Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
:-(((((
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
:-(((((
Autor Zpráva
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Re: pozor.. Citovat
Sabajka napsal:
Tak to teda pozor...mého tmavovlasého chlapce s modrejma očima mi nevezmeš - to ani nezkoušej..nebo ti do té nemocnice..ještě ráda pomůžu Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing žádný takový.... no a tos mi sliboval "tetlemechtle" na Sázavě co Laughing Laughing Laughing Laughing

by mi neodolal:-)

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Kvě 16, 2007 7:36 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: ... Citovat
Kojak napsal:
viktůrek napsal:
jéééé.lidi..pište něco.. sedim tu.. mám dietu..tak tu žvácham už asi dvanáctý jabko a čekám až něco budete psát..
No čeče na ty japka moc nechlastej, nebo bouchneš. No, je to blbý, ale bude líp. Se mnou a Miřetínem taky není moc jasný, čekám na zadní šprcky a zatím nic. Když tak místo Miř přijedu na kafe.

to se jako opovaž nepřijet Evil or Very Mad

_________________
NISSAN FOREVER
st Kvě 16, 2007 7:38 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek Re: pozor.. Citovat
viktůrek napsal:
Sabajka napsal:
Tak to teda pozor...mého tmavovlasého chlapce s modrejma očima mi nevezmeš - to ani nezkoušej..nebo ti do té nemocnice..ještě ráda pomůžu Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing žádný takový.... no a tos mi sliboval "tetlemechtle" na Sázavě co Laughing Laughing Laughing Laughing

by mi neodolal:-)

Bacha na to...jestli mi ho přeberš...tak já si vezmu Haničku Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
IN OMNIA PARATUS Smile
st Kvě 16, 2007 7:42 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Re: pozor.. Citovat
Sabajka napsal:
viktůrek napsal:
Sabajka napsal:
Tak to teda pozor...mého tmavovlasého chlapce s modrejma očima mi nevezmeš - to ani nezkoušej..nebo ti do té nemocnice..ještě ráda pomůžu Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing žádný takový.... no a tos mi sliboval "tetlemechtle" na Sázavě co Laughing Laughing Laughing Laughing

by mi neodolal:-)

Bacha na to...jestli mi ho přeberš...tak já si vezmu Haničku Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

tak si toho svýho tmavovlasýho blondáka nech.. haničku nevyměnim.. a nebo co takhle na týden change?

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Kvě 16, 2007 7:43 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek heh.. Citovat
Upřímně si myslím, že bychom si s haničkou vystačily ale co ty s tím mým.... ani si to raději nepředstavuju Smile Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
IN OMNIA PARATUS Smile
st Kvě 16, 2007 7:48 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Re: heh.. Citovat
Sabajka napsal:
Upřímně si myslím, že bychom si s haničkou vystačily ale co ty s tím mým.... ani si to raději nepředstavuju Smile Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

no to by ste si teda nevystačili.. Smile a vůbec.. běž si za svym zrzkem:-) a mojí haničku mi nehc:-)))))

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Kvě 16, 2007 7:50 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: ... Citovat
viktůrek napsal:
Kojak napsal:
viktůrek napsal:
Sabajka napsal:
viktůrek napsal:
Sabajka napsal:
viktůrek napsal:
jéééé.lidi..pište něco.. sedim tu.. mám dietu..tak tu žvácham už asi dvanáctý jabko a čekám až něco budete psát..
a čabajku si nedáš...ne-e promiň..to bylo podlý Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad to mě mrzí, že do toho Miřetína nemůžeš..ale vážně Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad těšila jsem se na tebe..ale tak hlavní je zdraví..doufám, že budeš v pořádku..a když budu mít čas..přijedu se na tebe juknout - slibuju Wink

to bylo samozdřejmě i pro tebe.. uspořádáme jablíčko-pyškotovou párty...


Velká akce to bude a samozřejmě budeme píti - vodu z okapů Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing já mám na jablka alergii Smile) tak se mě asponň rychleji zbavíte Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

hm.. no.. nevm proč tu plánujeme když dneska večer můžu ject do nemocnice.. a bejt tam v karanténě dva měsíce..
všecko mě sere.. škola, doma, zdraví, občas i klub, no a hanička i když je zlatíčko tak taky občas dokáže zježit vlasy..
ale jen občas..nemůžu jí tu pomlouvat když mě ted pomáhá.. jinak prej to máš čabajko ke mě nejblíž jo??
Hele nestraš chlape, jó´jó ? Na choroby jsem tu já, sem nárokovej a vopotřebovanej.

hele kojaku.. vim že si měl nákej kašel..jinak simuluješ Cool ted je kolečko starostlivých lidí kolem mě a ty mi závidíš mojí slávu:-)
Sakra, kápnuls na to,musím si dávat většího majzla.

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
st Kvě 16, 2007 7:51 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek chichi. Citovat
Ok... Smile nebo já radši půjdu za Dragem, či za KOjakem, za kým ještě můžu? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
IN OMNIA PARATUS Smile
st Kvě 16, 2007 7:51 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
no..s dragem bych to moc nezkoušel.. asi bude na sado maso:-)
jinak jardo.. jednou se to provalit muselo..
stejně jako já ted doufam že nepříjdete na to že se tu ted rvu opečenym kuřátkem , a že mi nic neni..
ted doufam že mi to nikdo nevěří.. už vidim jak mi za chvíli zavoláš že sem hajzl že si z vás dělam prdel:-)

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Kvě 16, 2007 7:54 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: :-) Citovat
viktůrek napsal:
no..s dragem bych to moc nezkoušel.. asi bude na sado maso:-)
jinak jardo.. jednou se to provalit muselo..
stejně jako já ted doufam že nepříjdete na to že se tu ted rvu opečenym kuřátkem , a že mi nic neni..
ted doufam že mi to nikdo nevěří.. už vidim jak mi za chvíli zavoláš že sem hajzl že si z vás dělam prdel:-)

neboj me nenasseres ja mam vepřo-knedlo-zelo Cool

_________________
NISSAN FOREVER
st Kvě 16, 2007 7:55 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek heh.. Citovat
'Laughing')
Drag a sado maso?? No tak to je jasné ..jdu do Draga Smile a nějakej modrookej tmavovlasej kluk mě nezajímá Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
IN OMNIA PARATUS Smile

Naposledy upravil Sabajka dne st Kvě 16, 2007 8:01 pm, celkově upraveno 1 krát.
st Kvě 16, 2007 7:56 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: chichi. Citovat
Sabajka napsal:
Ok... Smile nebo já radši půjdu za Dragem, či za KOjakem, za kým ještě můžu? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Na Draga se vyprdi, sem lepčí. A mam vyhřejvanej bazén, von ne. I v zimě. Heč. Jo a taky mám rybičky v jezírku. A von má jen Mojmíra. No, ale zase je náčelník.

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
st Kvě 16, 2007 7:56 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Re: heh.. Citovat
Sabajka napsal:
Djavascript:emoticon('Laughing')
Laughingrag a sado maso?? No tak to je jasné ..jdu do Draga Smile a nějakej modrookej tmavovlasej kluk mě nezajímá Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ale dit drag je modrookej ne? a tmavovlasej taky Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Kvě 16, 2007 7:58 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Re: chichi. Citovat
Kojak napsal:
Sabajka napsal:
Ok... Smile nebo já radši půjdu za Dragem, či za KOjakem, za kým ještě můžu? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Na Draga se vyprdi, sem lepčí. A mam vyhřejvanej bazén, von ne. I v zimě. Heč. Jo a taky mám rybičky v jezírku. A von má jen Mojmíra. No, ale zase je náčelník.

ty voe..jardo..to byla hláška jako svině..já mám rybičky a von jen mojimíra... máš 10bodů..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Kvě 16, 2007 7:59 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: heh.. Citovat
viktůrek napsal:
Sabajka napsal:
Djavascript:emoticon('Laughing')
Laughingrag a sado maso?? No tak to je jasné ..jdu do Draga Smile a nějakej modrookej tmavovlasej kluk mě nezajímá Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ale dit drag je modrookej ne? a tmavovlasej taky Very Happy Very Happy Very Happy

tmavovlasej Question Question Question Shocked Shocked Shocked

_________________
NISSAN FOREVER
st Kvě 16, 2007 8:02 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz