Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Problém se spojkou

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Problém se spojkou
Autor Zpráva
TornadoPepa
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 16

Příspěvek Problém se spojkou Citovat
Poradí někdo?Mám 50000km a origo spojku,nyní se mi zdá,že pedál zabírá uplně u vrchu a při rozjezdu je cítit jako-by to škubalo.Nejvíce zřetelné je to na zpátečku.Dělá to když jde spojka do záběru avšak jamile sepne je to dobré.Zatím vůbec neklouže.Měl někdo podobný problém?Poradte případně s jakou spojkou máte nejlepší zkušenosti.
po Čer 02, 2008 9:18 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek Re: Problém se spojkou Citovat
TornadoPepa napsal:
Poradí někdo?Mám 50000km a origo spojku,nyní se mi zdá,že pedál zabírá uplně u vrchu a při rozjezdu je cítit jako-by to škubalo.Nejvíce zřetelné je to na zpátečku.Dělá to když jde spojka do záběru avšak jamile sepne je to dobré.Zatím vůbec neklouže.Měl někdo podobný problém?Poradte případně s jakou spojkou máte nejlepší zkušenosti.


U nas se prodava sachs, ale je drahej. Z USA muzes mit JWT nebo ACT - http://www.advancedclutch.com/ - za rozumnou cenu i s odlehcenym setrvacnikem.
po Čer 02, 2008 11:28 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
centros
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Praha

Příspěvek Ne a ne ji udolat... Citovat
Původní spojka na 350Z ještě v 50.000???
To jsem ještě neviděl Shocked
Mnoha z nás nevydržela ani 20.000 Rolling Eyes

_________________
2006 350Z, Nismo 9.5xR18, Toyo R-888 255/35R18, brzdy AP Racing, nerez hadice, kapalina RBF600, tlumiče HKS Hipermax III, podvozek Kinetix, Hotchkis, rám šasi GT Spec, MREV2 Plenum, Motordyne 5/16" Spacer, K&N, spojka a setrvák JWT, svíčky Denso Iridium
st Črc 02, 2008 8:05 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tuna
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 6.1.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
Já mám 40tkm a taky pořád původní. Pan Petrák říkal, že když se s autem jezdí normálně, tak klidně vydrží 100tkm...

_________________
_________________
Všichni lidé jednou zemřou, ale jen někteří skutečně žijí...
po Črc 07, 2008 6:47 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
centros
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Praha

Příspěvek Co je normálně? Citovat
S běžným autem je "normální" něco jiného, než s 350Z. Myslím že je "normální" s 350Z jezdit pěkně ostře a při takové jízdě asi spojka 100.000 nevydrží. Ale i při opatrné jízdě nemusí spojka dlouho vydržet, protože má auto velký krouťák. Když se s ním někdo neumí správně rozjet, může spojka odejít dřív. Já bych to u tohohle auta v těch 50.000 už nepovažoval za nějakou vadu výrobku a vyměnil bych klidně za novou.

_________________
2006 350Z, Nismo 9.5xR18, Toyo R-888 255/35R18, brzdy AP Racing, nerez hadice, kapalina RBF600, tlumiče HKS Hipermax III, podvozek Kinetix, Hotchkis, rám šasi GT Spec, MREV2 Plenum, Motordyne 5/16" Spacer, K&N, spojka a setrvák JWT, svíčky Denso Iridium
út Črc 08, 2008 1:45 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tuna
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 6.1.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
Samozřejmě jsme se bavili pouze v rovině 350Z a právě proto mě překvapil hodnotou 100tkm na jednu spojku...

_________________
_________________
Všichni lidé jednou zemřou, ale jen někteří skutečně žijí...
út Črc 08, 2008 9:29 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zdenda
vojín


Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Citovat
Dá se nějak poznat, jestli už byla spojka měněna nebo kdy ji vyměnit?
Mám najeto 65tis km (dovoz z Německa se serviskou, ale stejně moc nevím, co předchozí majitel dělal) a spojka mi bere hodně nahoře, někdy mám pocit, že úplně na konci. Žádný prokluz jsem ale nezaznamenal a snažím se se spojkou pracovat opatrně, aby nedostávala moc kouř. Kouř dostávají hlavně gumy Twisted Evil
Mám i v garáži připravenou jinou náhradní spojku a akorát nevím, kdy jí tam nechat zamontovat? Mám čekat až začne prokluzovat?
A nevíte někdo, kde koupit čistě samotné spojkové ložisko?
Jako obvykle jsem samý otazník.. Smile
čt Črc 10, 2008 11:17 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
centros
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Praha

Příspěvek Spojkové ložisko Citovat
Jedno zcela nové originál zabalené spojkové ložisko mám. Pokud bys měl zájem, zjistím cenu a dám vědět.

_________________
2006 350Z, Nismo 9.5xR18, Toyo R-888 255/35R18, brzdy AP Racing, nerez hadice, kapalina RBF600, tlumiče HKS Hipermax III, podvozek Kinetix, Hotchkis, rám šasi GT Spec, MREV2 Plenum, Motordyne 5/16" Spacer, K&N, spojka a setrvák JWT, svíčky Denso Iridium
pá Črc 11, 2008 5:09 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zdenda
vojín


Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Citovat
Díky za nabídku, posílám SZ..
st Črc 16, 2008 8:30 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz