Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Brzdy

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Brzdy
Autor Zpráva
tomaskrtek
zobák


Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 18

Příspěvek Brzdy Citovat
http://www.ebc-brakes.de/StartseiteEN.htm našel jsem tyhle brzdy na zetko, ví o nich někdo něco???
út Čer 05, 2007 8:59 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LK7R
Anonymní





Příspěvek Citovat
Slusny brzdy desticky RED STUFF jsou stejne / lepsi jak Ferodo DS2500. Z UK vyjdou levneji nez v CZ ... mozna ze uz se to ale zmenilo.
st Čer 06, 2007 12:36 am
cimboss
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 19.5.2007
Příspěvky: 56
Bydliště: Plešovec

Příspěvek Citovat
Prosím o radu. Na americe jsou brzdy opravdu naprd. Znáte někoho, kdo by objednal a namontoval na předek jiné a současné přední dal na zadek? Jestli to ovšem jde, neměřil jsem rozteče šroubů. Nejlépe z moravy.
so Čer 09, 2007 6:52 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
cimboss napsal:
Prosím o radu. Na americe jsou brzdy opravdu naprd. Znáte někoho, kdo by objednal a namontoval na předek jiné a současné přední dal na zadek? Jestli to ovšem jde, neměřil jsem rozteče šroubů. Nejlépe z moravy.


S roztečema problém není, ale zadní kotouče mají jiný průměr, takže ty z předku tam bez úprav nedáš.

A po našich bolestných zkušenostech s brzdama bych doporučoval kity určené speciálně pro Z, s TUW......, v ideálním případě včetně brzdičů.

Diskuze ohledně brzd už tu byla - zapátrej ve foru cca 3 měsíce zpět.
ne Čer 10, 2007 9:23 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cimboss
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 19.5.2007
Příspěvky: 56
Bydliště: Plešovec

Příspěvek Citovat
No jo, ale nikde jsem nenašel, kdo to je schopen udělat.
čt Čer 14, 2007 9:45 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz