Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Fénix

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Fénix
Autor Zpráva
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Fénix Citovat
Povedlo se mi "zmrtvýchvstání" Zetka.....

Jeden náš kolega měl smůlu a jeho zetko bylo na totálku, oprava trvala skoro půl roku, ale výsledek je tady. A za dvě třetiny kalkulace Průhonic!!!



nový cimboss 1.jpg
 Komentář:
 Velikost:  142.78 kB
 Zobrazeno:  15836 krát

nový cimboss 1.jpg



cimboss 2.jpg
 Komentář:
 Velikost:  168.44 kB
 Zobrazeno:  15836 krát

cimboss 2.jpg



nový cimboss 2.jpg
 Komentář:
 Velikost:  139.93 kB
 Zobrazeno:  15836 krát

nový cimboss 2.jpg



cimboss crash 1.jpg
 Komentář:
 Velikost:  123.78 kB
 Zobrazeno:  15836 krát

cimboss crash 1.jpg


pá Srp 01, 2008 8:30 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Tak mě dnes navštívil Drag s tím opraveným autem, abych znalecky posoudil kvalitu práce na opravě Sad Viděl jsem tu hrůzu, když to přivezli. Můj názor na ten šrot byl, shrábnout prachy od pojiš´tovny, vrak prodat a u nácků koupit zánovní Z.Mimo jiné se jednalo o emerickou verzi.... No jakto dopadlo. Klempířské a lakýrnická práce, fakt hodně dobrý, zejména kompletní lak a navíc za super cenu. Auto už má pořádné brzdy a podvozek / ode mě Laughing/ Auto jede dobře ve stopě, nikde nic neklepe, nemlátí, motor jde super, takže vše ok. Jen dodělat vykuchaný vnitřek, airbagy a´doury po nich. Takže auto je fakt pěkné, je se nesmíte podívat do vnitř. Majitel bude jistě spokojený, zejména podvozkem a brzdami, nebo´t pochybuji, že na těch jednopístech to bylo schopné i v kopci zastavit Very Happy

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
ne Srp 03, 2008 1:38 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
za kilo to koupim Laughing
út Srp 05, 2008 7:38 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
cimboss
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 19.5.2007
Příspěvky: 56
Bydliště: Plešovec

Příspěvek Citovat
Chci poděkovat Dragovi, povedlo se. Bohužel mám k tomu zetku citový vztah a bylo mi líto ho sešrotovat, proto ta oprava. Sečtená suma peněz vychází nakonec šulnul jako koupě jiného zetka. Vypadá pěkně Very Happy Very Happy Very Happy
so Srp 09, 2008 12:41 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
cimboss napsal:
Chci poděkovat Dragovi, povedlo se. Bohužel mám k tomu zetku citový vztah a bylo mi líto ho sešrotovat, proto ta oprava. Sečtená suma peněz vychází nakonec šulnul jako koupě jiného zetka. Vypadá pěkně Very Happy Very Happy Very Happy


Ale tohle je už po generálce Laughing Laughing Laughing
so Srp 09, 2008 7:51 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz