Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Kdo je kdo - představení
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Kdo je kdo - představení
Autor Zpráva
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Kdo je kdo - představení Citovat
Vidím, že se tu registruje dost nových tváří...

Dost řečí, přiděláváte mi práci, musím potvrzovat registrace Wink Wink Wink

Tak si taky trochu práce s představením sebe, ať víme, kdo nám píše Smile
út Úno 06, 2007 11:05 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
milda
zobák


Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 10
Bydliště: Praha

Příspěvek :-) Citovat
Ahoj, ja sice zatim nic nenapsal, ale dobra. Nejsem ani tak fanda Z33 jako spis Z32 (jedna mi v garazi touzebne ceka na jaro), jelikoz me predchozi auto byla 200SX, tak jsem aktivnejsi na jejich foru (kde je lidi s 300ZX povicero), ale kdyz jsem nasel forum Z-tkovy, tak jsem neodolal Smile
út Úno 06, 2007 1:47 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: :-) Citovat
milda napsal:
Ahoj, ja sice zatim nic nenapsal, ale dobra. Nejsem ani tak fanda Z33 jako spis Z32 (jedna mi v garazi touzebne ceka na jaro), jelikoz me predchozi auto byla 200SX, tak jsem aktivnejsi na jejich foru (kde je lidi s 300ZX povicero), ale kdyz jsem nasel forum Z-tkovy, tak jsem neodolal Smile


Tohle už jsem řešil i v nissanclubu, vzhledem k tomu, že Zetko vychází z řady z, tak některé akce budou patřičně oznámeny a počítáme s účastí třístovek, dvoustovek a nissanů obecně.......

Díky za "představení". Very Happy
út Úno 06, 2007 1:58 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PeVa
branec


Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha

Příspěvek Drag Citovat
To je skoro jako na seznamce Wink))) no miry a vahy te asi nezajimaji, takze neco zajimavejsiho... Zetko mam teprve kratce a zrejme jsi videl to video od Santyho, takze ten sedivy nissan jsem byl ja.... Wink) staci, zbytek osobne treba nekde u dobreho pivecka? Wink) Petr
čt Úno 08, 2007 3:30 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: Drag Citovat
PeVa napsal:
To je skoro jako na seznamce Wink))) no miry a vahy te asi nezajimaji, takze neco zajimavejsiho... Zetko mam teprve kratce a zrejme jsi videl to video od Santyho, takze ten sedivy nissan jsem byl ja.... Wink) staci, zbytek osobne treba nekde u dobreho pivecka? Wink) Petr


Myslel jsem, že se budou představovat ti, co si s námi chtějí pokecat....
Je sice fajn, že už ses registroval, ale já myslel, že Ty budeš členem, a ten se tu nepředstavuje, na to slouží sekce Auta členů a Pro členy....

Nebo to mám chápat tak, že se do klubu nehlásíš??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
čt Úno 08, 2007 4:44 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PeVa
branec


Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha

Příspěvek Drag Citovat
Ale hlasiiiim Very Happy na jare jsem tam jako na koni Wink) ale tak pro jistotu jsem tu take predstavil Very Happy
čt Úno 08, 2007 9:52 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
dragu ja se taky hlásím: to víš jsem všude Laughing Laughing

_________________
NISSAN FOREVER
pá Úno 16, 2007 11:55 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
mobileus napsal:
dragu ja se taky hlásím: to víš jsem všude Laughing Laughing


Tos toho na sebe teda prozradil Very Happy Very Happy
Nemůžeš aspoň napsat něco ve smyslu???: "mám Nissana Sunara, a vykecávám se především na nissanclubu" nebo něco podobnýho?

A vůbec, stav se častěji, ať je tu trochu živěji, to víš je nás jen dvanáct, to se tu moc vykecávat nebude. Většina majitelů Z jsou workholici Mad
so Úno 17, 2007 12:17 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






Příspěvek Re: Drag Citovat
PeVa napsal:
Ale hlasiiiim Very Happy na jare jsem tam jako na koni Wink) ale tak pro jistotu jsem tu take predstavil Very Happy


Poslusne hlasim na jare jako na koni s 280ti koni Smile
so Úno 17, 2007 8:53 am
Anonymní






Příspěvek Citovat
Drag napsal:
mobileus napsal:
dragu ja se taky hlásím: to víš jsem všude Laughing Laughing


Tos toho na sebe teda prozradil Very Happy Very Happy
Nemůžeš aspoň napsat něco ve smyslu???: "mám Nissana Sunara, a vykecávám se především na nissanclubu" nebo něco podobnýho?

A vůbec, stav se častěji, ať je tu trochu živěji, to víš je nás jen dvanáct, to se tu moc vykecávat nebude. Většina majitelů Z jsou workholici Mad


Workoholici tak to si trefil, zbiva akorat trochu casu na Ztko a na golf Smile
so Úno 17, 2007 8:54 am
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
mobileus napsal:
dragu ja se taky hlásím: to víš jsem všude Laughing Laughing


Tos toho na sebe teda prozradil Very Happy Very Happy
Nemůžeš aspoň napsat něco ve smyslu???: "mám Nissana Sunara, a vykecávám se především na nissanclubu" nebo něco podobnýho?

A vůbec, stav se častěji, ať je tu trochu živěji, to víš je nás jen dvanáct, to se tu moc vykecávat nebude. Většina majitelů Z jsou workholici Mad
Never mu, znam nejmene tri z clubu, kteri nedelaj nic, jen si vozej prdel
so Úno 17, 2007 8:11 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Kojak napsal:
Drag napsal:
mobileus napsal:
dragu ja se taky hlásím: to víš jsem všude Laughing Laughing


Tos toho na sebe teda prozradil Very Happy Very Happy
Nemůžeš aspoň napsat něco ve smyslu???: "mám Nissana Sunara, a vykecávám se především na nissanclubu" nebo něco podobnýho?

A vůbec, stav se častěji, ať je tu trochu živěji, to víš je nás jen dvanáct, to se tu moc vykecávat nebude. Většina majitelů Z jsou workholici Mad
Never mu, znam nejmene tri z clubu, kteri nedelaj nic, jen si vozej prdel


A proč ne, víš co to dá práce, vozit si celý den prdel? To dá zabrat....
A zabere to dost času.... Very Happy
so Úno 17, 2007 8:35 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Libas
vojín


Založen: 11.1.2007
Příspěvky: 33
Bydliště: u Iglau

Příspěvek Citovat
Tak také něco napíšu o sobě. V srpnu mi bude 23 let, mám doma dvě japonská auta (Zetka to nejsou Crying or Very sad ), zajímám se o japonská auta a moc se mi líbí, proto oxiduji také tady Laughing
Můj největší cíl na tento rok: uspořádat JDM sraz na Kámeni = s tím souvisí také má registrace tady na foru, tak snad se na mě nezlobíte kvůli tomu Embarassed
ne Úno 18, 2007 9:43 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Libas napsal:
Tak také něco napíšu o sobě. V srpnu mi bude 23 let, mám doma dvě japonská auta (Zetka to nejsou Crying or Very sad ), zajímám se o japonská auta a moc se mi líbí, proto oxiduji také tady Laughing
Můj největší cíl na tento rok: uspořádat JDM sraz na Kámeni = s tím souvisí také má registrace tady na foru, tak snad se na mě nezlobíte kvůli tomu Embarassed


My se vůbec nezlobíme Very Happy , klidně si tady oxiduj dál.

Mimochodem, příští týden jedu do Jihlavy pro klubové předměty,tak můžem dát kafe...
út Úno 20, 2007 12:48 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Ahoj tak ja sem komar, sem z nissan a micra clubu, jsem sefen Tuning sokolov klubu, ktery porada take akce, je mi 18 a pul, mam jak sem psal podle klubu Nissan Micru 91 r.v., no a pokud Vas zajima jeste neco extra tak sem student stavebni prumky Smile pritelkyni mam. Ahoj
út Úno 20, 2007 8:33 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz