Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Omezovac otacek v ruznych verzich Zetka

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Omezovac otacek v ruznych verzich Zetka
Autor Zpráva
Erik350Z
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 33
Bydliště: Brno

Příspěvek Omezovac otacek v ruznych verzich Zetka Citovat
Zdar,
byl jsem pozadan, abych napsal hodnoceni Zetka do recenze Forza Motorsport2 na xbox360 a trochu mi ve hre nesedi nastaveni omezovace otacek a jeho zvyrazneni na otackomeru.
Nechce se mi moc prohledavat net, tady to urcite nekdo bude vedet Smile
Pokud vim, tak
- do 2004 vcetne byl limit 6500 (zobrazen na otackomeru a realny mam neco lehce pres (6700?)) a vykon 280k.
- od 2005 je limit 7000 (a podle fotek co jsem videl to tak je i na otackomeru) a vykon je 300k. V jakych otackach tu skutecne zasahuje omezovac?

Diky

Michal

Čau Michale,
je to zvláštní, ale můj první motor omezoval okolo 6800ot (verze 2005 - 280k), druhý motor omezuje přesně na 6500ot....
Ta verze 300 koní je až modelový rok 2006!!
R.v. 2003 - 2005 má výkon 280koní, kromě limit edition Annyversary, a pozor cabrio má ještě menší výkon.
Když tak zavolej...
pá Kvě 25, 2007 9:32 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Re: Omezovac otacek v ruznych verzich Zetka Citovat
Erik350Z napsal:
Zdar,
byl jsem pozadan, abych napsal hodnoceni Zetka do recenze Forza Motorsport2 na xbox360 a trochu mi ve hre nesedi nastaveni omezovace otacek a jeho zvyrazneni na otackomeru.
Nechce se mi moc prohledavat net, tady to urcite nekdo bude vedet Smile
Pokud vim, tak
- do 2004 vcetne byl limit 6500 (zobrazen na otackomeru a realny mam neco lehce pres (6700?)) a vykon 280k.
- od 2005 je limit 7000 (a podle fotek co jsem videl to tak je i na otackomeru) a vykon je 300k. V jakych otackach tu skutecne zasahuje omezovac?

Diky

Michal

čus..
hele. zetko je bomba kára ale že bych byl do í zas takovej magor to ne..
jinak se ti určitě podívam.. vim jak to myslíš..
ale až zejtra.. dnes už je mi docela špatně.. ale spolehni se..kouknu se..
zaitm..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
pá Kvě 25, 2007 9:38 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Erik350Z
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 33
Bydliště: Brno

Příspěvek Re: Omezovac otacek v ruznych verzich Zetka Citovat
Nekdo napsal:

Čau Michale,
je to zvláštní, ale můj první motor omezoval okolo 6800ot (verze 2005 - 280k), druhý motor omezuje přesně na 6500ot....
Ta verze 300 koní je až modelový rok 2006!!
R.v. 2003 - 2005 má výkon 280koní, kromě limit edition Annyversary, a pozor cabrio má ještě menší výkon.
Když tak zavolej...



Kdo jsi? Asi nekdo z adminu, ze muzes editovat muj prispevek...

A jeste mam dotaz. V jake nejvyssi rychlosti jste citili ucinek ABS? Ja nekde kolem 150, nad tim to myslim brzdy nedavaly. A co rucka? Pouzivate ji pri jizde kdyz chcete auto dostat do smyku? Ja teda vubec, jednou jsem to zkusil a absolutne to nedavala (a ani se tomu nedivim).
pá Kvě 25, 2007 10:33 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: Omezovac otacek v ruznych verzich Zetka Citovat
Erik350Z napsal:
Nekdo napsal:

Čau Michale,
je to zvláštní, ale můj první motor omezoval okolo 6800ot (verze 2005 - 280k), druhý motor omezuje přesně na 6500ot....
Ta verze 300 koní je až modelový rok 2006!!
R.v. 2003 - 2005 má výkon 280koní, kromě limit edition Annyversary, a pozor cabrio má ještě menší výkon.
Když tak zavolej...



Kdo jsi? Asi nekdo z adminu, ze muzes editovat muj prispevek...

A jeste mam dotaz. V jake nejvyssi rychlosti jste citili ucinek ABS? Ja nekde kolem 150, nad tim to myslim brzdy nedavaly. A co rucka? Pouzivate ji pri jizde kdyz chcete auto dostat do smyku? Ja teda vubec, jednou jsem to zkusil a absolutne to nedavala (a ani se tomu nedivim).


Nějak to zablbnulo....
Ručku dávám jenom na 1ku a 2jku při nízké rychlosti, a podržím spojku, tak jdou kola do prokluzu.
ABS funguje normálně, ale od té doby, co mám brzdy Galfer se v podstatě nezapíná....
pá Kvě 25, 2007 11:08 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Erik350Z
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 33
Bydliště: Brno

Příspěvek Re: Omezovac otacek v ruznych verzich Zetka Citovat
Drag napsal:

Ručku dávám jenom na 1ku a 2jku při nízké rychlosti, a podržím spojku, tak jdou kola do prokluzu.
ABS funguje normálně, ale od té doby, co mám brzdy Galfer se v podstatě nezapíná....


Takze jsi na suchym asfaltu schopnej ruckou zastavit zadni kola treba v 60km/h?

S lepsima brzdama by se ABS melo ozyvat casteji, ne? Nebo brzdis tak optimalne, ze se kola nikdy nezastavi a pritom nebrzdis zbytecne malo?

A jeste k tem vyssim rychlostem. Verim, ze na snehu by zabiralo i pri brzdeni ve 250 (pokud by nejaky silenec jak jel Smile, ale na suchym asfaltu jsem mel pocit, ze v rychlostech kolem 200 brzdy kola proste nezastavi, takze ABS nemusi zasahovat. Nebo jsem nebyl na brzdy tak dsrnej, tomu se mi ale nechce (treba v Moste Smile ) moc verit.
so Kvě 26, 2007 9:41 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: Omezovac otacek v ruznych verzich Zetka Citovat
Erik350Z napsal:
Drag napsal:

Ručku dávám jenom na 1ku a 2jku při nízké rychlosti, a podržím spojku, tak jdou kola do prokluzu.
ABS funguje normálně, ale od té doby, co mám brzdy Galfer se v podstatě nezapíná....


Takze jsi na suchym asfaltu schopnej ruckou zastavit zadni kola treba v 60km/h?

S lepsima brzdama by se ABS melo ozyvat casteji, ne? Nebo brzdis tak optimalne, ze se kola nikdy nezastavi a pritom nebrzdis zbytecne malo?

A jeste k tem vyssim rychlostem. Verim, ze na snehu by zabiralo i pri brzdeni ve 250 (pokud by nejaky silenec jak jel Smile, ale na suchym asfaltu jsem mel pocit, ze v rychlostech kolem 200 brzdy kola proste nezastavi, takze ABS nemusi zasahovat. Nebo jsem nebyl na brzdy tak dsrnej, tomu se mi ale nechce (treba v Moste Smile ) moc verit.
Buď rád, že nespíná, o to je brždění učínnější. Je to dobře nastavené, kdyby měly jít před. kola do bloku, sepne.Vyzkoušej abs na mokré silnici, dupni na to Very Happy

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
ne Kvě 27, 2007 7:23 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz