám, žemáš vyřešený setrvačník, u mě to bylo toprvní co se ihned posralio, urval se torzní tlumič. tAK,ABY UŽ BYLO JARO


Mam keramickou spojku, odleheceny setrvacnik a skoro novou prevodovku, snad to nejakje rok/mesic vydrzi.
st Úno 04, 2009 11:06 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
centros
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Praha

Příspěvek Konečně, hurá!!! Citovat
Taky gratuluji a těším se na svezení! Až vyženeš saze...
Kolik to má kilo navíc? Snad ne moc, na ten předek.
Až půjdeš na brzdu, třeba se přidám na čumendu.

_________________
2006 350Z, Nismo 9.5xR18, Toyo R-888 255/35R18, brzdy AP Racing, nerez hadice, kapalina RBF600, tlumiče HKS Hipermax III, podvozek Kinetix, Hotchkis, rám šasi GT Spec, MREV2 Plenum, Motordyne 5/16" Spacer, K&N, spojka a setrvák JWT, svíčky Denso Iridium
čt Úno 05, 2009 10:50 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek Re: Konečně, hurá!!! Citovat
centros napsal:
Taky gratuluji a těším se na svezení! Až vyženeš saze...
Kolik to má kilo navíc? Snad ne moc, na ten předek.
Až půjdeš na brzdu, třeba se přidám na čumendu.


Celej kit se svodama a vejfukem a s krabicema vazil asi 110kg. Talze tak 90kg bez krabic. Ale nevim kolik vazily veci, ktery z auta vyndali. Nejtezsi na predek je intecooler a dve turba - tak +20kg. Nerezovy svody + vejfuk taky pridaly na vaze.
pá Úno 06, 2009 12:37 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: Konečně, hurá!!! Citovat
pipni napsal:
centros napsal:
Taky gratuluji a těším se na svezení! Až vyženeš saze...
Kolik to má kilo navíc? Snad ne moc, na ten předek.
Až půjdeš na brzdu, třeba se přidám na čumendu.


Celej kit se svodama a vejfukem a s krabicema vazil asi 110kg. Talze tak 90kg bez krabic. Ale nevim kolik vazily veci, ktery z auta vyndali. Nejtezsi na predek je intecooler a dve turba - tak +20kg. Nerezovy svody + vejfuk taky pridaly na vaze.
Jako bude teplo, vyrážím na váhu do Masokombinátu, mám to už dlouho v plánu. Odhaduji své Z na více než l 800 kg. Bez mé drobnosti Very Happy

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
ne Úno 08, 2009 1:37 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek Re: Konečně, hurá!!! Citovat
Dneska sem byl na brzde - vykon nic moc 350koni a 400Nm. Krivka je hodne zubata, hlevne kolem 5000rpm Sad Nevite nekdo cim by to mohlo byt zpusobeno? Dam to zpatky do nisanu,ale pochybuju ze na neco prijdou. Jeste mi drhne rizeni pri zataceni doprava a kdyz jedu z kopce a mam pod pulku nadrze, tak to skube, po naplneni nadrze to zas jede v pohode.


Naposledy upravil pipni dne čt Úno 12, 2009 6:04 pm, celkově upraveno 1 krát.
čt Úno 12, 2009 5:45 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek GRaf Citovat
Graf z brzdy.



image1_resize.jpg
 Komentář:
 Velikost:  132.59 kB
 Zobrazeno:  11399 krát

image1_resize.jpg


čt Úno 12, 2009 5:52 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: GRaf Citovat
pipni napsal:
Graf z brzdy.
Čau Péto, prohlídní všechny trubky, hadice a spony kolem vzduchu,který jde přes interco do sání. Může se jednat o falešné přisávání, zřejmě to bude ono a také stím souvisí graf. Výkon je opravdu nevalný, hlavně krouták by měl být vyžší. To je jsou hodnoty pro malý kompresor a né turba. Když to nebude vzduchem, tak pořádně přenastavit jednotku Sad

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
čt Úno 12, 2009 7:47 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
centros
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Praha

Příspěvek Tak jak? Citovat
Tak co? Už jsi utáhl spoje, zalepil díry a vyrovnal křivky???

_________________
2006 350Z, Nismo 9.5xR18, Toyo R-888 255/35R18, brzdy AP Racing, nerez hadice, kapalina RBF600, tlumiče HKS Hipermax III, podvozek Kinetix, Hotchkis, rám šasi GT Spec, MREV2 Plenum, Motordyne 5/16" Spacer, K&N, spojka a setrvák JWT, svíčky Denso Iridium
čt Úno 19, 2009 8:57 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jarda Mareček
zobák


Založen: 3.8.2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
No jak to vypadá?
Jsem z toho už vypruzenej, prostě u nás v ČR neuměj pořádně turba udělat.
Přijde mi, že to bastlej, jak se dá.

Jarda
po Bře 09, 2009 10:36 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jarda Mareček
zobák


Založen: 3.8.2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Praha

Příspěvek zklamání Citovat
Jinak jsem docela zklamanej ze sériovýho zetka z roku 2004, který mám. Nedávno jsem jel Brno - Praha a pustil se za mnou pětkovej bavorák (M5 to nebyla Rolling Eyes ), nevím, co tam měl za motor, ale nemohl jsem mu vůbec ujet. V zatáčkách se docela nakláněl, ale jel stabilně do mírných zatáček i ve 220 - 230km/hod. Moje zetko do zatáček jelo tak nějak trhaně, mám sériová kola (18" 225 předek a 245 zadek). Nevím, možná půjdu na test tlumičů, nevím, jestli to dělaj pneumatiky, mám ty doporučovaný Yokohama Advan Sport. Zetko má nalítáno 33tisíc km. Kamarád má superba 2,8 a měl na zadku taky 245 kola a dělalo mu to do zatáček stejně jako mě, pak dal
225 šířku a už mu to nedělá. Fakt nevím, jestli je to normální, jestli je to díky zadnímu náhonu a tím, že jsou ty pneu 245???

Jarda
po Bře 09, 2009 10:46 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek Citovat
Jarda Mareček napsal:
No jak to vypadá?
Jsem z toho už vypruzenej, prostě u nás v ČR neuměj pořádně turba udělat.
Přijde mi, že to bastlej, jak se dá.

Jarda


Uz sem dohodlej s jendou firmou. Pridaj mi tam pridavnou UNICHIP jednotku a nastavej to na brzde. Ale az po sezone nekdy v zari....
út Bře 10, 2009 8:19 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
pipni napsal:
Jarda Mareček napsal:
No jak to vypadá?
Jsem z toho už vypruzenej, prostě u nás v ČR neuměj pořádně turba udělat.
Přijde mi, že to bastlej, jak se dá.

Jarda


Uz sem dohodlej s jendou firmou. Pridaj mi tam pridavnou UNICHIP jednotku a nastavej to na brzde. Ale az po sezone nekdy v zari....
Hm, tak to je na prd. A nejde to reklamovat ? Teto probém měl kámo s Hundayí a nakonec museli motor osadit ovou kabeláží, cívkama a hlavně novou Bosch jednotkou. Stálo to mnohem víc, než celej turbokit. Já prostě dávno na ty levné věci nevěřím. Je fakt, že od Greddy to stálo 300 t, ale chodilo to od začátku super, až na uvolněnou hadici zainterc. Very Happy a byo to s plnou zárukou od Niss. Jsem zvědavý jak ti to dopadne, snad budestačit jednotka Crying or Very sad Možná lepší u nácků, netrvalo by to tak dlouho....

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
út Bře 10, 2009 4:42 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek Citovat
Jde jen o to tam nahrat novou mapu do originalni ridici jednotky. Ale nevim kdo to u nas umi, v nisanu nemaj podklady jak by to melo vypadat... Jednoduszi je tam pridat druhou ridici jednotku a tu pak nastavit podle motorovy brzdy. Ptal jsem se na to v americkejch forech i v eshopu kde jsem to kupoval, prej staci nahrat novou mapu, pro ne je to tam v USA hracka,ale tedy nevim kdo to vubec umi... Tobe Kojaku neco v nisanu delali v ridici jednotce nebo jen tam pridali tu pridavnou? Greddy ma z klubu jeste Janysek, s tin sem se dohodl ze s tim pude taky na brzdu, aby videl prubeh... Pred koupi jsem furt resil jestli greddy nebo APS, vic lidi doporucovalo z USA APS protoze ma vic dilu a nemusej se tam dokupovat dalsi veci...
út Bře 10, 2009 6:13 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Motory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz