Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
MIMON !!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
MIMON !!!
Autor Zpráva
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
Fakt super srázek, poznala jsem nový lidi(Mobilius,linda,...)Fakt super, a nemluva o těh autíčkách Vytřeštěnec Vytřeštěnec Vytřeštěnec Musím hlavně poděkovat Kojakovi, bez něj bych tam nebyla a asi bych o hodně přišla, a hlavně Kojak je moooc dobrá společnost,super člověk prostě!!! Vzývám tě ó pane! Jo a taky musím poděkovat Dragovi za časáky, moc děkuju a pozdravuj Mojmírka super dítě, ale moc hyperaktivní, dneska určitě brzy usnu Laughing Laughing Laughing Moc děkuju klukům za dobrou společnost(Kubík, Viktůrek, Kojak,..)Kuju moc tak papa a doufám že se uvidíme co nejdříve, papa
so Kvě 05, 2007 5:22 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
a musím ještě dodat, že Viktůrek je zlastíško, on by mi to neodpustil, že o něm nenapíšu, ne ale doopravdy jsem ráda, že ho známSurprised)
so Kvě 05, 2007 5:51 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
Hanička napsal:
a musím ještě dodat, že Viktůrek je zlastíško, on by mi to neodpustil, že o něm nenapíšu, ne ale doopravdy jsem ráda, že ho známSurprised)

jojo bylo to super Wink

_________________
NISSAN FOREVER
so Kvě 05, 2007 6:27 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
jejejda a ted byl kojak a drag v telce, jůůůůůůůůůůůůůůSurprised) Vytřeštěnec Vytřeštěnec Vytřeštěnec Vytřeštěnec hezky jste mluvili:o)
so Kvě 05, 2007 6:34 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
Hanička napsal:
jejejda a ted byl kojak a drag v telce, jůůůůůůůůůůůůůůSurprised) Vytřeštěnec Vytřeštěnec Vytřeštěnec Vytřeštěnec hezky jste mluvili:o)

jj pekne a byl tam videt i santy Wink

_________________
NISSAN FOREVER
so Kvě 05, 2007 6:56 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek bezva... Citovat
Tak to je krása - mít mediální reklamu - to "Z" clubu jen prospěje...určitě dobrá věc...škoda, že jsem Vás neviděla - jinak doufám, že jste si Mimoň užili, ale jak jsem slyšela - bylo to super...takže jste se bavili Wink mrzí mě to, že jsem tam s váma nemohla být Crying or Very sad Crying or Very sad doufám, že to vyjde jindy... zatím se mějte

_________________
IN OMNIA PARATUS Smile
so Kvě 05, 2007 8:38 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Santy
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 109

Příspěvek Citovat
Povedena akcicka ))) Jo Kojaku ne CT nic nebezelo ( A nebo jsem to nestihl koukal jsem od 7.3O.
so Kvě 05, 2007 10:17 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
Bylo to tam na čt1 asi ve čtvrt takže jsi to nestihl:o(škoda:o(
ne Kvě 06, 2007 9:53 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Santy
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 109

Příspěvek Citovat
Hanička napsal:
Bylo to tam na čt1 asi ve čtvrt takže jsi to nestihl:o(škoda:o(


Sakris a ja to chtel nahrat a dat na klub ( No podivam se do archivu na netu, vsechny zpravy se archivuji, ze )cusik
ne Kvě 06, 2007 10:05 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Santy napsal:
Hanička napsal:
Bylo to tam na čt1 asi ve čtvrt takže jsi to nestihl:o(škoda:o(


Sakris a ja to chtel nahrat a dat na klub ( No podivam se do archivu na netu, vsechny zpravy se archivuji, ze )cusik
Bylo to tam,zprávy jdou od 19h. Mimoň šla těsně po 19.15h, byly tam krátké šoty s Dragem, mnou a ty jsi tam byl také zaběru. Jinak to žluté Lambo, krátká ukázka ze sprintů.Celé asi 1 min. Mám to na hardd

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
ne Kvě 06, 2007 11:56 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Erik350Z
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 33
Bydliště: Brno

Příspěvek Citovat
Ahoj lidi,
skoda, ze jsem nemohl prijet, tak jsem aspon nasel tu reportaz. Tady je:

http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/05.05.2007/1097181328-udalosti/32833.html?ilink=60800

Mejte se, uz se tesim do Mostu.

Michal
ne Kvě 06, 2007 2:32 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Erik350Z napsal:
Ahoj lidi,
skoda, ze jsem nemohl prijet, tak jsem aspon nasel tu reportaz. Tady je:

http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/05.05.2007/1097181328-udalosti/32833.html?ilink=60800

Mejte se, uz se tesim do Mostu.

Michal


Michale, díky, žes to sem dal. Já se s tím, jak sem ten link dostat, mordoval 15 min. a pak jsem rezignoval......

Myslíš, že by šlo tu reportáž vypálit na dvd??? Pokud by to šlo, a vzal bys to do Mostu, byl bych moc potěšen.
ne Kvě 06, 2007 5:19 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek ano.. Citovat
Ano, taky díky...ráda jsem se podívala..na naše hvězdy Z-clubu - díky moc.. Razz Razz Wink Wink Wink Wink

_________________
IN OMNIA PARATUS Smile
ne Kvě 06, 2007 6:06 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
linda350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: BRNO

Příspěvek Citovat
Tyjo uplně suprrr srázek.... jsem vám všem vděčná za to že ste tam byli, jste všichni moc fajn lidi, uplně všichni.....hlavně vděčím Tomovi a jeho ženušce protože byli moje poslední záchrana a vzali mne z Brna....jinak na Z club se krásně koukalo, jen at se dál rozrůstá o další auti,padla mi do oka ta bílá americká verze !!!! pa přístě
ne Kvě 06, 2007 6:12 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: ano.. Citovat
Sabajka napsal:
Ano, taky díky...ráda jsem se podívala..na naše hvězdy Z-clubu - díky moc.. Razz Razz Wink Wink Wink Wink
Díky za obdiv, fakt jsme krásní.

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
ne Kvě 06, 2007 6:50 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz