Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Olej Castrol EDGE Sport 10-60 za 350Kč

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Motory Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Olej Castrol EDGE Sport 10-60 za 350Kč
Autor Zpráva
Zdeny
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 35

Příspěvek Olej Castrol EDGE Sport 10-60 za 350Kč Citovat
Přátelé, máte-li někdo zájem, jsem schopen sehnat Castrol EDGE Sport 10-60 za cenu 350Kč/ 1 litr.P.S. Nechci to dávat na Open, aby se ze mě nestal obchodník s olejem! Laughing
út Led 15, 2008 9:46 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tuna
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 6.1.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
Díky za nabídku, ale na http://www.olejservis.cz/ ho mají za 339,- s DPH / 1 litr Wink

_________________
_________________
Všichni lidé jednou zemřou, ale jen někteří skutečně žijí...
út Led 15, 2008 10:04 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zdeny
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 35

Příspěvek Citovat
tak to je skvělý, asi ho zlevnili - přátelé, foporučuji teda nakupovat na olejservis.cz - je to fakt nejlepší cena !
st Led 16, 2008 12:48 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdenda
vojín


Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Citovat
Jaké oleje jsou vůbec vhodné do Z?
Koukal jsem, že originál jsem tam měl 0W-30, tak při výměně po koupi mi tam dali to samé, ale příště si tam necham dát asi taky tenhle Castrol.
Není s tím žádný problém a můžu při výměně takto přejít na 10W-60?? Předpokládám, že ano, když je to také plná syntetika.
po Čer 30, 2008 8:52 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
centros
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
Určitě můžeš přilejvat 10W60, ale jeho výkonové parametry asi moc nevyniknou, když se smíchá s nějakým svinstvem. Zkazit ale nic nemůžeš. Já bych raději udělal předčasnou výměnu oleje a olejového filtru. Jestli máš najeto od poslední výměny kolem 8.000 km a víc, tak to klidně vyměň. Motor ti jen poděkuje, hlavně jestli mu dáváš zabrat. Ale jestli jsi pohodář a jezdíš za méně než 13 litrů, asi nepotřebuješ tak kvalitní olej.

Já tomu dávám zabrat a proto používám výhradně 10W60 a měním po 10.000 km. Navíc mám podložkou pod olejovou vanu zvětšen objem oleje na 5,2 litru. Když je oleje víc, je tam větší rezerva (na okruhy) a údajně se olej taky lépe chladí.

_________________
2006 350Z, Nismo 9.5xR18, Toyo R-888 255/35R18, brzdy AP Racing, nerez hadice, kapalina RBF600, tlumiče HKS Hipermax III, podvozek Kinetix, Hotchkis, rám šasi GT Spec, MREV2 Plenum, Motordyne 5/16" Spacer, K&N, spojka a setrvák JWT, svíčky Denso Iridium
po Čer 30, 2008 3:44 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jarda Mareček
zobák


Založen: 3.8.2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Praha

Příspěvek Olej Castrol za 321,- s DPH, odzkoušeno, koupeno Citovat
Ahoj,

posílám adresu, kde jsem koupil olej Castrol za 321,- s DPH litr
Castrol 10W-60 EDGE Sport nebo tam prodávaj taky Castrol Formula RS (ten novej ve zlatejch kanistrech)

Jsou tam supr lidi, fandové do motorek a rychlejch aut.
Olej dodaj ten samý den, co ho u nich objednáte.

http://www.bullock-praha.cz/kontakty.htm

AUTOdesignPLUS
Záběhlická 48
Praha 10


Jarda Mareček
čt Zář 11, 2008 5:38 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Motory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz