Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Nový člen Fan clubu - Kubča

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Noví členové Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Nový člen Fan clubu - Kubča
Autor Zpráva
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Nový člen Fan clubu - Kubča Citovat
Máme nového člena Fan clubu, doufám že se tady brzo představí sám Laughing
ne Kvě 25, 2008 7:31 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kubca350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.5.2008
Příspěvky: 43
Bydliště: březová u Sokolova

Příspěvek Citovat
jo taky sem zvědavej a mohl bych se stát taky členem fan clubu? Confused Neutral
ne Kvě 25, 2008 11:34 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kubca350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.5.2008
Příspěvky: 43
Bydliště: březová u Sokolova

Příspěvek Citovat
jo ahá to jsem já. Laughing díky ooo díky ooo díky.
Tak k tomu představování: No je mi 13 let jsem z Březové u Sokolova. Moje koníčky jsou auta a chci být automechanik poždějš třeba i člen Z-clubu. Rád kritizuju ošklivý auta byl jsem třeba na tuning párti na letišti v Krajkový hned poté co jsem viděl v Autosport a tuning auto Draga tak sem si řek že ho musim vidět na vlaství oči a splnilo se mi to. A kdyby někoho zajímalo jaký máme auto tak to asi ani říkat nebudu no ale mno tak VW Passat r.v. asi 1986 Laughing .a chtěl bych se zeptat co bych měl dělat nebo co dělá takovejhle fan club? přispívá se něčim? atd....
ne Kvě 25, 2008 8:33 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Kubca350z napsal:
jo ahá to jsem já. Laughing díky ooo díky ooo díky.
Tak k tomu představování: No je mi 13 let jsem z Březové u Sokolova. Moje koníčky jsou auta a chci být automechanik poždějš třeba i člen Z-clubu. Rád kritizuju ošklivý auta byl jsem třeba na tuning párti na letišti v Krajkový hned poté co jsem viděl v Autosport a tuning auto Draga tak sem si řek že ho musim vidět na vlaství oči a splnilo se mi to. A kdyby někoho zajímalo jaký máme auto tak to asi ani říkat nebudu no ale mno tak VW Passat r.v. asi 1986 Laughing .a chtěl bych se zeptat co bych měl dělat nebo co dělá takovejhle fan club? přispívá se něčim? atd....


Jojo prispiva, jelikoz bydlis nejblize u me tak me prispivas kazdej mesic 2000,- to je zacatek cim starsi si tim jsou poplatky vetsi, na to jsou smernice se kteryma te brzy seznamime, prvni poplatek bych uvital co nejdrive Laughing Laughing Laughing

Ne prdel, bud vitan a at se ti tu libi Cool

Viva la ten "nejvyssi" tady ze vse komar, predseda o.s. West Czech Tuners, hl.poradatel Krajkove a konec koncu i clen Fan Klubu NOC. 350Z Cool
út Čer 03, 2008 2:59 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kubca350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.5.2008
Příspěvky: 43
Bydliště: březová u Sokolova

Příspěvek Citovat
tys mě vylekal a nevíš kolik aut bude na krajkový? tak nějak přibližně.
út Čer 03, 2008 8:08 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Kubca350z napsal:
tys mě vylekal a nevíš kolik aut bude na krajkový? tak nějak přibližně.


cim sem te vylekal? No 26.4.2008 sem tam mel 405 aut Cool
út Čer 03, 2008 10:48 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kubca350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.5.2008
Příspěvky: 43
Bydliště: březová u Sokolova

Příspěvek Citovat
těma 2 tisícovkama. dík tak to na krajkovou pojedu toho 19.7.08. Laughing
st Čer 04, 2008 12:45 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Noví členové Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz