Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Novinky od všech :-)

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Novinky od všech :-)
Autor Zpráva
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek Novinky od všech :-) Citovat
Ahojíky lidi - tak je sobota 18. května 2007 - krásné počasí - někoho čeká praxe (Sabajka), někdo se učí na maturitu (Mobileus), někdo se s usměvem léčí doma - že Viktůrku, někdo se plácá ve vyhřívaném bazénku (Kojak) a někdo pracuje, až se z něho kouří (Drag) Laughing Laughing Laughing Laughing . Čekám od vás, milí-zlatí, nějaké novinky, neboť to tady vázne Wink Wink Tak mi povězte, na co se chystáte a co budete podnikat nejbližší dni a jak se vůbec máte..mějte se a smějte se Smile Embarassed Embarassed Embarassed Vaše S"č"abajka Wink Wink Wink

_________________
IN OMNIA PARATUS Smile
so Kvě 19, 2007 4:54 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: Novinky od všech :-) Citovat
Sabajka napsal:
Ahojíky lidi - tak je sobota 18. května 2007 - krásné počasí - někoho čeká praxe (Sabajka), někdo se učí na maturitu (Mobileus), někdo se s usměvem léčí doma - že Viktůrku, někdo se plácá ve vyhřívaném bazénku (Kojak) a někdo pracuje, až se z něho kouří (Drag) Laughing Laughing Laughing Laughing . Čekám od vás, milí-zlatí, nějaké novinky, neboť to tady vázne Wink Wink Tak mi povězte, na co se chystáte a co budete podnikat nejbližší dni a jak se vůbec máte..mějte se a smějte se Smile Embarassed Embarassed Embarassed Vaše S"č"abajka Wink Wink Wink

no vidis ze uz tu čabajku umíš používat Wink
hele ja sem docela ve spechu umim pulku jednoho predmetu ze 4, plany na pristi tyden???? pondeli maturita, utery nebo streda asi zajedu k vikturkovi, streda budu drzet palce, čtvrtek mejt auto a v patek si du pro maturitní vysvědčení a hurá na sraz. A na všechny co tam dorazej se moooooooooc těšim. Tak zatim du se zas učit Bléééééééé

_________________
NISSAN FOREVER
so Kvě 19, 2007 7:14 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek ... Citovat
čus lidi.. sem tu jen na skok..
je mi průměrně takže žádný novinky nemám..
jinak mobi...jeis tu maturu neuděláš tak tě kopnu do prdele..Smile
no.. mám hlad..tak si jdu dát svůj skvělý dietní kokteil... Bléééééééé
zatim čus lidi

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
ne Kvě 20, 2007 11:56 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: ... Citovat
viktůrek napsal:
čus lidi.. sem tu jen na skok..
je mi průměrně takže žádný novinky nemám..
jinak mobi...jeis tu maturu neuděláš tak tě kopnu do prdele..Smile
no.. mám hlad..tak si jdu dát svůj skvělý dietní kokteil... Bléééééééé
zatim čus lidi

doufam že nemáš glády, pač by to docela bolelo

_________________
NISSAN FOREVER
ne Kvě 20, 2007 12:15 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz