Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Most - 8.5.2007
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Most - 8.5.2007
Autor Zpráva
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Most - 8.5.2007 Citovat
Pro všechny, kteří se nezůčastnili této akce.

Na okruhu bylo cca 90 aut, mezi nimi jeden Bugatti Veyron, jeho majitelem je fa. Dr. K, za kterou stojí rodina Passerova, developeři, jejichž komplex admin. budov u magistrály v Praze asi všichni znáte.

Mnoho Ferrari F430, Porsche 911, 997, GT3, BMW 5,6, Subaru Imreza, Caterham, a mnoho dalších.

Nás bylo nakonec 6: Drag, Ondra, Erik, Pipni, Santy, Milan.....
Kromě nás jsem napočítal další tři majitele Zetek - všichni dostali vizitky klubu Cool

Před chvílí dorazili výsledky: nejrychlejší byl Erik, poté Drag, pak jeden nečlen.
Zetka byla cca v polovině výsledkové listiny, ostudu jsme neudělali Laughing
za námi bylo mnoho Porscháků, Bmw, Imprez apod.

Kompletní výsledky vč. časů budou za cca hodinu.
st Kvě 09, 2007 1:20 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






Příspěvek Citovat
Výsledky:

První bylo Ferrari F430 Challenge - okruh za 1:47:792.
Pro srovnání Lambo Gallardo za 2:01:252.

První zetko bylo na 39. místě - kolo za 2:12:524 - řídil Erik350Z - gratuluji!!! Exclamation Exclamation Exclamation
Druhé Zetko: Drag - 2:15:985
další Zetko nečlen Zábrš - 2:16:872
Ondra - 2:22:167 (resp. Ondrův kolega - čas z druhé jízdy)
Pípni - 2:23:199

VEYRON - 2:22:913 Exclamation Exclamation Exclamation (pan Passer to hodně šetřil - že budeme z Klubu 3 lepší než Bugatti jsem fakt nečekal)

Milan - 2:39:386
nečlen Pavlík - 2:39:682

Za námi skončily Audi RS4 - 2x, BMW M3, Z4, Z3, Lotus Exige, Subaru Impreza 5x, Ferrari F430, Mercedes C32AMG, Corvette 3x, Maserati 3200 GT, Caterham 2x, Porsche 997 2x, 959, Boxter........
st Kvě 09, 2007 2:55 pm
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Anonymous napsal:
Výsledky:

První bylo Ferrari F430 Challenge - okruh za 1:47:792.
Pro srovnání Lambo Gallardo za 2:01:252.

První zetko bylo na 39. místě - kolo za 2:12:524 - řídil Erik350Z - gratuluji!!! Exclamation Exclamation Exclamation
Druhé Zetko: Drag - 2:15:985
další Zetko nečlen Zábrš - 2:16:872
Ondra - 2:22:167 (resp. Ondrův kolega - čas z druhé jízdy)
Pípni - 2:23:199

VEYRON - 2:22:913 Exclamation Exclamation Exclamation (pan Passer to hodně šetřil - že budeme z Klubu 3 lepší než Bugatti jsem fakt nečekal)

Milan - 2:39:386
nečlen Pavlík - 2:39:682

Za námi skončily Audi RS4 - 2x, BMW M3, Z4, Z3, Lotus Exige, Subaru Impreza 5x, Ferrari F430, Mercedes C32AMG, Corvette 3x, Maserati 3200 GT, Caterham 2x, Porsche 997 2x, 959, Boxter........


Sorry, zapoměl jsem se regnout.
st Kvě 09, 2007 3:21 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek ??? Citovat
nevim pročVeyrona všichni tak přecenujete..
pokud vim tak je to auto na rychlost a ne na okruh..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Kvě 09, 2007 3:33 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: ??? Citovat
viktůrek napsal:
nevim pročVeyrona všichni tak přecenujete..
pokud vim tak je to auto na rychlost a ne na okruh..


My ho nepřeceňujeme, ale majitel nešlapal na plyn.
Kdyby mi ho půjčil, tak aspoň na cílové rovince bych tomu naložil.....

Vždyt já s mýma závodníma brzdama s přehledem vybrzdil před šikanou Corvettu, a on mi to pak za dvě kola vrátil v cílovce. Rozdíl ve výkonu musí být znát..... Laughing Laughing Laughing
st Kvě 09, 2007 4:34 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: ??? Citovat
viktůrek napsal:
nevim pročVeyrona všichni tak přecenujete..
pokud vim tak je to auto na rychlost a ne na okruh..
Ale je na okruh, jak dělanej, ale vašnosta šetřil pneu. Vyrábí se speciál. pro Veyron a jsou několikanásobně dražší, než guma pro tř. DTM. Jsou do rychl.450km, na silnici, okrun.. pořád jedna šprcka. Četl jsem to ve Speedu v době kdy V ještě zkoušeli a piplali. Cenou si už nepamatuju, alebyla závratná jako vše, co je na V.

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
st Kvě 09, 2007 4:53 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Re: ??? Citovat
Drag napsal:
viktůrek napsal:
nevim pročVeyrona všichni tak přecenujete..
pokud vim tak je to auto na rychlost a ne na okruh..


My ho nepřeceňujeme, ale majitel nešlapal na plyn.
Kdyby mi ho půjčil, tak aspoň na cílové rovince bych tomu naložil.....

Vždyt já s mýma závodníma brzdama s přehledem vybrzdil před šikanou Corvettu, a on mi to pak za dvě kola vrátil v cílovce. Rozdíl ve výkonu musí být znát..... Laughing Laughing Laughing

hele dragu.nechci do tebe rejpat ale ani corveta neni auto do zatáček...
jinak ocenuji tvé řidičské schopnosti ale neznam nikoho kdo by v cílový rovince nešlápli šstnácti válci o 1000koních na plyn...Smile

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Kvě 09, 2007 4:54 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Santy
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 109

Příspěvek Re: ??? Citovat
Kojak napsal:
viktůrek napsal:
nevim pročVeyrona všichni tak přecenujete..
pokud vim tak je to auto na rychlost a ne na okruh..
Ale je na okruh, jak dělanej, ale vašnosta šetřil pneu. Vyrábí se speciál. pro Veyron a jsou několikanásobně dražší, než guma pro tř. DTM. Jsou do rychl.450km, na silnici, okrun.. pořád jedna šprcka. Četl jsem to ve Speedu v době kdy V ještě zkoušeli a piplali. Cenou si už nepamatuju, alebyla závratná jako vše, co je na V.


Je na okruh, ale mozna pan majitel ho ma jen na masirku Smile)) Ale design je nadhernej.
st Kvě 09, 2007 10:05 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
me se libilo ze vcera sme ho videli a dneska vsude na internetovych novinach ze byl koupenej veyron v čr Laughing Laughing Laughing
martine nemuzes mi preposlat komplet vysledky na mejla plz,
pokud ne tak by me zajmalo za kolik zajel ten bilej okruhovej special (newim co to bylo)

_________________
NISSAN FOREVER
st Kvě 09, 2007 10:58 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
mobileus napsal:
me se libilo ze vcera sme ho videli a dneska vsude na internetovych novinach ze byl koupenej veyron v čr Laughing Laughing Laughing
martine nemuzes mi preposlat komplet vysledky na mejla plz,
pokud ne tak by me zajmalo za kolik zajel ten bilej okruhovej special (newim co to bylo)


Ano Jakube, se Z clubem zažiješ neopakovatelné zážitky.... Laughing

Mimochodem: Ondra říkal, že ty šrouby se budou muset navařit. Jestli se přitom zničí ráfky za 50 litrů jeden, tak vás nebude mít rád.....
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
st Kvě 09, 2007 11:05 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Santy
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 109

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
mobileus napsal:
me se libilo ze vcera sme ho videli a dneska vsude na internetovych novinach ze byl koupenej veyron v čr Laughing Laughing Laughing
martine nemuzes mi preposlat komplet vysledky na mejla plz,
pokud ne tak by me zajmalo za kolik zajel ten bilej okruhovej special (newim co to bylo)


Ano Jakube, se Z clubem zažiješ neopakovatelné zážitky.... Laughing

Mimochodem: Ondra říkal, že ty šrouby se budou muset navařit. Jestli se přitom zničí ráfky za 50 litrů jeden, tak vás nebude mít rád.....
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


Hele ty srouby musi jit odvrtat uz sem je taky jednou takhle sundaval, totiz pojistne srouby se vetsinou strhnou bud klic a nebo se ozvejka sroub. NEJLEPSI JE KLASICKY OCELOVY SROUB.
st Kvě 09, 2007 11:26 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zábrš nečlen
Anonymní





Příspěvek Citovat
zdravím všechny, akce v mostě byla super! ostudu jsme na 100% neudělali, co se týče veyronu, tak mám dojem, že jak se mu na cílovce zvedlo křídlo tak trochu škrtl o zem.
st Kvě 09, 2007 11:57 pm
Anonymní






Příspěvek Citovat
zábrš nečlen napsal:
zdravím všechny, akce v mostě byla super! ostudu jsme na 100% neudělali, co se týče veyronu, tak mám dojem, že jak se mu na cílovce zvedlo křídlo tak trochu škrtl o zem.


Zdravím Tě...
Jo, prý škrtl předkem....

Ostudu určitě ne, já měl letos lepší časy, než na podzim, i při tom počasí...
A když mrkneš, co zůstalo za námi, tak jsem hrdý na Zetko Laughing
Měj se, a zaregistruj se.... Laughing Laughing Laughing
čt Kvě 10, 2007 12:02 am
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Anonymous napsal:
zábrš nečlen napsal:
zdravím všechny, akce v mostě byla super! ostudu jsme na 100% neudělali, co se týče veyronu, tak mám dojem, že jak se mu na cílovce zvedlo křídlo tak trochu škrtl o zem.


Zdravím Tě...
Jo, prý škrtl předkem....

Ostudu určitě ne, já měl letos lepší časy, než na podzim, i při tom počasí...
A když mrkneš, co zůstalo za námi, tak jsem hrdý na Zetko Laughing
Měj se, a zaregistruj se.... Laughing Laughing Laughing

čt Kvě 10, 2007 12:03 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bordel
vojín


Založen: 10.4.2007
Příspěvky: 42

Příspěvek Citovat
Akce byla supr Cool jsem rad, ze jsme mel moznost tam ocumovat a fotit...

Dragu, posles mi taky celkovy vysledky na mail? Diky Very Happy

_________________
www.photohorizon.net <<fotky z různých akcí

1.6 SOHC VTEC - žádný Zetko Very Happy
čt Kvě 10, 2007 2:07 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz