Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Letošní 1. Akce
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Letošní 1. Akce
Autor Zpráva
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Letošní 1. Akce Citovat
Všichni členové, mrkněte do fora pro členy, je tam důležité sdělení, týkající se první letošní oficiálně vyhlášené akce........
Komentáře, názory pište do fora pro členy.
po Úno 12, 2007 11:12 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Tak akce se asi povedla, zatím si níkdo nepostěžoval, tedy kromě Hovada, který neumí objednat jídlo pro manželku Laughing
so Úno 17, 2007 8:37 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 34

Příspěvek Citovat
Jo, akce se povedla, Zetko v garáži brečí, že potřebuje nový botičky a brzdičky a nám je ještě teď blbě z tý kachničky Smile Tom
so Úno 17, 2007 9:51 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
Tak akce se asi povedla, zatím si níkdo nepostěžoval, tedy kromě Hovada, který neumí objednat jídlo pro manželku Laughing
Depak, setri skrblik, vsechno sezral sam
so Úno 17, 2007 10:49 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Santy
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 109

Příspěvek Citovat
jj, akce byla povedena pakne pocasi, super zatacky, dobre jidlo, a faj lidi, ale nejlepsi byla akce s klicema, ze Smile

A tady je maly video prizpevek by Kojak Smile
http://santy.glogster.com/2/

Zdar vsem
so Úno 17, 2007 11:26 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Santy
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 109

Příspěvek Citovat
Tom napsal:
Jo, akce se povedla, Zetko v garáži brečí, že potřebuje nový botičky a brzdičky a nám je ještě teď blbě z tý kachničky Smile Tom


jo tome tady je odkaz na ty tricka...maj opravdu super modely a material je hodne kvalitni a trigo prijde na cca 15 euro cca 400kc, Smile
https://www.spreadshirt.net/shop.php?sid=157372&op=articles&p=4

a take prizpevek pro nastavaji otce
https://www.spreadshirt.net/shop.php?op=article&article_id=3405369#top
so Úno 17, 2007 11:29 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Santy napsal:
Tom napsal:
Jo, akce se povedla, Zetko v garáži brečí, že potřebuje nový botičky a brzdičky a nám je ještě teď blbě z tý kachničky Smile Tom


jo tome tady je odkaz na ty tricka...maj opravdu super modely a material je hodne kvalitni a trigo prijde na cca 15 euro cca 400kc, Smile
https://www.spreadshirt.net/shop.php?sid=157372&op=articles&p=4

a take prizpevek pro nastavaji otce
https://www.spreadshirt.net/shop.php?op=article&article_id=3405369#top


Santy, tyhle trika můžu u nás zařídit za polovinu, i v počtu několika kusů.
Nechápu, proč to vozit ze schweizu. Vememe katalog trik a mikin, bud a potisk nám udělají na míru. Nemám problém sehnat trika Slazenger za 90,-Kč a potisk jednou (černou) barvou vyjde na 50,- Kč.......
Když si přesně nadiktujete, tak to přibalím k větší zakázce a je to za týden hotové...
ne Úno 18, 2007 12:57 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Santy napsal:
jj, akce byla povedena pakne pocasi, super zatacky, dobre jidlo, a faj lidi, ale nejlepsi byla akce s klicema, ze Smile

A tady je maly video prizpevek by Kojak Smile
http://santy.glogster.com/2/

Zdar vsem
Jo jo bylo to super, jen jsme se poznali, tak uz lez kamarad Pipni do kanalu/ neni nad první dojmy Shocked Shocked /, vozralej pingl v Grandrestaurantu taky nemel chybu, dvakrat zlil kamarada Milana, nejdrif stavou z kachny a pak vodou, co mu nes na vycisteni, Hovada ho chtel hned zbit, tak se pingl schoval nekam do praseciho chlivku a do vodjezdu se neukazal. Myslim take, ze to byla prima parta a ze par pruseru jeste zazijem. Dojeli jsme celi a fakt bylo hustyy. Par mm gum a desek je v hajzlu, ale To se vyplati. Razz
ne Úno 18, 2007 2:53 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
Santy napsal:
Tom napsal:
Jo, akce se povedla, Zetko v garáži brečí, že potřebuje nový botičky a brzdičky a nám je ještě teď blbě z tý kachničky Smile Tom


jo tome tady je odkaz na ty tricka...maj opravdu super modely a material je hodne kvalitni a trigo prijde na cca 15 euro cca 400kc, Smile
https://www.spreadshirt.net/shop.php?sid=157372&op=articles&p=4

a take prizpevek pro nastavaji otce
https://www.spreadshirt.net/shop.php?op=article&article_id=3405369#top


Santy, tyhle trika můžu u nás zařídit za polovinu, i v počtu několika kusů.
Nechápu, proč to vozit ze schweizu. Vememe katalog trik a mikin, bud a potisk nám udělají na míru. Nemám problém sehnat trika Slazenger za 90,-Kč a potisk jednou (černou) barvou vyjde na 50,- Kč.......
Když si přesně nadiktujete, tak to přibalím k větší zakázce a je to za týden hotové...
Cece Dragui, ale ten sortiment, hlavne damskej, je bomba a to pradlo Rolling Eyes
ne Úno 18, 2007 3:39 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Jardo, mám katalog s oblečením, a tam je toho spousta....
Cokoliv přinesu, na to mi potisknou logo klubu...
Je to jen otázka peněz, kolik chceme, nebo můžeme do toho vložit.

Nebo to můžem udělat úplně jinak, já vám pošlu všem katalog oblečení, vy si vyberete, a potisknem to na zakázku, kus od kusu, všechno v rámci jedné zakázky.
Vyjde to nejlevněji.

Švýcarů je přes 400, takže se tam toho hodně prodá, hodně vyberou, maj toho hodně na skladě.....
ne Úno 18, 2007 4:52 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






Příspěvek Citovat
Drag napsal:
Jardo, mám katalog s oblečením, a tam je toho spousta....
Cokoliv přinesu, na to mi potisknou logo klubu...
Je to jen otázka peněz, kolik chceme, nebo můžeme do toho vložit.

Nebo to můžem udělat úplně jinak, já vám pošlu všem katalog oblečení, vy si vyberete, a potisknem to na zakázku, kus od kusu, všechno v rámci jedné zakázky.
Vyjde to nejlevněji.

Švýcarů je přes 400, takže se tam toho hodně prodá, hodně vyberou, maj toho hodně na skladě.....


No ale jen aby to nebylo zbytecne narocne je nas zatim jen par kazdy bude chtit jinou barvu, velikost halvne holky...ty maj radi ruzovou, fialovou atd.. Smile nebo budou chtit na leto natelniky a nechvat to delat po jednom kusu se asi moc nevyplati. A navic jsem nezmar me se hrozne libi kdyz je tam potistene jen to zetko je to desne cool a sexy...a ty brindaky nemaj chybu .)
ne Úno 18, 2007 4:57 pm
Santy
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 109

Příspěvek Citovat
Anonymous napsal:
Drag napsal:
Jardo, mám katalog s oblečením, a tam je toho spousta....
Cokoliv přinesu, na to mi potisknou logo klubu...
Je to jen otázka peněz, kolik chceme, nebo můžeme do toho vložit.

Nebo to můžem udělat úplně jinak, já vám pošlu všem katalog oblečení, vy si vyberete, a potisknem to na zakázku, kus od kusu, všechno v rámci jedné zakázky.
Vyjde to nejlevněji.

Švýcarů je přes 400, takže se tam toho hodně prodá, hodně vyberou, maj toho hodně na skladě.....


No ale jen aby to nebylo zbytecne narocne je nas zatim jen par kazdy bude chtit jinou barvu, velikost halvne holky...ty maj radi ruzovou, fialovou atd.. Smile nebo budou chtit na leto natelniky a nechvat to delat po jednom kusu se asi moc nevyplati. A navic jsem nezmar me se hrozne libi kdyz je tam potistene jen to zetko je to desne cool a sexy...a ty brindaky nemaj chybu ...)

ne Úno 18, 2007 5:00 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






Příspěvek Citovat
Santy napsal:
Anonymous napsal:
Drag napsal:
Jardo, mám katalog s oblečením, a tam je toho spousta....
Cokoliv přinesu, na to mi potisknou logo klubu...
Je to jen otázka peněz, kolik chceme, nebo můžeme do toho vložit.

Nebo to můžem udělat úplně jinak, já vám pošlu všem katalog oblečení, vy si vyberete, a potisknem to na zakázku, kus od kusu, všechno v rámci jedné zakázky.
Vyjde to nejlevněji.

Švýcarů je přes 400, takže se tam toho hodně prodá, hodně vyberou, maj toho hodně na skladě.....


No ale jen aby to nebylo zbytecne narocne je nas zatim jen par kazdy bude chtit jinou barvu, velikost halvne holky...ty maj radi ruzovou, fialovou atd.. Smile nebo budou chtit na leto natelniky a nechvat to delat po jednom kusu se asi moc nevyplati. A navic jsem nezmar me se hrozne libi kdyz je tam potistene jen to zetko je to desne cool a sexy...a ty brindaky nemaj chybu ...)
Presne jsi na to kap, barvy super, ty brindaky by jsme meli mit vsichni, pro me 7xl a pro Milana i plastenku s logem Z. A na celniku, je fakt, ze to Z je decentni a ty katatka.... Embarassed
ne Úno 18, 2007 7:39 pm
Santy
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 109

Příspěvek Citovat
Anonymous napsal:
Santy napsal:
Anonymous napsal:
Drag napsal:
Jardo, mám katalog s oblečením, a tam je toho spousta....
Cokoliv přinesu, na to mi potisknou logo klubu...
Je to jen otázka peněz, kolik chceme, nebo můžeme do toho vložit.

Nebo to můžem udělat úplně jinak, já vám pošlu všem katalog oblečení, vy si vyberete, a potisknem to na zakázku, kus od kusu, všechno v rámci jedné zakázky.
Vyjde to nejlevněji.

Švýcarů je přes 400, takže se tam toho hodně prodá, hodně vyberou, maj toho hodně na skladě.....


No ale jen aby to nebylo zbytecne narocne je nas zatim jen par kazdy bude chtit jinou barvu, velikost halvne holky...ty maj radi ruzovou, fialovou atd.. Smile nebo budou chtit na leto natelniky a nechvat to delat po jednom kusu se asi moc nevyplati. A navic jsem nezmar me se hrozne libi kdyz je tam potistene jen to zetko je to desne cool a sexy...a ty brindaky nemaj chybu ...)
Presne jsi na to kap, barvy super, ty brindaky by jsme meli mit vsichni, pro me 7xl a pro Milana i plastenku s logem Z. A na celniku, je fakt, ze to Z je decentni a ty katatka.... Embarassed


jj, presne tak no brindaky se fakt hodej ostatne vime co provadeli cisnici na obede Smile A to samotne Z vypada proste perfekne, mam profesionalni deformaci graficky je to povedene Smile
ne Úno 18, 2007 9:53 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 34

Příspěvek Citovat
Santy napsal:
Tom napsal:
Jo, akce se povedla, Zetko v garáži brečí, že potřebuje nový botičky a brzdičky a nám je ještě teď blbě z tý kachničky Smile Tom


jo tome tady je odkaz na ty tricka...maj opravdu super modely a material je hodne kvalitni a trigo prijde na cca 15 euro cca 400kc, Smile
https://www.spreadshirt.net/shop.php?sid=157372&op=articles&p=4

a take prizpevek pro nastavaji otce
https://www.spreadshirt.net/shop.php?op=article&article_id=3405369#top


Dík, Lenka už to objevila taky a byl celý večer klid Smile, bryndák je fakt super, měli bysme ho společně všichni koupit Hovadu Smile
po Úno 19, 2007 5:23 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz