Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
PREVODOVKA A DIFERENCIAL
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Motory Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
PREVODOVKA A DIFERENCIAL
Autor Zpráva
IvoNinja
svobodník


Založen: 17.8.2007
Příspěvky: 79
Bydliště: Bratislava, Slovakia

Příspěvek Citovat
pipni: Tak to som celkom sklamany, ja som dufal v povest kvalitneho japonskeho auta. Japoncov som mal vzdy za auta, ktore vydrzia a nekazia sa. No moje Zetko zatial poslucha, uvidime co cas ukaze.
st Zář 05, 2007 11:14 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek Citovat
IvoNinja napsal:
pipni: Tak to som celkom sklamany, ja som dufal v povest kvalitneho japonskeho auta. Japoncov som mal vzdy za auta, ktore vydrzia a nekazia sa. No moje Zetko zatial poslucha, uvidime co cas ukaze.


Ve firme mame tri mazdy 6, jezdime s tim taky jak prasata a zadnej problem. Spis bych rek ze je to zetko poddimenzovany cely...
st Zář 05, 2007 1:41 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
IvoNinja
svobodník


Založen: 17.8.2007
Příspěvky: 79
Bydliště: Bratislava, Slovakia

Příspěvek Citovat
pipni: To sa cudujem, ved toto nie je prvy sportak od Nissanu, ved 300 ZX a starsie modely boli slusne fara, no o Skyline-och ani nehovoriac. Ja som predtym jazdil na Civicu a tiez som mu nakladal a absolutne bez problemov. Preto som mal ocakavania, ze take popularne auto vo svete ako je 350Z musi byt vychytane.
st Zář 05, 2007 2:21 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Já si nemyslím, že by Zetko bylo poddimenzované celé....

Poddimenzovaná je spojka, která prostě nezvládne 1620 kg těžké auto rozhýbávat. Brzdy by vyhovovaly, kdyby s tím člověk nelezl na okruh - já beru okruhy jako extrém - žádné auto nevydrží ostrou jízdu na okruhu bez kolapsů techniky, možná kromě Porsche.
Kdybych měl 5 mega volných, jdu bez řečí do 911 turbo.....
Ale beru zetko jako porsche pro chudé, asi ještě nejsem bohatý Laughing Laughing Laughing

Jinak jsem celkem v poho, auto má najeto 67tis, a kdybych nelezl na okruhy, problémy by nebyly Cool Cool Cool
A to jezdím jako prase.
čt Zář 06, 2007 9:51 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
IvoNinja
svobodník


Založen: 17.8.2007
Příspěvky: 79
Bydliště: Bratislava, Slovakia

Příspěvek Citovat
Drag: Tak to si ma celkom potesil, ja s tym na okruhy nechodim (i ked by som to niekedy urcite vyskusat chcel), je to pre mna vlastne take bezne kazdodenne vozitko, ktoremu sem tam vitnem, takze podla toho, co pises by tam okrem spojky nemali byt ziadne zavazne problemy - tak dufam ,ze to tak bude, aj ked s tym autom budem jazdit pocas zimy. Cool Inak ten znamy, co ma to Porsche 911 T ho uz ide predavat, ak by si mal zaujem, za nejakych 100.000 EUR, ma ho tusim 2 alebo 3 roky, uz si objednal nove Ferrari F430 vo full vybave, bielo-cervena koza s karbonom a vonkajsiu farbu bude mat bielu perlet (tak biele Ferrari som este nevidel), v novembri by mu malo dorazit, tak to som zvedavy. Razz
pá Zář 07, 2007 1:28 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
IvoNinja napsal:
pipni: To sa cudujem, ved toto nie je prvy sportak od Nissanu, ved 300 ZX a starsie modely boli slusne fara, no o Skyline-och ani nehovoriac. Ja som predtym jazdil na Civicu a tiez som mu nakladal a absolutne bez problemov. Preto som mal ocakavania, ze take popularne auto vo svete ako je 350Z musi byt vychytane.
No o Skylinech se tu ví ho..., jen že to jede, ale kvalita _ Ani v časácích jsem žádné testy nečetl. Z byo hodnocené vždy ok, ale bohužel louhodobé testy rovněž chybí, tak se kvalita nikde neodrazí.

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
ne Lis 04, 2007 8:30 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdenda
vojín


Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Hlučná převodovka Citovat
Mám dotaz ohledně hlučnosti - čím déle s autem jezdím, tak se teprve "rozkoukávám" co to kdy dělá. Viz moje pískání u spojky, jak sem popisoval.
Dneska jsem byl v servisu, tak jsem auto zvednuté na zdvyži "rozjel" na dvojku a ze spoda poslouchali technici. Jediné co říkali, že malinko hučí převodovka, ale že je to normální i u spousty jiných aut. Nevím, jestli to souvisí s tím, co jsem popisoval ohledně spojky při rozjezdu studeného auta, ale všiml jsem si, že ať mám jakoukoliv rychlost, tak zhruba od 2500 do 3000 otáček to slyším někde zespoda takové slabé hučení - právě asi převodovka. Je to jen slabě, přes 3000 otáček to už vždy přeřve motor.. A je to jak u studeného tak zahřátého auta.
Pro jistotu jsem nechal zkontrolovat olej v převodovce i diferáku - všude je a vypadá dobře.
čt Dub 24, 2008 9:46 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Motory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz