Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Sabajka a jeji cest naše cesta na NISSAN SRAZ Mířetín n.2.

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Sabajka a jeji cest naše cesta na NISSAN SRAZ Mířetín n.2.
Autor Zpráva
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Všiml jsem si na Srazu, že Sabina je hooodně "drsná"....

Navrhuji změnu jejího nicku na "Pig Sabi" Laughing Laughing Laughing
út Kvě 29, 2007 9:15 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Drag: nebeží, aby viktor neměl vyhrady tak sem to nechal Almerkou smaznout, navic se Sabi jsme se o tom bavili, vzdyt si videl jeji vyraz Smile
út Kvě 29, 2007 9:15 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
no tak to zkus hodit do hlasování a uvidíme Smile))))) Laughing
út Kvě 29, 2007 9:16 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Drag: ted nechapu jen 1 vec, bezi to na FAN i na OPEN Smile)) stahn ito z OPEN fora at ma viktor klid .... z nissan fora sem to taky nechal smazat Wink
út Kvě 29, 2007 9:20 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
komar napsal:
Drag: ted nechapu jen 1 vec, bezi to na FAN i na OPEN Smile)) stahn ito z OPEN fora at ma viktor klid .... z nissan fora sem to taky nechal smazat Wink



Já si vždycky zakládal na tom, že necenzuruju....
A tys to stáhnul z Nissanfora??? Question Question Question

Já bych to tam vrátil, ať je Pigi slavná Laughing Laughing Laughing

p.s. stáhnu to jen v případě, že mi Pigi (Sabina) bude vyhrožovat fyzickým násilím Laughing Laughing Laughing
út Kvě 29, 2007 9:28 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
komar napsal:
Drag: ted nechapu jen 1 vec, bezi to na FAN i na OPEN Smile)) stahn ito z OPEN fora at ma viktor klid .... z nissan fora sem to taky nechal smazat Wink



Já si vždycky zakládal na tom, že necenzuruju....
A tys to stáhnul z Nissanfora??? Question Question Question

Já bych to tam vrátil, ať je Pigi slavná Laughing Laughing Laughing

p.s. stáhnu to jen v případě, že mi Pigi (Sabina) bude vyhrožovat fyzickým násilím Laughing Laughing Laughing

necenzuruješ?
to nemyslíš vážně?

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
út Kvě 29, 2007 9:36 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
njn i to se stava, a je fakt ze tam nic spatneho neni a nikde neni ze by se jelo nejak riskantne az na to jak me chtela vytlacit a pak prijezd do prahy ... ale to jsme jeli jen spolu tak nebud nervni ... zakony se porusovali, porusujou a porusovat budou a tak to je zivot je boj Evil or Very Mad
út Kvě 29, 2007 9:53 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Vikturku ty si tulpas Laughing prosim te, nebyl si u toho tak to neres, ... precti si zasmej se jako ostatni a je to .... dal bych to nehrotil Wink
st Kvě 30, 2007 8:41 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek heeeeeeeeeeee Citovat
Nebojte je to na Nissan clubu i tady Smile) o zábavu nepřijde vůbecccc ale vůbeeccc nikdo...
Komar: Si miláček, že si to sem dal, vážně Tě miluju Embarassed Embarassed
Drag: Já tě zbiju, ty parchante Smile)), hele takový prasátko nejsem, abys věděl, nikomu jsem neublížila ani autu, ani člověku...a předvést se, nebylo hlavním cílem, hlavním cílem bylo se vyblbnout, což mě se povedlo na 100%(v Miřetíně i na cestě zpět do Prahy) - jestli se ti to nelíbilo, nebo si myslíš něco jiného - tvůj problém Laughing Laughing Laughing
Viktůrek: Klíííídddd já KOmára miluju, tak mu to odpustím.... Smile

_________________
IN OMNIA PARATUS Smile
st Kvě 30, 2007 10:28 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Sabi ja vim ze me milujes Smile vzdyt sem prece tvuj tunta ... logni se taky cas od casu na icq Smile) :-* Embarassed
st Kvě 30, 2007 10:37 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz