Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Jste vrazi!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Jste vrazi!
Autor Zpráva
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Edis napsal:
doplnění: autorem posledních dvou příspěvků před tímto jsem já.
To jsem si všim, chytráku. Najdi si théma KRYPL 2L2, najdeš tam kamaráda. Teď jsem se nadláb, tak skočím na pár plzniček, abych byl večer ve formě. For Sab: jsem v pohodě, dobře se bavím a nezapoměň, že s tímto poddruhem jsem se zabýval celý život.

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
ne Kvě 06, 2007 12:14 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: Jste vrazi! Citovat
Sabajka napsal:
Edis napsal:
Všichni, kdo se účastní "závodu" Gumball 3000 jsou vrazi a mají ruce od krve! Přeju Vám, abyste všichni v těch vašich zasraných autech chcípli!
Pro anonyma - dobře, chápu všechno, díky za objasnění situace - my se známe, proto nám pro rozponání stačí jen přezdívky, to k tomuto a jinak - ano, máš svobodný názor - jsme demokratická země, všechno v pořádku - OK, ale ,ale proč si to psal na forum "Z-clubu", proč sis nevybral jiná fora (jakože se jich točí okolo Gumballu 3000 a té "vraždy" hodně) Proč, si nás vlastně napadl tou větou .....Přeju Vám, abyste všichni v těch vašich zasraných autech chcípli!...vím, říkal si, že to patří jiným - též chápu..ale pořád mi stejně vrtá hlavou, proč si to psal sem...to je ten největší problém, co chci vyřešit...díky..
Pro Kojaka - nebuď tak vznětlivý, nemá to cenu, neurážejte se navzájem - tak to nijak nevyřešíte.hmmm Wink jsme lidi, pokusme si to říct i bez těch vznětlivých urážek
A ještě pro anonyma Smile JSEM SLEČNA... Laughing Laughing Laughing
Je to vůl, kterej napadá lidí, vo kterejch ví hovno, jako my o něm. /děl Viktůrek/ Tak ať si žvejká se svou starou, jestli nějakou má, ale ta by mu dala rovnou po hubě. Proto votravuje tady, jinde se nechytá. Měj se dífko, jdu na pivo a máš prvadu, seru na něj. Víš, že jsem slušńák, tak promiń. Pozn., na Mimoni bylo fajn, chyběla jsi tam. Spousta starejch i novejch kamarádů.

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....

Naposledy upravil Kojak dne ne Kvě 06, 2007 4:39 pm, celkově upraveno 1 krát.
ne Kvě 06, 2007 12:46 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek hihi Citovat
Neomlouvej se - to je v pořádku..ale urážkami nic nespravíte - jsem taky až moc temperamentní člověk, ale sama nemám ráda, když to provozují jiní...njn MimoŇ...mrzí mě, že jsem tam s váma nebyla...ale ale chyběla jsem tam Laughing Laughing až tak žádaná jsem byla....tak to mě těší..a téma Gumball 3000 uzavírám.je to nesmysl..a konstruktivně tu nic neřešíte...mějte se krásně... Wink Wink Wink

_________________
IN OMNIA PARATUS Smile
ne Kvě 06, 2007 12:54 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: hihi Citovat
Sabajka napsal:
Neomlouvej se - to je v pořádku..ale urážkami nic nespravíte - jsem taky až moc temperamentní člověk, ale sama nemám ráda, když to provozují jiní...njn MimoŇ...mrzí mě, že jsem tam s váma nebyla...ale ale chyběla jsem tam Laughing Laughing až tak žádaná jsem byla....tak to mě těší..a téma Gumball 3000 uzavírám.je to nesmysl..a konstruktivně tu nic neřešíte...mějte se krásně... Wink Wink Wink
To víš, je to jen plácání nevyzrálého, či přestárlého nýmanda. Člověk, který to má v hlavě v hlavě srovnaný, takovou pitomost nenapíše. Je to jen BLB č. 2. Jo a mě si chyběla nejvíc, i když jsem tam měl Haničku. Tak snad příště.

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
ne Kvě 06, 2007 4:12 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek Re: hihi Citovat
Kojak napsal:
Sabajka napsal:
Neomlouvej se - to je v pořádku..ale urážkami nic nespravíte - jsem taky až moc temperamentní člověk, ale sama nemám ráda, když to provozují jiní...njn MimoŇ...mrzí mě, že jsem tam s váma nebyla...ale ale chyběla jsem tam Laughing Laughing až tak žádaná jsem byla....tak to mě těší..a téma Gumball 3000 uzavírám.je to nesmysl..a konstruktivně tu nic neřešíte...mějte se krásně... Wink Wink Wink
To víš, je to jen plácání nevyzrálého, či přestárlého nýmanda. Člověk, který to má v hlavě v hlavě srovnaný, takovou pitomost nenapíše. Je to jen BLB č. 2. Jo a mě si chyběla nejvíc, i když jsem tam měl Haničku. Tak snad příště.
Ale tak napadat ho taky nemusíme, že Kojaku Wink njn, co se dá dělat - jsem vytížená rodinnými povinnostmi:-) tak se mi to nikdy moc nepovede a to víš, tyhle srazy - no popravdě řečeno- mojí rodinu to moc nebere Smile takže asi tak. Co vím, ale 100%, že jedu do toho Miřetína Smile to je snad jediný sraz, který navštívím...zatím tedy Wink No právě, ty sis na mě ani nevzpomněl, když jsi tam měl Haňuli, tak se ani nedělej..juu Laughing Laughing Laughing ale jestli se po mně nesháněl ani Drag, tak to se naštvu Wink Evil or Very Mad Laughing Laughing Laughing Laughing ale tak jsem zase koukla na ten spot, co byl na ČT a bylo to pěkný..záviděla jsem Vám tam to počasí, neb já jsem v jižních Čechách a tady celý den "lilo" bez přestání....
Říkám ještě jednou, navzájem se nenapadejte - je to blbost a jen ukazujete, že kdyby blbost nadnášela - tak tu všichni lítáte jak o život.. Wink Wink
Ano, anonym-Edis to tu neměl psát (souhlasím s tím, že je to blbost) a ty Kojaku nemáš tak prudce ( i když v duchu v pohodě) reagovat - s tím Gumballem 3000 říkám podle sebe, že to byla "kravina" to sem napsat, neb to vůbec nesouviselo s klubem - rychlá auta má spousta lidí..to ale neznamená, že budou jako ti dva 30letý "mladíci" a budou se takhle s prominutím "kravit" a dopadne to katastrofou...tak toť vše.. má milá dítka..
For Edis - chlape/chlapče neboj - já mám taky auto a jezdím občas "jak prase", ale kdo ne...záleží na věku...ale chtěla jsem říct, neboj, já jsem dost zodpovědná na to, abych nikoho nepřejela Wink Wink a navíc dávám vždycky přednost chodcům na přechodu, což pokud si Pražák - jako já- sám víš, že to tady lidi skoro vůbec nedělaj Smile Zkus se jet podívat na nějaký tuning sraz, ať máš taky radost ze života...i když auta nejsou život, je to příjemné odreagování Wink věř mi znám to od sebe...
For Kojak - hele vy nám prostě musíte s Haňulí udělat tu "dámskou jízdu", abyste si taky vážili toho, že máte v klubu 3 aktivní ženský...mě, Lindu a Haničku...no..musíte si nás cenit.. Laughing Laughing Laughing

_________________
IN OMNIA PARATUS Smile
ne Kvě 06, 2007 4:34 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: hihi Citovat
Sabajka napsal:
Kojak napsal:
Sabajka napsal:
Neomlouvej se - to je v pořádku..ale urážkami nic nespravíte - jsem taky až moc temperamentní člověk, ale sama nemám ráda, když to provozují jiní...njn MimoŇ...mrzí mě, že jsem tam s váma nebyla...ale ale chyběla jsem tam Laughing Laughing až tak žádaná jsem byla....tak to mě těší..a téma Gumball 3000 uzavírám.je to nesmysl..a konstruktivně tu nic neřešíte...mějte se krásně... Wink Wink Wink
To víš, je to jen plácání nevyzrálého, či přestárlého nýmanda. Člověk, který to má v hlavě v hlavě srovnaný, takovou pitomost nenapíše. Je to jen BLB č. 2. Jo a mě si chyběla nejvíc, i když jsem tam měl Haničku. Tak snad příště.
Ale tak napadat ho taky nemusíme, že Kojaku Wink njn, co se dá dělat - jsem vytížená rodinnými povinnostmi:-) tak se mi to nikdy moc nepovede a to víš, tyhle srazy - no popravdě řečeno- mojí rodinu to moc nebere Smile takže asi tak. Co vím, ale 100%, že jedu do toho Miřetína Smile to je snad jediný sraz, který navštívím...zatím tedy Wink No právě, ty sis na mě ani nevzpomněl, když jsi tam měl Haňuli, tak se ani nedělej..juu Laughing Laughing Laughing ale jestli se po mně nesháněl ani Drag, tak to se naštvu Wink Evil or Very Mad Laughing Laughing Laughing Laughing ale tak jsem zase koukla na ten spot, co byl na ČT a bylo to pěkný..záviděla jsem Vám tam to počasí, neb já jsem v jižních Čechách a tady celý den "lilo" bez přestání....
Říkám ještě jednou, navzájem se nenapadejte - je to blbost a jen ukazujete, že kdyby blbost nadnášela - tak tu všichni lítáte jak o život.. Wink Wink
Ano, anonym-Edis to tu neměl psát (souhlasím s tím, že je to blbost) a ty Kojaku nemáš tak prudce ( i když v duchu v pohodě) reagovat - s tím Gumballem 3000 říkám podle sebe, že to byla "kravina" to sem napsat, neb to vůbec nesouviselo s klubem - rychlá auta má spousta lidí..to ale neznamená, že budou jako ti dva 30letý "mladíci" a budou se takhle s prominutím "kravit" a dopadne to katastrofou...tak toť vše.. má milá dítka..
For Edis - chlape/chlapče neboj - já mám taky auto a jezdím občas "jak prase", ale kdo ne...záleží na věku...ale chtěla jsem říct, neboj, já jsem dost zodpovědná na to, abych nikoho nepřejela Wink Wink a navíc dávám vždycky přednost chodcům na přechodu, což pokud si Pražák - jako já- sám víš, že to tady lidi skoro vůbec nedělaj Smile Zkus se jet podívat na nějaký tuning sraz, ať máš taky radost ze života...i když auta nejsou život, je to příjemné odreagování Wink věř mi znám to od sebe...
For Kojak - hele vy nám prostě musíte s Haňulí udělat tu "dámskou jízdu", abyste si taky vážili toho, že máte v klubu 3 aktivní ženský...mě, Lindu a Haničku...no..musíte si nás cenit.. Laughing Laughing Laughing
Jasně, souhlas, na tu podrbárnu tě svezu, Drag vezme Lindu,a pojedeme za Hanulí. Jen se to musí dohodnout. Co se týče srazů, také nemám moc času, víkendy jsou hlavně rodinné povinosti. Do Miřetína bych rád, snad do toho nic nevleze.Jo a mám z Mimoně Velkej Drb.

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
ne Kvě 06, 2007 5:12 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Santy
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 109

Příspěvek Re: hihi Citovat
Tak teda Sabajko smekam mas muj plny souhlas si fakt dobry diplomat a mas pravdu Smile Je fakt zebychom si vas meli cenit Smile
ne Kvě 06, 2007 10:47 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Re: Jste vrazi! Citovat
Edis napsal:
Všichni, kdo se účastní "závodu" Gumball 3000 jsou vrazi a mají ruce od krve! Přeju Vám, abyste všichni v těch vašich zasraných autech chcípli!

Edis napsal:
Všichni, kdo se účastní "závodu" Gumball 3000 jsou vrazi a mají ruce od krve! Přeju Vám, abyste všichni v těch vašich zasraných autech chcípli!

to je tak krásně milé... slzyčiky dojetí tečou z mých očíček.. je to od tebe tak rostomilé
nevím jak ti za tvůj komentář poděkovat.. slůvko děkuji, nebo jsi úžasný je slybé.. a co takhle.... Jdi se vysrat??

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
po Kvě 07, 2007 12:02 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek Re: hihi Citovat
Santy napsal:
Tak teda Sabajko smekam mas muj plny souhlas si fakt dobry diplomat a mas pravdu Smile Je fakt zebychom si vas meli cenit Smile
Jéjej Embarassed Embarassed Embarassed vážně Ti děkuji, takový pěkný kompliment, že smekáš.... Laughing Laughing Laughing Laughing ale tak je to pravda Winka já jsem pravdomluvná děva Laughing Laughing njn, nás ženských je tady málo a rády bychom se taky poznaly a samozřejmě sešly se i s Vámi, ale je to těžké zkombinovat....ale musíme to určitě nějak vyřešit. ;)doufám, že to bude co nejdříve - ráda bych vás všechny poznala..zatím pa Laughing Laughing

_________________
IN OMNIA PARATUS Smile
po Kvě 07, 2007 8:39 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz