Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Zetko v bazaru v Olomouci
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Zetko v bazaru v Olomouci
Autor Zpráva
cimboss
Anonymní





Příspěvek Zetko v bazaru v Olomouci Citovat
V bazaru Samson v Olomouci stálo zetko, nevíte někdo co je to zač?
pá Kvě 18, 2007 5:54 am
tomaskrtek
zobák


Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 18

Příspěvek Citovat
V tom baziši maj vždycky nějaký, jsou to ameriky ale v celkem pěkným stavu, s málo kilákama a za dobrý peníze... Ale ameriky jsou jeden velkej problém, počínaje brzdama....
pá Kvě 18, 2007 11:59 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cimboss
Anonymní





Příspěvek Citovat
já jsem to jedno koupil. Škrká trojka a hučí lehce kardan. Neznám zetka, co to obnáší? A prosím tě, specifikuj blíž svoji odpověď. Jaký velký problém s amerikama?
pá Kvě 18, 2007 6:32 pm
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Ameriky mají nižší hmotnost, tzn. jedou rychleji, tedy aspoň co se týče akcelerace. Ale sranda končí v momentě kdy chceš na okruh. V Mostě za půl hodiny zvadnou i Bremba a do ameriky šly jiné brzdy, méně dimenzované - nebudeš po dvaceti minutách brzdit. Výměna Bremba za např. Galfery obnáší cca 28000 vč. montáže. Jenže u amerik musíš měnit i brzdiče a hadice - jdeš k částce lehce pod 100tis.
Další věcí je chlazení motoru, v americe jsou tři teplotní pásma, ale žádné není v rozsahu střední evropy - mínus 25 až plus 35 - to je rozdíl šedesát.....
Další problém je v elektroinstalaci a elektronice, není to kompatibilní s díly v evropě - pokud se něco podělá, blbě se schání díly....
A spousta dalších drobností......
pá Kvě 18, 2007 6:55 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cimboss
Anonymní





Příspěvek Citovat
Hm, že bych koupil schmejd?
pá Kvě 18, 2007 10:20 pm
Anonymní






Příspěvek Citovat
cimboss napsal:
Hm, že bych koupil schmejd?


Ne, šmejd ne...
Ale vzhledem k zákonům v USA se tam prostě dělali jiné verze.....
Ale když nebudeš jezdit okruhy, nenabouráš to, a po pár letech to prodáš (než se to začne sypat) - tak budeš spokojený...

Já myslím, že tu zábavu z jízdy ti to dopřeje v USA verzi pořádnou....
so Kvě 19, 2007 8:37 am
cimboss
Anonymní





Příspěvek Citovat
To máš pravdu!!!Včera jsem na dálnici řval rozkoší!!A na okruh nejdu.
so Kvě 19, 2007 8:50 am
Santy
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 109

Příspěvek Citovat
cimboss napsal:
Hm, že bych koupil schmejd?


Neboj smejd to urcite neni, je fakt ze jsou tam horsi brzdy ale to se da napravit, jinak kamarad ho ma taky a jezdi bez problemu a je rychlejsi nez evropske verze a i s dilama to neni tak spatne zatim nebyl problem. Jo a kardan je trosku hlucnejsi obcas je slyset ele i to je celkem v norme.

Sportu zdar Smile
ne Kvě 20, 2007 12:24 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomaskrtek
zobák


Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 18

Příspěvek Citovat
cimboss napsal:
Hm, že bych koupil schmejd?

A máš tam vůbec xenony???
ne Kvě 20, 2007 2:09 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cimboss
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 19.5.2007
Příspěvky: 56
Bydliště: Plešovec

Příspěvek Citovat
Jasně. Výroba 2004, najeto 20 000 mil.
ne Kvě 20, 2007 3:12 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Nazdar Cimboši, tvé auto je v pohodě, když to má klima, tak pásma neřeš. Na tvé brzdiče se určitě najdou účinnější desky a kotouče, aby jsi byl spokojen. Co se týká škrtání trojky i za teplé skřínš, je to synchron a časem bude problém, Mám třetí převodovku v garanci, první rachtala jedníčka a předloha, u druhé pískaly rychlosti, na třetí při studené skřini škrtá synchron u pětky, tak prostě než se to prohřeje pětku neřadím. Pískání u kardanu je jasně diferák, nejvíce je to slyšet při rychlosti 130-140.Řešit to budu garanci, zuby na hrušce slábnou a už mi přapadem jde olej z dif ven, jak se to více ohřívá. Takže Zje milé auto, ale kvality nevalné

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
ne Kvě 20, 2007 8:12 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomaskrtek
zobák


Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 18

Příspěvek Citovat
Teda Kojaku, to mi děláš naschvál... Sad Hanět Zetko zrovna v situaci kdy se mi po něm tak stejská že jsem našel pěkný lehce bouraný kabrio a velmi vážně zvažuji jeho koupi Very Happy Nějak se mi dostalo pod kůži, nebo že by to bylo kvůli Tobě a Dragovi??? Doufám že kabrouše do klubu berete Very Happy
po Kvě 21, 2007 7:28 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Santy
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 109

Příspěvek Citovat
tomaskrtek napsal:
Teda Kojaku, to mi děláš naschvál... Sad Hanět Zetko zrovna v situaci kdy se mi po něm tak stejská že jsem našel pěkný lehce bouraný kabrio a velmi vážně zvažuji jeho koupi Very Happy Nějak se mi dostalo pod kůži, nebo že by to bylo kvůli Tobě a Dragovi??? Doufám že kabrouše do klubu berete Very Happy


Clovece vypada pekne zdase, ze je to jen do mekeho, ze to neni nejak moc bourane Smile Tak to ti schvaluji
po Kvě 21, 2007 10:00 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomaskrtek
zobák


Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 18

Příspěvek Citovat
ale jo, není to žádná hrůza, jestli doženu všechny díly za dobrej peníz tak hup do něj, už mám skoro všechno
po Kvě 21, 2007 10:17 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
tomaskrtek napsal:
Teda Kojaku, to mi děláš naschvál... Sad Hanět Zetko zrovna v situaci kdy se mi po něm tak stejská že jsem našel pěkný lehce bouraný kabrio a velmi vážně zvažuji jeho koupi Very Happy Nějak se mi dostalo pod kůži, nebo že by to bylo kvůli Tobě a Dragovi??? Doufám že kabrouše do klubu berete Very Happy
Určitě kuli mě, šup ať je doma pod plachtou. Doma mám pytel náhrd. dílu, zbytek má náčelnik Dlouhej chlup. Dej ho pani Krtkový, ať má radost. Ne,že se v tom budeš masírovat, když tak se mnou, synu.

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
po Kvě 21, 2007 1:00 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz