Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Special sraz pro Sabajku a Haničku
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Special sraz pro Sabajku a Haničku
Autor Zpráva
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
no červenání ti taky nepomůže Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ne Dub 29, 2007 11:47 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
A proc tu neni nic pro me a pro Lindu treba ... to je napr. krasna slecna moc se mi libila, skoda ze je zadana a ze ja taky, jinak bych o ni i usiloval Smile Laughing Vzývám tě ó pane!
ne Dub 29, 2007 8:55 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
linda350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: BRNO

Příspěvek Citovat
ale tak já se nevztekám jenom že je mi líto že ste si nevšimli že jsem taky holka....Sad ale ne v poho....jako jesli se tento sraz berete vážne a nevadilo by vám holky kdybych se přidala (jakože ne že bych se vnucovala, ale Sabajka mne pozvala) tak se ozvěte a já si nejaký Z seženu Wink
ne Dub 29, 2007 9:54 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
linda350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: BRNO

Příspěvek Citovat
komar napsal:
A proc tu neni nic pro me a pro Lindu treba ... to je napr. krasna slecna moc se mi libila, skoda ze je zadana a ze ja taky, jinak bych o ni i usiloval Smile Laughing Vzývám tě ó pane!

mno teda, to jsem vážne tolik zaujala? to se divím, děkuju za heský slova...
ne Dub 29, 2007 9:55 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek ;-) Citovat
2 Linda - ale my jsme si všimly, že jsi slečna....neboj tak s Hanulí..nechápavé nejsme..určitě pokud to půjde, mohla by to být legrace - ale uvidíme, co na to říkají ti, kteří naše milovaná "Zetka" vlastní a pak teprve můžeme něco zorganizovat - ale větší část rozhodnutí leží na jejich bedrech... Wink Wink Wink

_________________
IN OMNIA PARATUS Smile
po Dub 30, 2007 9:19 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
Lindo mi na tebe myslíme, ale v tom rozruchu jak nás to napadlo se Sabajkou, jsme si to neuvědomili, ale pokud to dopadne budeme samozřejmně mooooc rádi když tě tam taky uvidíme Vzývám tě ó pane! Wink
po Dub 30, 2007 9:30 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
linda350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: BRNO

Příspěvek Citovat
Very Happy tyjo je to krásná předctava....dekuju holky....jestli to výjde tak vás sežeru Vzývám tě ó pane!
po Dub 30, 2007 10:03 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
hele mi se chceme setkat, ne aby jsi nás spapkala Laughing Laughing Laughing Laughing
po Dub 30, 2007 10:17 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
Hanička napsal:
hele mi se chceme setkat, ne aby jsi nás spapkala Laughing Laughing Laughing Laughing

at zijou dámské jízdy Laughing Laughing Laughing

_________________
NISSAN FOREVER
út Kvě 01, 2007 5:40 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
Laughing
út Kvě 01, 2007 5:48 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
Hanička napsal:
Laughing

nech toho nebo na nas zas příde čabajka at si to pisem do jinyho tematu, musis se drzet zakladniho tematu Cool

_________________
NISSAN FOREVER
út Kvě 01, 2007 5:49 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
Ajo ale mi máme přece vlastní forum co?Very HappyVery Happy Laughing Laughing
út Kvě 01, 2007 5:50 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek :-) Citovat
No to teda máte - tak se ho držte Smile "dětičky" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
IN OMNIA PARATUS Smile
út Kvě 01, 2007 5:53 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
jak dětičky??? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Na holou !
út Kvě 01, 2007 5:54 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: :-) Citovat
Sabajka napsal:
No to teda máte - tak se ho držte Smile "dětičky" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ti dam dětičky ty MIMINO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad

_________________
NISSAN FOREVER
út Kvě 01, 2007 5:58 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz