Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Podmínky členství v klubu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Podmínky členství v klubu
Autor Zpráva
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Citovat
zdenickakrtkova napsal:
Drag napsal:
Kojak napsal:
Drag napsal:
komar napsal:
Můj názor na tohle je:

Jak tu psal krtek, že 240, 280 a 300 - by meli mit členství plné už jen protože jsou to také zetka i když ze starším rv, furt to jsou super sportacky ... muj nazor ... pokud tedy prijimat další typ vozu než 350Z ... Rolling Eyes


Souhlas s tím, že jsou to supr auta.
Ale vemte v úvahu toto: při plném členství čehokoliv jiného než Z350,se bude muset měnit ve Stanovách, případně název.
A pozor, čistě formálně, 240ka a 280ka nejsou Nissany, ale Datsuny....Datsun byl název Niss pro pro emerický pitomce

Po zralé úvaze bych byl pro přidružené členství - vypíšeme typy aut a je to v klidu. Práva by byly jako při plné členství, povinnosti bych umenšil - myslím tím poplatek za členství..... (max. litr, možná míň)


Definitivní verze úprav členství:
Vzhledem k tomu, že jsme Z club, budeme příjímat 240Z, 260Z (což je 4místné 240Z), 350Z a 4místné 350Z - tedy G35 Infinity.
Tyto auta budou mít právo na plné členství. Plné členství bude dál vázáno na vlastnictví výše uvedeného vozu a souhlas Výkonné rady.
Přidružené členství bude pro ostatní auta, např pro naše kamarády, kteří zrovna nebudou mít Zetko, ale měli ho, nebo ho mít chtějí, a nebo pro jednotlivce, které prostě chceme pravidelně vídat.
Přidružené členství bude schvalovat Výkonná rada - tj. Předseda a místopředsedové klubu.

Upravené Stanovy budou zveřejněny do konce tohoto týdne a pak budou schváleny Valnou Hromadou, kterou posléze svolám.

hm, a co tříkila, jsou to generačně přímí předchůdci 350ky.... Exclamation Exclamation Exclamation

má pravdu přecedo:-)

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
pá Čer 08, 2007 10:44 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
zdenickakrtkova napsal:
Drag napsal:
Kojak napsal:
Drag napsal:
komar napsal:
Můj názor na tohle je:

Jak tu psal krtek, že 240, 280 a 300 - by meli mit členství plné už jen protože jsou to také zetka i když ze starším rv, furt to jsou super sportacky ... muj nazor ... pokud tedy prijimat další typ vozu než 350Z ... Rolling Eyes


Souhlas s tím, že jsou to supr auta.
Ale vemte v úvahu toto: při plném členství čehokoliv jiného než Z350,se bude muset měnit ve Stanovách, případně název.
A pozor, čistě formálně, 240ka a 280ka nejsou Nissany, ale Datsuny....Datsun byl název Niss pro pro emerický pitomce

Po zralé úvaze bych byl pro přidružené členství - vypíšeme typy aut a je to v klidu. Práva by byly jako při plné členství, povinnosti bych umenšil - myslím tím poplatek za členství..... (max. litr, možná míň)


Definitivní verze úprav členství:
Vzhledem k tomu, že jsme Z club, budeme příjímat 240Z, 260Z (což je 4místné 240Z), 350Z a 4místné 350Z - tedy G35 Infinity.
Tyto auta budou mít právo na plné členství. Plné členství bude dál vázáno na vlastnictví výše uvedeného vozu a souhlas Výkonné rady.
Přidružené členství bude pro ostatní auta, např pro naše kamarády, kteří zrovna nebudou mít Zetko, ale měli ho, nebo ho mít chtějí, a nebo pro jednotlivce, které prostě chceme pravidelně vídat.
Přidružené členství bude schvalovat Výkonná rada - tj. Předseda a místopředsedové klubu.

Upravené Stanovy budou zveřejněny do konce tohoto týdne a pak budou schváleny Valnou Hromadou, kterou posléze svolám.

hm, a co tříkila, jsou to generačně přímí předchůdci 350ky.... Exclamation Exclamation Exclamation
Díž praudu dífko

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
pá Čer 08, 2007 1:37 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Nechtěl bych měnit název, Ideu..... Exclamation Z CLUB Exclamation N.O.C. - 350Z N.O.C. - 350Z N.O.C. - 350Z

A 240, 260, 350 jsou podle názvů Zetka - tím plníme formální stránku věci.
Co se týče G35ky, tak tu budeme muset na Zetko přejmenovat Laughing

Znaky Nissanu už mám připraveny a Z mu tam klidně nastříkám sprejem, aby někdo nešťoural Laughing Laughing Laughing

Proti 300ZX, 280ZX a jiným autům typu 200ZX nic nemám, ale holt jen přidružené členství.....

Nebo chcete udělat open club?
pá Čer 08, 2007 2:51 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
Nechtěl bych měnit název, Ideu..... Exclamation Z CLUB Exclamation N.O.C. - 350Z N.O.C. - 350Z N.O.C. - 350Z

A 240, 260, 350 jsou podle názvů Zetka - tím plníme formální stránku věci.
Co se týče G35ky, tak tu budeme muset na Zetko přejmenovat Laughing

Znaky Nissanu už mám připraveny a Z mu tam klidně nastříkám sprejem, aby někdo nešťoural Laughing Laughing Laughing

Proti 300ZX, 280ZX a jiným autům typu 200ZX nic nemám, ale holt jen přidružené členství.....

Nebo chcete udělat open club?

přecedo.. když se podívám na tu ikonku nahoře..tak mi nepříjde že je tam název Zlub.. ale club-350Z ..to je jen pro přesnost..
jinak myslim že vzít tříkila a pod by bylo jen pěkný oživení klubu.. a myslim že je jedno jesi to bude přidružený nebo úplný členství..na to se nikdo ptát nebude....přidruženym bych dal vlezný pětikilo a bylo by..
zatim se měj starosto..nebo přecedo..to je jedno... Very Happy

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
pá Čer 08, 2007 3:07 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
viktůrek napsal:
Drag napsal:
Nechtěl bych měnit název, Ideu..... Exclamation Z CLUB Exclamation N.O.C. - 350Z N.O.C. - 350Z N.O.C. - 350Z

A 240, 260, 350 jsou podle názvů Zetka - tím plníme formální stránku věci.
Co se týče G35ky, tak tu budeme muset na Zetko přejmenovat Laughing

Znaky Nissanu už mám připraveny a Z mu tam klidně nastříkám sprejem, aby někdo nešťoural Laughing Laughing Laughing

Proti 300ZX, 280ZX a jiným autům typu 200ZX nic nemám, ale holt jen přidružené členství.....

Nebo chcete udělat open club?

přecedo.. když se podívám na tu ikonku nahoře..tak mi nepříjde že je tam název Zlub.. ale club-350Z ..to je jen pro přesnost..
jinak myslim že vzít tříkila a pod by bylo jen pěkný oživení klubu.. a myslim že je jedno jesi to bude přidružený nebo úplný členství..na to se nikdo ptát nebude....přidruženym bych dal vlezný pětikilo a bylo by..
zatim se měj starosto..nebo přecedo..to je jedno... Very Happy
Viki, 350Z je základní kámen klubu, je fakt, že za krátkou dobu tu zetek jak nasr.., myslím v ČR. Už se tahaj bouračky z EU vo sto šest. Mám už na cestě půl zetka vod nácků, jen agregáty za dobrou cenu. Asi to necháme jen na z a Infini.

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
pá Čer 08, 2007 4:37 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Kojak napsal:
viktůrek napsal:
Drag napsal:
Nechtěl bych měnit název, Ideu..... Exclamation Z CLUB Exclamation N.O.C. - 350Z N.O.C. - 350Z N.O.C. - 350Z

A 240, 260, 350 jsou podle názvů Zetka - tím plníme formální stránku věci.
Co se týče G35ky, tak tu budeme muset na Zetko přejmenovat Laughing

Znaky Nissanu už mám připraveny a Z mu tam klidně nastříkám sprejem, aby někdo nešťoural Laughing Laughing Laughing

Proti 300ZX, 280ZX a jiným autům typu 200ZX nic nemám, ale holt jen přidružené členství.....

Nebo chcete udělat open club?

přecedo.. když se podívám na tu ikonku nahoře..tak mi nepříjde že je tam název Zlub.. ale club-350Z ..to je jen pro přesnost..
jinak myslim že vzít tříkila a pod by bylo jen pěkný oživení klubu.. a myslim že je jedno jesi to bude přidružený nebo úplný členství..na to se nikdo ptát nebude....přidruženym bych dal vlezný pětikilo a bylo by..
zatim se měj starosto..nebo přecedo..to je jedno... Very Happy
Viki, 350Z je základní kámen klubu, je fakt, že za krátkou dobu tu zetek jak nasr.., myslím v ČR. Už se tahaj bouračky z EU vo sto šest. Mám už na cestě půl zetka vod nácků, jen agregáty za dobrou cenu. Asi to necháme jen na z a Infini.


Jen pro zajímavost, na základě týhle diskuze, se mě už 3 lidi ptali, jestli to přidružený členství bude limitovaný typem auta - mají zájem o info o nás, akcích a chtějí mít možnost projet se s námi....
pá Čer 08, 2007 4:49 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cimboss
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 19.5.2007
Příspěvky: 56
Bydliště: Plešovec

Příspěvek hm Citovat
sorry, ale jsi kuň, měl by jsi teda změnit nazev klubu. A když se změní název klubu tak potom nemam zajem, nakonec tam budou podle tohohle tempa všichi Audiňaři a BVMWčkaři a Škodovkaři a podobny plebs. Měj se předsedo.
pá Čer 08, 2007 10:01 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: hm Citovat
cimboss napsal:
sorry, ale jsi kuň, měl by jsi teda změnit nazev klubu. A když se změní název klubu tak potom nemam zajem, nakonec tam budou podle tohohle tempa všichi Audiňaři a BVMWčkaři a Škodovkaři a podobny plebs. Měj se předsedo.


Název se měnit nebude, Z club je Z club!
Jen nerozumím, proč opovrhovat ostatníma - podle tebe plebsem.
Minulý týden v Mostě jezdil frajer s okruhovou oktávkou a dal by nám všem na prdel.
Jeden z našich členů má Zetko crash, jezdí bávem - je to plebs?
Dva z našich členů mají a jezdí taky audinou - je to plebs?
Asi každý z nás má víc než jedno auto, a když teda sedím v něčem jiném než Zetko - jsem plebs?

Zetko je nadčasové, výjimečné auto, svými parametry i designem, má tradici (viz. 240Z).
Je srovnatelné s Porsche a dalšími sporťáky.
Ale nic z toho nám nedává právo pohrdat ostatníma.
Když jedeme za majiteli Nissanů - je to plebs?
Když se potkáme s majiteli amerik - to je taky plebs?

Ostatně většina akcí je pořádána pouze pro členy, ale to přece nevylučuje, že se chceme potkávat i s prima lidmi, kteří nemají Zetko.
Přidružené členství bude podmíněno souhlasem výkonné rady, takže sami rozhodneme, koho mezi sebou chceme.

A ještě poslední poučku si neodpustím, nemám pocit, že je někdo výjimečný jen pro to, že si koupil Zetko. Vždy rozhoduje osobnost šoféra,
nikoliv nástroj (tedy Zetko), výjimečné auto vyžaduje osobnost, a tou se člověk nestane koupí auta.......
pá Čer 08, 2007 11:25 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cimboss
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 19.5.2007
Příspěvky: 56
Bydliště: Plešovec

Příspěvek Citovat
Sorry předsedo, zvolil jsem neuváženě silné slovo. Mám na mysli podstatu klubu s názvem z-club.
so Čer 09, 2007 8:22 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zdenickakrtkova
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 26.5.2007
Příspěvky: 41
Bydliště: Prostějov

Příspěvek Citovat
cimboss napsal:
Sorry předsedo, zvolil jsem neuváženě silné slovo. Mám na mysli podstatu klubu s názvem z-club.

Když jsem si přečetla výplod tvého mozku, souhlasím s tebou, asi by se ti v klubu nelíbilo. Bléééééééé

_________________
It´s better to burn out than fade away....
so Čer 09, 2007 9:47 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






Příspěvek Citovat
cimboss napsal:
Sorry předsedo, zvolil jsem neuváženě silné slovo. Mám na mysli podstatu klubu s názvem z-club.


Z club je zkratka, chráněný název Klubu. Základní myšlenkou je sdružení stejných aut, a to především pro to, abychom mohli jezdit a trávit čas srovnatelně rychlým autem.
Myšlenka vzít do klubu Veterány 240Z apod. koresponduje s názvem a ideou Zetka. Ale stejně jich v klubu moc nebude, max. pár kousků....

A že s námi na jízdě jela nadupaná audina nebo bávo, to mi problém nedělá, a mluvím za většinu klubu.

Přijed do Mostu a uvidíš, s kým se na okruhu setkáváme....
Naposledy jsem mluvil o autě, našem i jejich, s majiteli Hondy Civic, auta, který patří do nižší střední třídy.
Ale když se člověk podíval zblízka, viděl totálně překopané auto....
A jeho časy byly o 15 sec. lepší než naše.

Už bych značky aut neřešil.
so Čer 09, 2007 10:29 am
cimboss
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 19.5.2007
Příspěvky: 56
Bydliště: Plešovec

Příspěvek Citovat
Ještě jednou se omlouvám, slovo "plebs" jsem nepoužil na lidi co auta řídí, ale na auta jiná než Z . Kdyby se nám všem zetko nelíbílo ze všech aut nejvíce, asi bychom tady na foru vůbec nebyli. Mám aut asi 6, včetně zvučných značek Audi, Renault i jiného Nisánka, ale Z vede. Myslím, že po technické a výkonové stránce jsou i lepší auta než Z, ale mě a určitě i vám všem se líbí nejvíc, proto jsme si ho pořídili. Idea " Z-club" by podle mě měla vyjádřit vztah právě k tomuto Zetku.
so Čer 09, 2007 11:53 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
cimboss napsal:
Ještě jednou se omlouvám, slovo "plebs" jsem nepoužil na lidi co auta řídí, ale na auta jiná než Z . Kdyby se nám všem zetko nelíbílo ze všech aut nejvíce, asi bychom tady na foru vůbec nebyli. Mám aut asi 6, včetně zvučných značek Audi, Renault i jiného Nisánka, ale Z vede. Myslím, že po technické a výkonové stránce jsou i lepší auta než Z, ale mě a určitě i vám všem se líbí nejvíc, proto jsme si ho pořídili. Idea " Z-club" by podle mě měla vyjádřit vztah právě k tomuto Zetku.


Vždyť to tak je.

for All: na www.datsun.cz je zřejmé, že se Datsuni pohnuli a organizují se po svém.
Z toho vyplývá, že jich moc k nám nevstoupí, tedy asi nikdo.....
Ale snažím se navázat spolupráce mezi námi a jimi.
so Čer 09, 2007 1:43 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petr
Člen FanClubu 350Z


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: Čistá v Krkonoších

Příspěvek Citovat
Sorry za takovou debilni otázku ale když nekdo byde mit Nissan Skyline tak bude poloviční nebo plné členství??? Laughing
so Čer 09, 2007 6:28 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
cimboss napsal:
Ještě jednou se omlouvám, slovo "plebs" jsem nepoužil na lidi co auta řídí, ale na auta jiná než Z . Kdyby se nám všem zetko nelíbílo ze všech aut nejvíce, asi bychom tady na foru vůbec nebyli. Mám aut asi 6, včetně zvučných značek Audi, Renault i jiného Nisánka, ale Z vede. Myslím, že po technické a výkonové stránce jsou i lepší auta než Z, ale mě a určitě i vám všem se líbí nejvíc, proto jsme si ho pořídili. Idea " Z-club" by podle mě měla vyjádřit vztah právě k tomuto Zetku.


Vždyť to tak je.

for All: na www.datsun.cz je zřejmé, že se Datsuni pohnuli a organizují se po svém.
Z toho vyplývá, že jich moc k nám nevstoupí, tedy asi nikdo.....
Ale snažím se navázat spolupráce mezi námi a jimi.

ja bych řek že ani nemusí být v klubu, ale když by na nakej ten sraz přijeli tak by to bylo super, par sem jich videl a je to nádhera

_________________
NISSAN FOREVER
čt Čer 14, 2007 10:44 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz