Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Hradecká tuning párty
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Hradecká tuning párty
Autor Zpráva
Petr
Člen FanClubu 350Z


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: Čistá v Krkonoších

Příspěvek Hradecká tuning párty Citovat
myslim že je 23.6. to začíná pojede tam někdo z vás???
pá Čer 15, 2007 5:44 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
bordel
vojín


Založen: 10.4.2007
Příspěvky: 42

Příspěvek Citovat
Ja ne Laughing

_________________
www.photohorizon.net <<fotky z různých akcí

1.6 SOHC VTEC - žádný Zetko Very Happy
so Čer 16, 2007 9:20 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
ja možná

_________________
NISSAN FOREVER
so Čer 16, 2007 11:26 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Petr
Člen FanClubu 350Z


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: Čistá v Krkonoších

Příspěvek Citovat
Více info http://www.tuningparty.cz/cz_main.php
po Čer 18, 2007 9:13 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Petr napsal:
Více info http://www.tuningparty.cz/cz_main.php


Jo, prej je to letos naposled. Díky radnici HK....
po Čer 18, 2007 9:37 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petr
Člen FanClubu 350Z


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: Čistá v Krkonoších

Příspěvek Citovat
JJ a já tam jdu poprví Laughing Laughing a na posled a letiště má kupovat nějaká firma koncerty tam pořád budou ale tuning párty ne volové Mad
po Čer 18, 2007 9:41 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
no money, no hradec :/ ... navic ted mam celkovou krizi :/
st Čer 20, 2007 10:22 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
komar napsal:
no money, no hradec :/ ... navic ted mam celkovou krizi :/


Já mám krizi už 3 roky a v pohodě Laughing Laughing Laughing

Co se děje?

to all: o Hradci přemýšlím, možná pojedu pro pohár Very Happy
st Čer 20, 2007 10:27 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
komar napsal:
no money, no hradec :/ ... navic ted mam celkovou krizi :/


Já mám krizi už 3 roky a v pohodě Laughing Laughing Laughing

Co se děje?

to all: o Hradci přemýšlím, možná pojedu pro pohár Very Happy

dráčku...
už sem ti to říkal i přez telefon ale pochybuju že ne srazu jako je hradec by dostalo tvoje zetko pohár..
je sice pěkný že si dostal v milovicích ale musíš sám přiznat to že máš jen lak a kola..
a hradec je o kapku menčí než mimon.. a jak si viděl na mimoni sám tak by ses tam na ty magory v japonský scéně nechytal.. sice neměli zetko ale maj to libově udělaný..
jinak neříkal si že nepojedeš kvůli tomu že to nebude ohraničený?? jinak sem ti říkal že pavel by tam pro tebe ohraniččený místo měl určitě.. jen by to nesmělo dopadnout jako v mimoni no..
zatim čau

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Čer 20, 2007 11:05 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek jeduuuuuuuuuuuu Citovat
no.. do hradce nejspíš jedu.. vypadalo to že ne páč nemá kdo se starat o psa a maxi pervers jedou na dva dny a já můžu jen v sobotu..ale pak se mě jako vždy ujal můj milovaný jardík..
takže jeduuuuu!!! juchůůůůů...
miluju tě kojaku Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Čer 20, 2007 11:06 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: jeduuuuuuuuuuuu Citovat
viktůrek napsal:
no.. do hradce nejspíš jedu.. vypadalo to že ne páč nemá kdo se starat o psa a maxi pervers jedou na dva dny a já můžu jen v sobotu..ale pak se mě jako vždy ujal můj milovaný jardík..
takže jeduuuuu!!! juchůůůůů...
miluju tě kojaku Very Happy Very Happy Very Happy
Jasně Kojote, jedeme, Vypadlej chlup bude soutěžit o pohár, tak se příhlásíme taky. Máš to na starosti, vem si pilot průkaz a dem do toho.Ráno v šest na dohod. místě. Jo a umej si krk a nohy, ať mi nesmrdí auto. SMRT FŠEM KRTKUM

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
čt Čer 21, 2007 11:23 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Re: jeduuuuuuuuuuuu Citovat
Kojak napsal:
viktůrek napsal:
no.. do hradce nejspíš jedu.. vypadalo to že ne páč nemá kdo se starat o psa a maxi pervers jedou na dva dny a já můžu jen v sobotu..ale pak se mě jako vždy ujal můj milovaný jardík..
takže jeduuuuu!!! juchůůůůů...
miluju tě kojaku Very Happy Very Happy Very Happy
Jasně Kojote, jedeme, Vypadlej chlup bude soutěžit o pohár, tak se příhlásíme taky. Máš to na starosti, vem si pilot průkaz a dem do toho.Ráno v šest na dohod. místě. Jo a umej si krk a nohy, ať mi nesmrdí auto. SMRT FŠEM KRTKUM

budeme soutěžit jo? tak to je paráda... vyhraju nejkrásnější zadek v hradci..
a moje brejle maj originální desing tak snad taky dostanu pohárek..Smile

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
čt Čer 21, 2007 12:10 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
a zapoměl sem 23.6. mám narozeniny, takže volant pro mě neexistuje, sou to moje poslední nactileté Laughing
čt Čer 21, 2007 10:02 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
komar napsal:
no money, no hradec :/ ... navic ted mam celkovou krizi :/


Já mám krizi už 3 roky a v pohodě Laughing Laughing Laughing

Co se děje?

to all: o Hradci přemýšlím, možná pojedu pro pohár Very Happy


No sere se mi parl idi do mych vztahu, a ze prej mam milenku atd Laughing no mozna to pravda je ale to si necham pro sebe, kazdopadne se mi kvuli nekterym vecem bori klub, tak se z toho snazim nejak vylizat ... Smile to neres ... klidek, ale rikam mam narozky takze i proto... a prachy ted uz sou Smile miluju narazovy ksefty Smile
čt Čer 21, 2007 10:03 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-))))) Citovat
čus lidičky..
tak hradec podle mě dopadnul úplně skvěle..aspon podle mě..
jel sem s jardíkem chvíli sme poseděli a pak sme se rozhodli že pujdem na Tuning cup.. asi by sme něco vyhráli ale bylo by to na dlouho.. tak sme frčeli domu:-)
bylo to fakt fajn..spousta čtyřkolých krasavců... jen jediná nevýhoda co byla byli ty zamrdaný poláci..
jinak moc fajn..zatim čus..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
so Čer 23, 2007 10:03 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz