Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Cerna 350Z s kitem a cervenym nadechy na predni kapote
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Cerna 350Z s kitem a cervenym nadechy na predni kapote
Autor Zpráva
LK7R
Anonymní





Příspěvek Cerna 350Z s kitem a cervenym nadechy na predni kapote Citovat
Zdravim. V sobotu sem na dalnici z Hradce do Prahy potkal 350Z s kitem a cervenymy nadechy na predni kapote. Kit vypadal podobne jako ten co ma na aute Kojak. Neznate ho nahodou nekdo? Zajimalo by me co za naradi ma v aute a par dalsich informaci. Jelo mu to moc pekne.

Diky ... doufam ze neprijde nejaka pohlednice z okoli Hradce Very Happy Twisted Evil
út Kvě 29, 2007 4:22 pm
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek Citovat
Kdo to asi byl....No KOJAK přeci..to je jasná věc... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
IN OMNIA PARATUS Smile
út Kvě 29, 2007 4:24 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Anonymní






Příspěvek Citovat
Ja prave videl fotky http://www.z-club.cz/auta_clenu/kojak.html ale tam nejsou ty predni nadechy cerveny - to me zmatlo.

Kazdopadne by me zajimalo jestli mel nalozino plnou naloz Smile nebo jestli mu to uz o tolik vic nejelo aby pohodlne predjel.

Poprve jsem ho potkal na Zebraku smerem na Pribram asi o 3 tydny drive a taky jsme jeli predpisove.
út Kvě 29, 2007 4:34 pm
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Anonymous napsal:
Ja prave videl fotky http://www.z-club.cz/auta_clenu/kojak.html ale tam nejsou ty predni nadechy cerveny - to me zmatlo.

Kazdopadne by me zajimalo jestli mel nalozino plnou naloz Smile nebo jestli mu to uz o tolik vic nejelo aby pohodlne predjel.

Poprve jsem ho potkal na Zebraku smerem na Pribram asi o 3 tydny drive a taky jsme jeli predpisove.
Máš H Civika R?

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
út Kvě 29, 2007 7:23 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
no Kojak dělá také do červena Smile)
út Kvě 29, 2007 7:31 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
komar napsal:
no Kojak dělá také do červena Smile)
Co máš na mysli, moucho Shocked

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
út Kvě 29, 2007 7:50 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Kojak napsal:
komar napsal:
no Kojak dělá také do červena Smile)
Co máš na mysli, moucho Shocked


Mám na mysli že červená a černá sou BEST a že ti je chvalim ty náš prďolo Smile) Laughing
út Kvě 29, 2007 8:03 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
komar napsal:
Kojak napsal:
komar napsal:
no Kojak dělá také do červena Smile)
Co máš na mysli, moucho Shocked


Mám na mysli že červená a černá sou BEST a že ti je chvalim ty náš prďolo Smile) Laughing
Už se těším až tě uvidím, zapíchnu ti botu mezi půlky, holobrádku. Alespoń se jednou proletíš, komáre.

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
út Kvě 29, 2007 8:12 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Citovat
Kojak napsal:
komar napsal:
Kojak napsal:
komar napsal:
no Kojak dělá také do červena Smile)
Co máš na mysli, moucho Shocked


Mám na mysli že červená a černá sou BEST a že ti je chvalim ty náš prďolo Smile) Laughing
Už se těším až tě uvidím, zapíchnu ti botu mezi půlky, holobrádku. Alespoń se jednou proletíš, komáre.

ne..usekni mu hlavu..seš přece samuraj:-)
jinak komáre.. mám pro tebe malou info..
pokud vim tak kolakovo zetko oficiálně neni černý ale je to hodně světlá modrá.. nebo ne jardo?

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
út Kvě 29, 2007 8:28 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
tak teď jsem z toho ňák mimo Shocked
út Kvě 29, 2007 8:46 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Citovat
komar napsal:
tak teď jsem z toho ňák mimo Shocked

no jako že ta modrá je tak světlá že vypadá jako černá..
jiank co sem slyšel tak namíchání takový barvy a správný stříknutí je hodně obtížný aby se z toho fakt nestala černá.. takže klobouk dolu před tim lakýrou kterej stříkal kojakovi zetko...

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
út Kvě 29, 2007 9:37 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
viktůrek napsal:
komar napsal:
tak teď jsem z toho ňák mimo Shocked

no jako že ta modrá je tak světlá že vypadá jako černá..
jiank co sem slyšel tak namíchání takový barvy a správný stříknutí je hodně obtížný aby se z toho fakt nestala černá.. takže klobouk dolu před tim lakýrou kterej stříkal kojakovi zetko...


no mimo sem tou botou mezi pulky a co se tyce te barvy tak s tim se na nissankach kojak nepochlubil, ja osobne jsem si myslel ze je to cerna, tak to se omlouvam a klobouk dolu! Rolling Eyes
út Kvě 29, 2007 9:54 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
viktůrek napsal:
komar napsal:
tak teď jsem z toho ňák mimo Shocked

no jako že ta modrá je tak světlá že vypadá jako černá..
jiank co sem slyšel tak namíchání takový barvy a správný stříknutí je hodně obtížný aby se z toho fakt nestala černá.. takže klobouk dolu před tim lakýrou kterej stříkal kojakovi zetko...
Čéče, ten lakýra tam byl i s rodinou. Bílý nissánek,na střeše válečný embl, červené slunce s paprsky. Náhodička.

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
st Kvě 30, 2007 7:09 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
viktůrek napsal:
Kojak napsal:
komar napsal:
Kojak napsal:
komar napsal:
no Kojak dělá také do červena Smile)
Co máš na mysli, moucho Shocked


Mám na mysli že červená a černá sou BEST a že ti je chvalim ty náš prďolo Smile) Laughing
Už se těším až tě uvidím, zapíchnu ti botu mezi půlky, holobrádku. Alespoń se jednou proletíš, komáre.

ne..usekni mu hlavu..seš přece samuraj:-)
jinak komáre.. mám pro tebe malou info..
pokud vim tak kolakovo zetko oficiálně neni černý ale je to hodně světlá m odrá.. nebo ne jardo?
Ne,típnu ho ukazovákem Very Happy

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
st Kvě 30, 2007 7:13 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Laughing
ale jako to fakt vejram, pro me to byla cerna a na srazu kdyz sem na to koukal tak mi to taky neprislo, no tak priste na to mrknu znova a poradne ... Very Happy
st Kvě 30, 2007 8:42 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz