Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Servis po 60 000 tkm

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Servis po 60 000 tkm
Autor Zpráva
BebeOne
zobák


Založen: 24.4.2008
Příspěvky: 23
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek Servis po 60 000 tkm Citovat
Ahoj
vi nekdo, jestli existuje nejaky prehled servisnich ukonu a orientacni cena servisnich prohlidek pro nase vozy? Na tachometru se mi chysta 60 tkm a tak bych rad vedel co mam v servisu pozadovat/ocekavat/zkontrolovat a jaka je za to primerena cena. Pokud neni zadny prehled uvitam i Vase rady a zkusenosti, diky!

_________________
.
Bebe.One, 2004 350Z, Nismo Cold Air Intake, H&R podlozky 20/25mm
út Srp 05, 2008 8:28 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zdenda
vojín


Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Re: Servis po 60 000 tkm Citovat
BebeOne napsal:
Ahoj
vi nekdo, jestli existuje nejaky prehled servisnich ukonu a orientacni cena servisnich prohlidek pro nase vozy? Na tachometru se mi chysta 60 tkm a tak bych rad vedel co mam v servisu pozadovat/ocekavat/zkontrolovat a jaka je za to primerena cena. Pokud neni zadny prehled uvitam i Vase rady a zkusenosti, diky!

Ahoj, já to koupil už s 62 tis najeto, ale pro jistotu jsem dojel do servisu (neznackovy), kde mi to napichli na diagnostiku a ten program jim sam rikal, co se ma pri kolika kilometrech kontrolovat.
Co si jen pamatuju, tak jsme koukali na:
- stav oleje v prevodovce
- stav oleje v diferencialu
- maji se kontrolovat ventily - ale v manualu bylo psane, ze se ma pouze poslechnout motor na volnobeh, jestli nejsou slyset. Pokud ne, tak se nemusi nijak resit
- jinak klasicka vymena oleje a filtru
- pro jistotu jsem nechal menit svicky (za originalni, co tam maji prijit, cca 500,-/ks)
- remeny pro nahon klimatizace a serva jsem mel s malymi prasklinkami, tak jsme je radsi taky vsechny (oba) vymenili

Jelikoz to byl neznackovy servis, tak jsem za praci platil pouze par stovek a cenu dilu, coz u tech svicek bylo necele 3000,- Kc, remeny si uz nepamatuju, ale asi 1500,- a olej neco pres 2000,-.
čt Srp 07, 2008 10:01 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
BebeOne
zobák


Založen: 24.4.2008
Příspěvky: 23
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek Re: Servis po 60 000 tkm Citovat
Diky,
aspon nejaky info...cekal jsem ze toho bude vic, nejspis to znamena ze ma zbytek lidi relativne novy auta a jeste tolik nestacili najet:))

_________________
.
Bebe.One, 2004 350Z, Nismo Cold Air Intake, H&R podlozky 20/25mm
ne Srp 10, 2008 5:29 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz