Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Pneu na 350Z
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Pneu Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Pneu na 350Z
Autor Zpráva
Tom
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 34

Příspěvek Pneu na 350Z Citovat
Partnerská prodejna pneu:

Čimelice 317
398 04

tel.: +420 382 228 212
mail: pneu.cimelice@mujbox.cz

Oslovujte jménem klubu, nebo jménem mým (Tomáš Plojhar), ptejte se na pana Krázla


Naposledy upravil Tom dne so Úno 10, 2007 8:18 am, celkově upraveno 1 krát.
čt Úno 08, 2007 4:28 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Santy
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 109

Příspěvek Re: Pneu na 350Z Citovat
Tom napsal:
Partnerská prodejna pneu:

Čimelice 317
398 04

tel.: +420 382 228 212
mail: pneu.cimelice@mujbox.cz

Oslovujte jménem klubu, nebo jménem mým (Tomáš Plojhar), ptejte se na pana Grázla


Zdar, je nekde nekaky internetovy katalog zbozi?
čt Úno 08, 2007 5:44 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: Pneu na 350Z Citovat
Santy napsal:
Tom napsal:
Partnerská prodejna pneu:

Čimelice 317
398 04

tel.: +420 382 228 212
mail: pneu.cimelice@mujbox.cz

Oslovujte jménem klubu, nebo jménem mým (Tomáš Plojhar), ptejte se na pana Grázla


Zdar, je nekde nekaky internetovy katalog zbozi?


Santy, mezi náma, podívej se na e-pneu.cz......
A ceny potom potlačím dolů, mám kontakt přímo v reichu.
Cenově to vyjde cca 5-10 % pod čimelice. A dovoz až do kanclu. Very Happy
čt Úno 08, 2007 9:13 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Santy
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 109

Příspěvek Re: Pneu na 350Z Citovat
Drag napsal:
Santy napsal:
Tom napsal:
Partnerská prodejna pneu:

Čimelice 317
398 04

tel.: +420 382 228 212
mail: pneu.cimelice@mujbox.cz

Oslovujte jménem klubu, nebo jménem mým (Tomáš Plojhar), ptejte se na pana Grázla


Zdar, je nekde nekaky internetovy katalog zbozi?


Santy, mezi náma, podívej se na e-pneu.cz......
A ceny potom potlačím dolů, mám kontakt přímo v reichu.
Cenově to vyjde cca 5-10 % pod čimelice. A dovoz až do kanclu. Very Happy


ok, podivam se na to, u tech driftu ty pneu mizi opravdu rychle Smile ps, o vikendu se u tebeze zastavim..)
pá Úno 09, 2007 12:47 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: Pneu na 350Z Citovat
Santy napsal:
Drag napsal:
Santy napsal:
Tom napsal:
Partnerská prodejna pneu:

Čimelice 317
398 04

tel.: +420 382 228 212
mail: pneu.cimelice@mujbox.cz

Oslovujte jménem klubu, nebo jménem mým (Tomáš Plojhar), ptejte se na pana Grázla


Zdar, je nekde nekaky internetovy katalog zbozi?


Santy, mezi náma, podívej se na e-pneu.cz......
A ceny potom potlačím dolů, mám kontakt přímo v reichu.
Cenově to vyjde cca 5-10 % pod čimelice. A dovoz až do kanclu. Very Happy


ok, podivam se na to, u tech driftu ty pneu mizi opravdu rychle Smile ps, o vikendu se u tebeze zastavim..)


Jo to znám, gumy utíkaj rychle....
Já myslel, že pojedem na letiště Very Happy
so Úno 10, 2007 12:26 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 34

Příspěvek Pro Santyho Citovat
Ahoj, včera jsem se bavil ještě s Dragem a ty Čimelice jsou dobry na full servis. Ted s nimi zkusime dojednat jeste lepsi ceny. To, abychom nemuseli ty plaste skladovat v kancelari Smile. Dam pak podminky na forum. Tom
so Úno 10, 2007 8:22 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TornadoPepa
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 16

Příspěvek Citovat
Včera jsem nasadil nové pnneu CONTINENTAL Conti Sport Contact 3.Dal jsem je zatím pouze na zadek.Přední Bridge Potenza měli ještě trochu masa.Po vyjetí z gumárny jsem měl pocit,že sedím v jiném autě.ESP i ABS bylo téměř neustále v pernamenci.ESP mám obvykle vyplé,to mi nevadilo,avšak s ABS nic dělat nejde.Hned ráno jsem vyměnil také předky.Situace se o něco zlepšila avšak pořád to není to pravý ořechový.Po celou dobu vlastnictví Zetka jsem používal pouze BRYDGESTONE POTENZA a to 040,050,050A a nikdy nebyl žádný problém.Conti3 by měly být od tohohle výrobce chlouba,tak jsem chtěl vyzkoušet něco nového.Na jiných autech s nimi problémy nebyli,avšak pro Z je nikomu nedoporučuji.Hlavní problém vidím v tom ,že mají příliš slabou boční stěnu a tak se při vjezdu do zatáčky bortí/hlavně zadek/.Co jse týče přilnavosti,tak vedle Brydge se nemohou ani postavit.Zhoršil se cit a ostrost řízení,a také stabylita při vyšší rychlosti na horších vozovkách,o hvízdání ani nemluvím.Jediné pozitivum je,že díky horší přilnavosti se s nimi dá obstojně dryftovat.V žadném případě si s nimi nedovolím to co dříve a těžce lituji vyhozených investic.
st Dub 04, 2007 9:20 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Santy
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 109

Příspěvek Citovat
TornadoPepa napsal:
Včera jsem nasadil nové pnneu CONTINENTAL Conti Sport Contact 3.Dal jsem je zatím pouze na zadek.Přední Bridge Potenza měli ještě trochu masa.Po vyjetí z gumárny jsem měl pocit,že sedím v jiném autě.ESP i ABS bylo téměř neustále v pernamenci.ESP mám obvykle vyplé,to mi nevadilo,avšak s ABS nic dělat nejde.Hned ráno jsem vyměnil také předky.Situace se o něco zlepšila avšak pořád to není to pravý ořechový.Po celou dobu vlastnictví Zetka jsem používal pouze BRYDGESTONE POTENZA a to 040,050,050A a nikdy nebyl žádný problém.Conti3 by měly být od tohohle výrobce chlouba,tak jsem chtěl vyzkoušet něco nového.Na jiných autech s nimi problémy nebyli,avšak pro Z je nikomu nedoporučuji.Hlavní problém vidím v tom ,že mají příliš slabou boční stěnu a tak se při vjezdu do zatáčky bortí/hlavně zadek/.Co jse týče přilnavosti,tak vedle Brydge se nemohou ani postavit.Zhoršil se cit a ostrost řízení,a také stabylita při vyšší rychlosti na horších vozovkách,o hvízdání ani nemluvím.Jediné pozitivum je,že díky horší přilnavosti se s nimi dá obstojně dryftovat.V žadném případě si s nimi nedovolím to co dříve a těžce lituji vyhozených investic.


Tak sup na letiste poradne zadriftovat, par kolecek na okruhu a muzes je vymenit Smile Ja mam NANKANG NSII a musim ric, ze jsem hodne spokojenej je to spise prumer, ale cena vs. vykon je hodne dobra. I hodne drzi v zatackach..samotnyho me to dost prekvapilo i pri vysokych rychllostech jsou tiche a nepiskaj...i pri 25O kmh Smile kdyz driftuju tak to tak neboli, ze vzorek rychle utika,,bo cenove prijde jedna pneu na cca 3.8OO
st Dub 04, 2007 9:42 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cimboss
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 19.5.2007
Příspěvky: 56
Bydliště: Plešovec

Příspěvek Citovat
TornadoPepa napsal:
Včera jsem nasadil nové pnneu CONTINENTAL Conti Sport Contact 3.Dal jsem je zatím pouze na zadek.Přední Bridge Potenza měli ještě trochu masa.Po vyjetí z gumárny jsem měl pocit,že sedím v jiném autě.ESP i ABS bylo téměř neustále v pernamenci.ESP mám obvykle vyplé,to mi nevadilo,avšak s ABS nic dělat nejde.Hned ráno jsem vyměnil také předky.Situace se o něco zlepšila avšak pořád to není to pravý ořechový.Po celou dobu vlastnictví Zetka jsem používal pouze BRYDGESTONE POTENZA a to 040,050,050A a nikdy nebyl žádný problém.Conti3 by měly být od tohohle výrobce chlouba,tak jsem chtěl vyzkoušet něco nového.Na jiných autech s nimi problémy nebyli,avšak pro Z je nikomu nedoporučuji.Hlavní problém vidím v tom ,že mají příliš slabou boční stěnu a tak se při vjezdu do zatáčky bortí/hlavně zadek/.Co jse týče přilnavosti,tak vedle Brydge se nemohou ani postavit.Zhoršil se cit a ostrost řízení,a také stabylita při vyšší rychlosti na horších vozovkách,o hvízdání ani nemluvím.Jediné pozitivum je,že díky horší přilnavosti se s nimi dá obstojně dryftovat.V žadném případě si s nimi nedovolím to co dříve a těžce lituji vyhozených investic.

Jo, dneska jsem je dal na zadek, máš pravdu.
st Čer 20, 2007 3:09 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: Pneu na 350Z Citovat
Drag napsal:
Santy napsal:
Drag napsal:
Santy napsal:
Tom napsal:
Partnerská prodejna pneu:

Čimelice 317
398 04

tel.: +420 382 228 212
mail: pneu.cimelice@mujbox.cz

Oslovujte jménem klubu, nebo jménem mým (Tomáš Plojhar), ptejte se na pana Grázla


Zdar, je nekde nekaky internetovy katalog zbozi?


Santy, mezi náma, podívej se na e-pneu.cz......
A ceny potom potlačím dolů, mám kontakt přímo v reichu.
Cenově to vyjde cca 5-10 % pod čimelice. A dovoz až do kanclu. Very Happy


ok, podivam se na to, u tech driftu ty pneu mizi opravdu rychle Smile ps, o vikendu se u tebeze zastavim..)


Jo to znám, gumy utíkaj rychle....
Já myslel, že pojedem na letiště Very Happy
PRD, Čimelice jsou levnější, než skopčáci. Drag to ví, Pireli P Zero v l9 byly o tři kila levnější

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
st Čer 20, 2007 8:08 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cimboss
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 19.5.2007
Příspěvky: 56
Bydliště: Plešovec

Příspěvek Citovat
Moje zkušenost.
Měl jsem Nankang NSII, total sjete, ale auto sedělo jak přibité. Dal jsem na zadek Contisport, peklo, málem jsem se zabil, v zatáčce zadek uhnul a už jsem šel. Ted jsem dal Bridge Potenza 040, je to lepší, ale dezén má drážky po obvodu a mám dojem, že se to na tom gigle. Nesedí tak dobře jako Nankang. Resume mám takovéto, na zetko nejlepší dezén je vzorek sbíhající se ke středu gumy. Potom to nemá kam uhnout a sedí . Další věc samozřejmě tvrdost bočnic. U Continentálek slabotka.
Vychází mi DUNLOP SP Sport 9000/9090, MICHELIN Pilot Sport, VREDESTEIN Ultrac Sessanta, příště vyzkůšám.
so Čer 23, 2007 8:21 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Santy
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 109

Příspěvek Citovat
cimboss napsal:
Moje zkušenost.
Měl jsem Nankang NSII, total sjete, ale auto sedělo jak přibité. Dal jsem na zadek Contisport, peklo, málem jsem se zabil, v zatáčce zadek uhnul a už jsem šel. Ted jsem dal Bridge Potenza 040, je to lepší, ale dezén má drážky po obvodu a mám dojem, že se to na tom gigle. Nesedí tak dobře jako Nankang. Resume mám takovéto, na zetko nejlepší dezén je vzorek sbíhající se ke středu gumy. Potom to nemá kam uhnout a sedí . Další věc samozřejmě tvrdost bočnic. U Continentálek slabotka.
Vychází mi DUNLOP SP Sport 9000/9090, MICHELIN Pilot Sport, VREDESTEIN Ultrac Sessanta, příště vyzkůšám.


Jo tak to mohu potvrdit ted mam aktualne take NANKANG NSII a jsou dost sjete a drzi opravdu velim dobre, uz me samotneho prekvapili kdyz jsme je testoval na letisti kolik udrzej v zatace. Takze az budu prezouvat tak opet nankan hlavne je slusna sena takze pri driftovani to tolik neboli penezenku Smile Sportu zdar
so Čer 23, 2007 2:25 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TornadoPepa
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 16

Příspěvek Citovat
Mám tam pořád ještě Contiky.Když byli nové byl to děs .Zlepšilo se to na přefoukání na 3,1.čím více se ojížděli tím to bylo lepší.Bočnice je příliš měkká avšak nyní když jsou před smrtí tak se s tím dá vcelku dobřě jet-dokonce přestalo kopat i ABS.Nejtvrdší bočnice se mi zdá na Bridge RE 050A-zařekl jsem se,že nic jiného již nekoupím,avšak ted jste mi dali brouka do hlavy s těmi Nankangi.JE to fakt tak dobrý?A co ABS-nekope při vjezdu do zatáčky když se ubere plyn?
ne Čer 24, 2007 8:38 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
TornadoPepa napsal:
Mám tam pořád ještě Contiky.Když byli nové byl to děs .Zlepšilo se to na přefoukání na 3,1.čím více se ojížděli tím to bylo lepší.Bočnice je příliš měkká avšak nyní když jsou před smrtí tak se s tím dá vcelku dobřě jet-dokonce přestalo kopat i ABS.Nejtvrdší bočnice se mi zdá na Bridge RE 050A-zařekl jsem se,že nic jiného již nekoupím,avšak ted jste mi dali brouka do hlavy s těmi Nankangi.JE to fakt tak dobrý?A co ABS-nekope při vjezdu do zatáčky když se ubere plyn?


Mě se skvěle osvědčily Yokohamy Advan Sport a Bridgestony.
ne Čer 24, 2007 10:28 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cimboss
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 19.5.2007
Příspěvky: 56
Bydliště: Plešovec

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
TornadoPepa napsal:
Mám tam pořád ještě Contiky.Když byli nové byl to děs .Zlepšilo se to na přefoukání na 3,1.čím více se ojížděli tím to bylo lepší.Bočnice je příliš měkká avšak nyní když jsou před smrtí tak se s tím dá vcelku dobřě jet-dokonce přestalo kopat i ABS.Nejtvrdší bočnice se mi zdá na Bridge RE 050A-zařekl jsem se,že nic jiného již nekoupím,avšak ted jste mi dali brouka do hlavy s těmi Nankangi.JE to fakt tak dobrý?A co ABS-nekope při vjezdu do zatáčky když se ubere plyn?


Mě se skvěle osvědčily Yokohamy Advan Sport a Bridgestony.

Nankagy jsem nový neměl, pouze sjetý, a na sjetých mi to nekoplo ani jednou. Conti pořád, ted nový Bridge taky pořád. A Bridge ZDALEKA nesedí jako sjetý Nankang. Asi to optavdu bude , jak jsem už psal, tím šípovým vzorem. Jak je vzorek po obvodu, tak masa gumy způsobí, ža se to šoulá do stran a celkově guma sedí menší plochou, proto to kopání. Ještě zkusím fouknout tak na 3.0, uvidim.
po Čer 25, 2007 6:37 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Pneu Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz