Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Cerna 350Z s kitem a cervenym nadechy na predni kapote
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Cerna 350Z s kitem a cervenym nadechy na predni kapote
Autor Zpráva
Anonymní






Příspěvek Citovat
Jojo seda metla CTR Smile jeli jsme ve 4 s klimoskou az sem cumel jak se to rozvasnilo Smile

Kdyz jsi jel zamnou bylo videt ze stale sily melo Z nadbytek, ja jel max co to slo - vic uz to nedalo. Mel jsi taky zaslapnuto nebo jen lehtal Smile
st Kvě 30, 2007 9:08 am
LK7R
Anonymní





Příspěvek Citovat
Anonym sem byl ja ... nejak sem zvyklej na zalogovani po vlezeni na PHPBB vsude kam lezu Wink
st Kvě 30, 2007 9:12 am
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
LK7R napsal:
Anonym sem byl ja ... nejak sem zvyklej na zalogovani po vlezeni na PHPBB vsude kam lezu Wink
Ty vodo, jede ti super, když jsi byl na max, tak mě to ukazovalo víc jak .40 kilo.Já ještě konec neměl, mám tam sadu biturbo GReddy. Jestli jezdíš často po Strakonický, tak se určitě potkáme a podrbeme. Na to, žejste jeli plný, klobouk dolů. K. Jo a ta původní karb kapota stála za h...

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....

Naposledy upravil Kojak dne st Kvě 30, 2007 1:27 pm, celkově upraveno 1 krát.
st Kvě 30, 2007 1:10 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marfi
Anonymní





Příspěvek Sraz Citovat
No tak to by jsme mohli udělat nakej sprint sraz 350z vs budoucí type-r club Smile
st Kvě 30, 2007 1:22 pm
LK7R
Anonymní





Příspěvek Citovat
No ja moc nemel cas koukat na tachac .53 cca ukazoval s tim ze promeruje cca 12~15km/h (dle GPS) v tomhe rychlostnim pasmu. Posledne na strakonicky nebylo sani a klepal mi motor (spatna mapa/benzin) - ted uz tam sani bylo a i mapa obstojna. Sem se pobavil, rikam kua ja to tady div nevylagruju a on si tam urcite svaci a kouka na TV Wink ...
st Kvě 30, 2007 1:31 pm
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: Sraz Citovat
Marfi napsal:
No tak to by jsme mohli udělat nakej sprint sraz 350z vs budoucí type-r club Smile
Jo jo, ale Z není na sprinty,v základu má víc jako 1600 kg, je moc těžký. Je to supr na okruhy a silnici. A spojky hoří jak papír. Mám27tkm, čtvrtou spojku, poslední dvě keramický. Prostě na rozjezd pod plynem na prd. K.

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
st Kvě 30, 2007 1:34 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marfi
Anonymní





Příspěvek . Citovat
aha a máš nakej změřenej čas na 400m?at je to serie nebo tvoje třeba jen tak pro představu.dík
st Kvě 30, 2007 1:53 pm
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Re: . Citovat
Marfi napsal:
aha a máš nakej změřenej čas na 400m?at je to serie nebo tvoje třeba jen tak pro představu.dík

myslim že u kojakovo zetka neni tak zajímavý zrychlení spíš jako maximálka..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Kvě 30, 2007 2:03 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
marfi
Anonymní





Příspěvek Citovat
A ta je?.80?
st Kvě 30, 2007 2:16 pm
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Citovat
marfi napsal:
A ta je?.80?

80? to myslíš vážně?

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Kvě 30, 2007 2:18 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Marfi
Anonymní





Příspěvek Citovat
jo ale i s tou tečkou.
st Kvě 30, 2007 2:24 pm
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: . Citovat
Marfi napsal:
aha a máš nakej změřenej čas na 400m?at je to serie nebo tvoje třeba jen tak pro představu.dík
Loni jsem to zkoušel ve Lhotě, rozhulil jsem to a už jsem nevyndal jedničku a spojku jsem přiškvařil na setrvák /celou/. Tak na to kašlu. Čekám na závod, setrvák a pak to změřím. Měřeno stopkami, 5,1 sek na100km/hod, snad to bude vo chlup lepši..Výrobce u serie uvádí 5,8 sek.

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
st Kvě 30, 2007 3:55 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
vikturku: pokud vim vcera si o necem mluvil, asi ti vazne sibe ... no neresim ... treba kdyz se zamyslis tak proc je tam ta tecka?
st Kvě 30, 2007 4:47 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Citovat
komar napsal:
vikturku: pokud vim vcera si o necem mluvil, asi ti vazne sibe ... no neresim ... treba kdyz se zamyslis tak proc je tam ta tecka?

masařko: vim že tak chytrý hmyz jako ty má velice vyvynuté IQ ale mě občas něco dochází trochu dýl...

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Kvě 30, 2007 5:03 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag 1
Anonymní





Příspěvek Citovat
marfi napsal:
Jo ale i s tou tečkou.


Mě to ukazovalo na digitálu .97, takže když odečtu proměření, tak to bylo cca .75......
Na sprintech jsem nikdy nebyl, a asi nepujdu, ta spojka to prostě nevydrží....
Okruh jezdím a chtělo by to ještě asi 100hp, aby to bylo plně srovnatelné s Porschem, podvozek má Zetko skvělý...
st Kvě 30, 2007 5:28 pm
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz