Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Členské příspěvky

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Členské příspěvky
Autor Zpráva
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Členské příspěvky Citovat
Když už se někdo zmínil v druhym tématu že nejsou na údržbu stránek finance co takhle se zeptat kam všecky peníze a příspěvky šli??? hm?? každej kdo umí trochu počítat a vezme si že je přez 20 členů a každej dává 3tisíce tak je to docela slušná částka. A pochybuju že se to všecko vrazilo Hardymu jako založení stránky. a Nebo do okruhů? to taky nevim.. když na okduh je vstupný max. litr...
Kdybych dal tři tisíce do nákýho klubu tak se staram kam šly...


_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
ne Bře 16, 2008 9:26 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
tak to je pro me novinka, no za tenhle webik s forem bych dal tak mozna 500 Smile a to budu jeste hodnej, co se tyce udrzby a vedeni a starani se o web mesicne, ale mluvim o nejake praci, pak max 500 za mesic... Rolling Eyes a domena s mistem na webu je max za bura taky tak to mas neco porez 10...zbytek uz hledej sam vikturku Confused
ne Bře 16, 2008 11:57 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
5 litrů je docela dost ne? my platíme za CzechEx něco kolem 250,- za měsíc a to je v tom hodně místa za forum a mega moc Giga za fotky na stránce, a to se mi nezdá že by Z-club byl větší .... ale jo, rád taky něco přispěju
čt Bře 20, 2008 3:41 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Ondra. napsal:
5 litrů je docela dost ne? my platíme za CzechEx něco kolem 250,- za měsíc a to je v tom hodně místa za forum a mega moc Giga za fotky na stránce, a to se mi nezdá že by Z-club byl větší .... ale jo, rád taky něco přispěju
Jsou to 3t kč za rok, mě se to zdá zbytečně moc, vzláště pro mladé členy, kteří staví bouračky. FOR GRAG : bylo by hodně dobré dát do Members podrobvné vyúčtování vybraných peněz a jejich použití. Něco jsem zaslechl, že se z toho platilo něco na Most, na jízdy. Doufám, že to newní pravda. Tak se čiň hochu a také na jakém to je to účtu, Zaslechl jsem i jiné pitomosti a pomluvy,byla by dobré účetnictví zveřejnit Laughing

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
pá Bře 21, 2008 6:35 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz