Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
APS TT kit
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Motory Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
APS TT kit
Autor Zpráva
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek APS TT kit Citovat
Tak mi po 5 mesicich po objednani prisly konecne nejaky veci na twinturbo kit - vejfuk, svody , plenum - nevim jakej toma ceskej nazev... . Dneska prisel 56kg balik pres UPS. Do 14 dnu jeste dorazi tezsi zbytek .



svody_resize.JPG
 Komentář:
 Velikost:  253.39 kB
 Zobrazeno:  15197 krát

svody_resize.JPG



srouby_resize.JPG
 Komentář:
 Velikost:  213.63 kB
 Zobrazeno:  15197 krát

srouby_resize.JPG



plenum_resize.JPG
 Komentář:
 Velikost:  236.61 kB
 Zobrazeno:  15197 krát

plenum_resize.JPG




Naposledy upravil pipni dne po Srp 25, 2008 10:44 pm, celkově upraveno 1 krát.
po Srp 25, 2008 10:41 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek Re: APS TT kit Citovat
Foto



vejfuk_resize.jpg
 Komentář:
 Velikost:  243.25 kB
 Zobrazeno:  15193 krát

vejfuk_resize.jpg


po Srp 25, 2008 10:44 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Vypadá to moc dobře,kovové-závodní katy přidají hodně krouˇ(táku samy osobě, zvuk bude super, hodně zhrubne-. Váha bude jasně vyžší než plechové origoše, ale antikoro je na věky. Jsem zědavej na svody, ale při turbech už je jedno, zda jsou laďené. Už aby bylo vše hotové, další pořádné zetko Very Happy Jo oprava, katy tam nejsou nikde vidět, to jsou rezonátory

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
út Srp 26, 2008 8:21 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svobi
vojín


Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Habartov- u Sokolova NEJSEM TEN CO MA VITO (aby se to nepletlo)

Příspěvek Citovat
To sis obednal tenhle kit ? http://www.z1auto.com/prodmore.asp?model=350z&cat=turbo&prodid=1540 Jestli jo tak to mi pride ze uz takle je to na vetsi vykon nez to greddy . Uz jen diky tim vstrikum a pokud dobre pocitam tak tohle tlaci 0,8 baru a greddy nejak 0,6. Jinak to bude supr dalsi Z s turbem Very Happy
čt Srp 28, 2008 11:11 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek Citovat
Svobi napsal:
To sis obednal tenhle kit ? http://www.z1auto.com/prodmore.asp?model=350z&cat=turbo&prodid=1540 Jestli jo tak to mi pride ze uz takle je to na vetsi vykon nez to greddy . Uz jen diky tim vstrikum a pokud dobre pocitam tak tohle tlaci 0,8 baru a greddy nejak 0,6. Jinak to bude supr dalsi Z s turbem Very Happy


Presne, mam to i z tohodle eshopu. Greddy ma 5.6psi a todle 8-8.5ps . Plnici tlak jde prej nastavit pres bluetooth, tak uvidim...
čt Srp 28, 2008 1:54 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Svobi
vojín


Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Habartov- u Sokolova NEJSEM TEN CO MA VITO (aby se to nepletlo)

Příspěvek Citovat
coze bluetut ? Ja myslel ze ti daj neco na ovladani dovnitr a ono tohle Shocked . A predpokladanej vykon tohodle je kolik ? Prezije to jeste motor nebo to nepustis na plno ?
čt Srp 28, 2008 7:27 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Musím reagovat, to není o tom, že u Gredy to tlačí míň, Turba i vstří,kovače mám původní od Gr a teď dávají 630hp a 900 Nm a fouká to 1,45 a můžou jít přes 2baru. Jeto o tom, že Gr dá á záruku na motor, který se jejich parametry neničí, tak že to je opatrnost.400-420 hp je už kritický, páč motor má vysoký kompresní poměr, písty s deflektory, takže tam cpát víc je nesmysl. Prostě tam toho bude moc. Takže kompresní poměr musí nutně dolů, kratší rovné písty, dále..... TRakže přestavba motoru

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
čt Srp 28, 2008 9:37 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svobi
vojín


Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Habartov- u Sokolova NEJSEM TEN CO MA VITO (aby se to nepletlo)

Příspěvek Citovat
Kojak: Aha dik za vysvetleni stim kompresnim pomerem jsem to uz slysel ja prave myslel ze vstriky a ostatni jsou delany do toho tlaku co pise greedy . A ty vstriky greddy ti to jeste zvladaj neni to na ne uz moc ? Sr za ot
čt Srp 28, 2008 10:38 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek Citovat
Kojak napsal:
Musím reagovat, to není o tom, že u Gredy to tlačí míň, Turba i vstří,kovače mám původní od Gr a teď dávají 630hp a 900 Nm a fouká to 1,45 a můžou jít přes 2baru. Jeto o tom, že Gr dá á záruku na motor, který se jejich parametry neničí, tak že to je opatrnost.400-420 hp je už kritický, páč motor má vysoký kompresní poměr, písty s deflektory, takže tam cpát víc je nesmysl. Prostě tam toho bude moc. Takže kompresní poměr musí nutně dolů, kratší rovné písty, dále..... TRakže přestavba motoru


Necham tam ten doporucenej plnici tlak cca 0.6 baru .Chci s tim chvilku jezdit nez se tam neco zase podela:) Tedka mi zase budou opravovat prevodovku, ale uz ne na zaruku.
pá Srp 29, 2008 9:47 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Svobi napsal:
Kojak: Aha dik za vysvetleni stim kompresnim pomerem jsem to uz slysel ja prave myslel ze vstriky a ostatni jsou delany do toho tlaku co pise greedy . A ty vstriky greddy ti to jeste zvladaj neni to na ne uz moc ? Sr za ot
Je vše hodně předimenzovaný, rovněž i turba jsou ještě těď zbytečně velká. Vstřiky jsou otevřené naplno, ale honí je dvě benzinová čerpadla, aby to nebylo ani zlomek sec bez paliva a správná bohatost směsi, jinak průser. Navíc u Pípniho mě překvapuje volnost nastavení výkonu. To přeci není jen o tom přidat na tlaku. Já mám na nové, ale už závodní jednot ce na stavenédvě mapy, volnou a s maximálním nastaveným výkonem, ale k tomu jiné zapalovací cívky kabeláž, vzduch váha a přesto se ted´nastuvuje znovu mapa výkonu od spoda. Nejdřív to bylo od středu nahoru. Takže přidat výkon jen tak, je velké riziko. Není to žádné tdi, kde jde o prd. A to nemluvím o jiných vačkách, pístech.... Původní Gr jednotka je pevně přednastavená, bez možnosti manipulace a také servis Niss potvrdil pokračování záruky. No určitě je asi potřeba konzultovat další zvýšení výkonu. Ten vysoký kompr poměr se prostě vokecat nedá.Jo a ty moudra kejsou z mé hlavy,kdybych to nedělal,tak o tom vím h.... Very Happy

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
pá Srp 29, 2008 3:24 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svobi
vojín


Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Habartov- u Sokolova NEJSEM TEN CO MA VITO (aby se to nepletlo)

Příspěvek Citovat
To se neboj ja to slysim z hodne stran a kdyz jsem neco cet presne na to upozornovali. Hold od Greddy vedi co maj delat.
pá Srp 29, 2008 6:59 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
centros
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
Tak kdy budeš instalovat???
Už se na to moooc těším!

_________________
2006 350Z, Nismo 9.5xR18, Toyo R-888 255/35R18, brzdy AP Racing, nerez hadice, kapalina RBF600, tlumiče HKS Hipermax III, podvozek Kinetix, Hotchkis, rám šasi GT Spec, MREV2 Plenum, Motordyne 5/16" Spacer, K&N, spojka a setrvák JWT, svíčky Denso Iridium
ne Srp 31, 2008 6:09 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek Citovat
centros napsal:
Tak kdy budeš instalovat???
Už se na to moooc těším!


Az mi to vsechno dorazi a bude po klubove akci v Moste:) Pocitam tak do 14 dnu.
ne Srp 31, 2008 9:08 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
centros
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
To bude mít Petrák zase "radost" Very Happy

_________________
2006 350Z, Nismo 9.5xR18, Toyo R-888 255/35R18, brzdy AP Racing, nerez hadice, kapalina RBF600, tlumiče HKS Hipermax III, podvozek Kinetix, Hotchkis, rám šasi GT Spec, MREV2 Plenum, Motordyne 5/16" Spacer, K&N, spojka a setrvák JWT, svíčky Denso Iridium
po Zář 01, 2008 11:42 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek Citovat
Tak mi to jeste neprislo:( Pristi tejden mi poslou novej kit pres UPS , prej doma do 14 dnu.
Tedka to mam v servisu, prdla hadicka u spojky a tak i nechavam opravit prevodvku - synchron u jednicky. Nakonec to necham namontovat v Kolbence...
ne Říj 05, 2008 10:23 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Motory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz