Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Kojakovo změny

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Kojakovo změny
Autor Zpráva
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Kojakovo změny Citovat
Kojaku, očekávám, že se tu rozepíšeš o jednotlivých změnách, provedených v letošní zimě. Když už nechceš napsat aspoň částečnou reportáž k fotkám, který jsem v potu tváře zplodil...... Smile Smile Smile
čt Úno 01, 2007 8:02 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: Kojakovo změny Citovat
Drag napsal:
Kojaku, očekávám, že se tu rozepíšeš o jednotlivých změnách, provedených v letošní zimě. Když už nechceš napsat aspoň částečnou reportáž k fotkám, který jsem v potu tváře zplodil...... Smile Smile Smile
Cau, tak doufam, ze jsem se moc nezmenil, no ale u Fatboye jsou upravy nutne. Nejde o to, ze nechci psat, ale neni to hotove, ani vyzkousene, Ale protoze jsi nacelnik, tak budiz. Protoze loni narostlo auto o 20 cm do sire, zmenila se tuhost serioveho podvozku, proste mi" zmekl". S Lexou jsme se pokusili o nejlevnějsi zpusob, silonove podlozky,páč taky 20 kola zalezla do podbehu, proste se to moc nepodarilo. V rychlejch vinglech jsem brousil a piloval Pilotky na černou kolomaz, videl jsi to sam v Alpach. Tak auto je v dílně u Mlčocha, mimo jine vyborni motorari a upravci fseho. Tak jsme tam nacpali štelovatelnej podvozek KW, je vyroben pro "Z", soucasne jsme dali vykonnejsi brzdy Brembo, poucen tvou prihodou s motorem jsme pridali i olejovy chladic s termoventilem, zpozdovač vypinani motoru pro zchlazeni turbodmychadel v podst. jeto jen rele. No a jeste zpet kapotu z hliniku, ale delaji se vydechy po obou podelnych stranach kapoty, asi 4/5 delky. Tak to je zatim vse, nejsem jist jestli to nekoho zajima, muzu samozrejme poppsat veskere upravy vozu, budeli zajem. vse je profi tuning, je to jen o financich a mnozi to znaji, i ja jsem se dostal nekam, kam jsem nechtel. Mohu jen rici, ze kazdy zasah do serie na sebe vaze dalsi zmeny, ktere jsou n utne, zejmena u zvyseni vykonu. Tak zatim zdravim, Kojak


Naposledy upravil Kojak dne pá Zář 21, 2007 5:52 pm, celkově upraveno 1 krát.
ne Úno 04, 2007 5:08 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Neboj se, tohle téma je stopro zajímavé Very Happy
Už se o tobě, resp. tvém FatBoyovi píše skoro všude....viz. Maxipervers, tuningclub-cv, o MT nemluvě.
Doufám, že už píšeš reportáž o úpravách, abych to nemusel psát já...
A ty pak budeš jen břečet, co jsem tam napsal blbě Laughing
út Úno 06, 2007 11:01 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jindra
branec


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 2

Příspěvek otázka Citovat
Ahoj.
Chtěl bych se zeptat co všechno bych měl zakoupit, když do seriového motoru budu dávat biturbo greddy a intercooler?

dík
st Zář 19, 2007 3:34 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: otázka Citovat
jindra napsal:
Ahoj.
Chtěl bych se zeptat co všechno bych měl zakoupit, když do seriového motoru budu dávat biturbo greddy a intercooler?

dík
Koupit celý turbo kit Smile

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
st Zář 19, 2007 4:44 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jindra
branec


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 2

Příspěvek re Citovat
Promiň zapoměl jsem napsat biturbo kit greddy. Myslel jsem jestli je nutný zasahovat do motoru, spojky či převodovky?

Dík

Nebo se prosím rozepiš víc o svym žihadle, třeba to z toho pochopim.
Nějak se mi totiž nepovedlo sehnat informace o tom jak to vlastně s tim turbem je. Většinou jen debaty o tom jestli turbo ,nebo kompresor. Já jsem si už kit objednal a má mi přijít za 14 dní. Tak mám trochu strach abych něco nepo...
st Zář 19, 2007 6:20 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Nebudu tě strašit, hodně už jsem o tom napsal na techto stránkách a už se mi nechce to opakovat. Určitě budeš potřebovat lepší spoj. lamelu a přítlačák, org.mi shořel za 3t km a ostatní přijde časem. Počítej s krou´tákem cca 420-440Nm. |Tě pic

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
st Zář 19, 2007 7:27 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Re: Kojakovo změny Citovat
Drag napsal:
Kojaku, očekávám, že se tu rozepíšeš o jednotlivých změnách, provedených v letošní zimě. Když už nechceš napsat aspoň částečnou reportáž k fotkám, který jsem v potu tváře zplodil...... Smile Smile Smile

no.. pokud vim tak kojak pujde jen do čalounění a to ještě neni 100%... ale myslim že někdo v klubu plánuje kompresor v zimě , novej lak a podobně tak by bylo fajn už něco povědět.. jseš velkej tajnustrář dragu:-))) užs e na to třesu od mimoně..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Zář 19, 2007 8:50 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz