Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
bezpečák

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
bezpečák
Autor Zpráva
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek bezpečák Citovat
Zdarlidi...
tak dneska byl u nás na dílně Drag s ondrovo zetkem kvůli tomu ztracenýmu bezpečáku na okruhu. Měl náký spec. bezpečáky takže ty u nás nemáme. Fakt mě to mrzí protože by se ušetřil čas a jak tak koukam tak i peníze.. Ted se to bude muset navařovat a nejspíš se poškodí disk..
Je zbytečný se za to omlouvat ale dal bych nový pravidlo...:
nevztahuje se na holky ale spíš na nás.. kdokoli bude měnit kola tak bude dělat sám a nikomu nebude předávat bezpečák!!! dá si ho do kapsy a když ho stratí tak si to odsere on. Nechci vás ted nák prcat za to že se ztratil..už se stalo.. ale kdekoli ted budeme tak u každýho auta jen jeden kterej pracuje a ne že každý kolo bude povolovat jeden člověk..
pokud máte něco k tomu tak mi to sem napište..
zatim ahoj..
Viktůrek II. Z boží vůle moderátor
PS: tohel je muj nápad takže pokud bude většina proti tak se asi bude muset zrušit..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos

Naposledy upravil viktůrek dne út Kvě 15, 2007 11:33 am, celkově upraveno 1 krát.
út Kvě 15, 2007 11:21 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: bezpečák Citovat
viktůrek napsal:
Zdarlidi...
tak dneska byl u nás na dílně Drag s ondrovo zetkem kvůli tomu ztracenýmu bezpečáku na okruhu. Měl náký spec. bezpečáky takže ty u nás nemáme. Fakt mě to mrzí protože by se ušetřil čas a jak tak koukam tak i peníze.. Ted se to bude muset navařovat a nejspíš se poškodí disk..
Je zbytečný se za to omlouvat ale dal bych nový rpavidlo...:
nevztahuje se na holky ale spíš na nás.. kdokoli bude měnit kola tak bude dělat sám a nikomu nebude předávat bezpečák!!! dá si ho do kapsy a když ho stratí tak si to odsere on. Nechci vás ted nák prcat za to že se ztratil..už se stalo.. ale kdekoli ted budeme tak u každýho auta jen jeden kterej pracuje a ne že každý kolo bude povolovat jeden člověk..
pokud máte něco k tomu tak mi to sem napište..
zatim ahoj..
Viktůrek II. Z boží vůle moderátor

máš pravdu v tom že když se u toho střídali 4 lidi že to bylo dost o hubu
ach jo mě to tak ....... tak peknej sraz by to byl kdyby se tohle nestalo

_________________
NISSAN FOREVER
út Kvě 15, 2007 11:29 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek !!!! Citovat
hele..lidi..tak sem dneska oběhal všecko co sem mohl a už se rýsuje docela dobrý řešení pro povolení kol s náhr. bezpečákem!!!

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
út Kvě 15, 2007 5:06 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: !!!! Citovat
viktůrek napsal:
hele..lidi..tak sem dneska oběhal všecko co sem mohl a už se rýsuje docela dobrý řešení pro povolení kol s náhr. bezpečákem!!!

super Vzývám tě ó pane! Vzývám tě ó pane! Vzývám tě ó pane! Vzývám tě ó pane! Vzývám tě ó pane!

_________________
NISSAN FOREVER
út Kvě 15, 2007 5:15 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek hm Citovat
hm....takže muj novej nápad a moje běhání bylo k hovnu protože drag má rychlejší myšlení než já takže jdou za nákýma maníkama co jim ot udělaj..
takže moje oba nápady byly vlastně na hovno.. no nic..
zatim čau..a jesi někdo ztratí bezpečák tak to ani nezveřejnujte.. už s tim nechci mít nic společnýho.. Cool

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
út Kvě 15, 2007 5:58 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
bordel
vojín


Založen: 10.4.2007
Příspěvky: 42

Příspěvek Citovat
nesla by ta forma nejak "odlejt"?

_________________
www.photohorizon.net <<fotky z různých akcí

1.6 SOHC VTEC - žádný Zetko Very Happy
út Kvě 15, 2007 6:31 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: hm Citovat
viktůrek napsal:
hm....takže muj novej nápad a moje běhání bylo k hovnu protože drag má rychlejší myšlení než já takže jdou za nákýma maníkama co jim ot udělaj..
takže moje oba nápady byly vlastně na hovno.. no nic..
zatim čau..a jesi někdo ztratí bezpečák tak to ani nezveřejnujte.. už s tim nechci mít nic společnýho.. Cool

viktůrku dík za snahu Wink fakt si toho moc cenim

_________________
NISSAN FOREVER
út Kvě 15, 2007 6:36 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek .. Citovat
mobi..já vim že ty jo..ale to jsi asi jedinej..ještě s dragem
jinak bordele.. to myslíš vážně? jesi jo tak to sem fakt ještě nikdy neslyšel..
čau

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
út Kvě 15, 2007 6:40 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: .. Citovat
viktůrek napsal:
mobi..já vim že ty jo..ale to jsi asi jedinej..ještě s dragem
jinak bordele.. to myslíš vážně? jesi jo tak to sem fakt ještě nikdy neslyšel..
čau
jako odlejt formu a pak to podle ní nechat vybrousit do naky tvrdy oceli by nebylo marný Wink ono by to tam mozna šlo vyřezat i laserem

_________________
NISSAN FOREVER
út Kvě 15, 2007 6:46 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek ...!! Citovat
hele vy dva chytrý..!!
co takhle obědnat novej bezpečák co? za dva až pět dní je tady..a nevim proč se tu dohadujeme když už to oni dávno řeší bez nás a kdyby ne tak já bych měl taky možnost...
čau

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
út Kvě 15, 2007 6:50 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: ...!! Citovat
viktůrek napsal:
hele vy dva chytrý..!!
co takhle obědnat novej bezpečák co? za dva až pět dní je tady..a nevim proč se tu dohadujeme když už to oni dávno řeší bez nás a kdyby ne tak já bych měl taky možnost...
čau

já wim ale tech bezpecaku je hrozny kvanta moznosti

_________________
NISSAN FOREVER
út Kvě 15, 2007 7:13 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Re: ...!! Citovat
mobileus napsal:
viktůrek napsal:
hele vy dva chytrý..!!
co takhle obědnat novej bezpečák co? za dva až pět dní je tady..a nevim proč se tu dohadujeme když už to oni dávno řeší bez nás a kdyby ne tak já bych měl taky možnost...
čau

já wim ale tech bezpecaku je hrozny kvanta moznosti

nepokoušíš se to říct automechanikovi jako novinku že ne?
hele co myslíš že sem asi celej den dlěal.. byl sem v nissanu a mluvil sem přesně o tomhle s nákou chytrou ženskou..a ona řekla že ot neni problém.. ale to už je fakt jedno..
jo a jesi si mislel vážn že bys nechal udělat na tvym místě novej že bys honechal vyrobil laserem tak to by možná stálu víc než nový kola.. víš kolik stojí jeden kus kdybys is ho enchal vypálit? ty voe to by by byla darda jak hovado.. to bych rači ty kola vzal flexou...

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
út Kvě 15, 2007 7:16 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: ...!! Citovat
viktůrek napsal:
mobileus napsal:
viktůrek napsal:
hele vy dva chytrý..!!
co takhle obědnat novej bezpečák co? za dva až pět dní je tady..a nevim proč se tu dohadujeme když už to oni dávno řeší bez nás a kdyby ne tak já bych měl taky možnost...
čau

já wim ale tech bezpecaku je hrozny kvanta moznosti

nepokoušíš se to říct automechanikovi jako novinku že ne?
hele co myslíš že sem asi celej den dlěal.. byl sem v nissanu a mluvil sem přesně o tomhle s nákou chytrou ženskou..a ona řekla že ot neni problém.. ale to už je fakt jedno..
jo a jesi si mislel vážn že bys nechal udělat na tvym místě novej že bys honechal vyrobil laserem tak to by možná stálu víc než nový kola.. víš kolik stojí jeden kus kdybys is ho enchal vypálit? ty voe to by by byla darda jak hovado.. to bych rači ty kola vzal flexou...
ja rikal treba laserem Wink a KLID woe se nečil hned ne

_________________
NISSAN FOREVER
út Kvě 15, 2007 7:22 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
vubec nechapu o co ted jde muze mi to nekdo priblizit? Diky
st Kvě 16, 2007 9:04 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz