Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Antiradar !!!

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Antiradar !!!
Autor Zpráva
Waxy
zobák


Založen: 20.10.2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Hodonín - Brno

Příspěvek Antiradar !!! Citovat
Mám pány policisty rááád, ale jak mi začnou lézt do peněženky, tak jsem pěkně vytočený! Máte někdo antiradar? Jaký je podle vás nejlepší? Já jsem zatím přesvědčen o "Blinder M20 X-treme" případně ten M40... Taky mě mrazí z toho, že je to v ČR zakázané používat Twisted Evil

_________________
Need for speed Wink
pá Kvě 23, 2008 11:27 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Antiradar není zakázaný, neruší pol.radary, jen jen je odkrývá. Mám Vektor 960 5 let/ cca 15t kč/, zatím plně stačí. Na lasery je ti hovno platný, když pípně, už tě maj. \\\\\\\\\teď jsou v prodeji skutečně antilasery, které mu zruší paprsek. Ty zakázané jsou. Je za to soud a jednorázovápokuta 100t kačen a hrozí odebrání řp. Už jsem to objednal Laughing Jinak je rozprava o antiradarech v Members. Jinak antilaser nefunkuje na běžné radary, takže musíš mít obojí Crying or Very sad

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
pá Kvě 23, 2008 12:11 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Waxy
zobák


Založen: 20.10.2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Hodonín - Brno

Příspěvek Citovat
Vyřádřil jsem se špatně, měl jsem na mysli antilaser, tak Smile a asi do toho taky jdu Smile antiradar bych si k tomu časem dokoupil... Do jakého produktu jdeš konkrétně? Ta M20? Dočetl jsem se, že patří k tomu nejlepšímu. Je za to sice krutý postih, ale jen když je zapnutý... Když ho stihneš před zastavením vypnout, tak už ti nic nemůžou Very Happy

_________________
Need for speed Wink
pá Kvě 23, 2008 12:14 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Co je toza typ nepovím, ale je to jiný, cena za čidlo 6t, dopředu dvě a do zadu asi také dvě. Jinak od této firmy se ty lasery po po splnění úkolu sami vypnou. Existují i typy, které se schovají, prostě zajegou donnějakýho futrálu a vypnou se. Mám na to známýho, který toprodává / bejvalej polda Laughing /. Budu to řešit, až busdu míst auto hotové. Blbý je, že jsouvidět a je zřejmé o co jde Považoval bych teď pro tebe, že je důležitější antiradar, je jich víc a už by zachránil nákladák peněz

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
pá Kvě 23, 2008 12:22 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Waxy
zobák


Založen: 20.10.2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Hodonín - Brno

Příspěvek Citovat
Řeším to hlavně kvůli bodům. Peníze snad budou, ale body ne... Zatím mám jen 2, ale situace se může rychle změnit. Když zjistíš co je to za typ, tak dej vědět co a jak. Byl bych rád zákazník Wink Jinak u nás v Hodoníně mají policajti hlavně ty laserové svině co tě chytnou už na kilometr... Kamarád tam dělá, tak mi solidně vynáší informace, ale pšššt!

_________________
Need for speed Wink
pá Kvě 23, 2008 12:30 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Waxy napsal:
Řeším to hlavně kvůli bodům. Peníze snad budou, ale body ne... Zatím mám jen 2, ale situace se může rychle změnit. Když zjistíš co je to za typ, tak dej vědět co a jak. Byl bych rád zákazník Wink Jinak u nás v Hodoníně mají policajti hlavně ty laserové svině co tě chytnou už na kilometr... Kamarád tam dělá, tak mi solidně vynáší informace, ale pšššt!
jO napíšu o co jde, prospekty jsem vyhodil.Moc druhů tu nebude. Jeden slovenskej mamrd tady má na to firmu a ty samé nabízel, první čidlo za 18t, druhý za 12t a další po 6t. Měl jsem se co držet, abych ho nekop do tlamy. Twisted Evil

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
so Kvě 24, 2008 7:53 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Jezdete pomalu panove a nebudete mit starost ... a nebo bystre oci jako ja, 2 roky sem antiradar nepotreboval i kdyz sem kup zvazoval Laughing tak snad ho nebudu potrebovat i nadale je samozrejme ze jak mile dostanu jednou sekacku za rychlost tak je okamzite v aute.
út Čer 03, 2008 2:55 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Waxy
zobák


Založen: 20.10.2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Hodonín - Brno

Příspěvek Citovat
Zrovinkáá jsem jel pomalu, ale na body to bylo... To nasere! Člověk chce jednou za měsíc sekat dobrotu a zrovna ho vyhmátnou. Včera jsem si všimnul, že D2 směr na Brno po 22 hod je úúplně prázdná (tato akce platí nejspíš v úterý, dál nevím). Takže letiště zdarma... Jen zamrzí omezovač Sad

_________________
Need for speed Wink
st Čer 04, 2008 2:15 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr
Člen FanClubu 350Z


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: Čistá v Krkonoších

Příspěvek Citovat
http://www.stream.cz/video/11/120963-antilaser-ochrana-vaseho-vozu Laughing Laughing

_________________

Ten kdo chce příliš moc může ztratit úplně všechno a ten kde chce od života málo nemusí dostat vůbec nic.
pá Srp 22, 2008 2:41 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz