Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Special sraz pro Sabajku a Haničku
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Special sraz pro Sabajku a Haničku
Autor Zpráva
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek Special sraz pro Sabajku a Haničku Citovat
Tak pánové, abychom vás jako taky pořádný ženský s Haničkou zneužily - tak vám chci něco navrhnout - berte to jak chcete Laughing Laughing Laughing , když jsme si tak s Haňulí povídaly, tak jsme zjistily, že se na srazu, snad ani jednom nepotkáme, tak jsme si říkaly, že bychom mohly vzít např. Draga a Kojaka, zneužít je oba dohromady a oni by nás svezly dohromady - že bychom si taky s Haničkou pokecaly osobně, když už jsme tedy ty aktivní členky Fanklubu 350 Z - samozřejmě bychom byly rády, kdyby se ukázala i ostatní "zetka" Smile ale tak pro nás je podstatné..že se uvidíme s Haňulí, že??..A jako správný chlapi - byste měli ženské na ramenou nositi a měli byste si nás vydržovat Smile - no tak jsem zvědavá , jaká na to bude reakce..mějte a smějte se..zatím...pa Wink Wink Wink Wink Wink Wink

_________________
IN OMNIA PARATUS Smile
čt Dub 26, 2007 8:55 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-))) Citovat
teda holky.. no tak mě napadlo.. já už sem se dlouho neviděl s lindou.. co takhle kdyby si mě tam dragu zavezl?? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
čt Dub 26, 2007 8:56 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek ne-e Citovat
Hele hele Viktůrku - tohle je čistě dámská jízda.... ty nemůžeš takhle žádat chlapy..to nejde..no prosím Tě... Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
IN OMNIA PARATUS Smile
čt Dub 26, 2007 8:58 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
Mno přesně jak to napsala SabčaSurprised)Když jsme si tak psali, tak obě něco máme..Takže jsme se rozhodli touto metodou:D Laughing Laughing Nevím co k tomu dál napsat je to asi vystihujíci:DZatím papa Cool
čt Dub 26, 2007 8:59 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-))) Citovat
no.. řeknu vám to takhle.. už sem taky přeýšlel o tom že ybch navrhnul aby se udělal sraz a že by každej v zetku vzal jednoho fan klubáka..ale nechci je za prvý nutit aby nás brali a za druhý si myslim že stejně tolik aut nikdy nepojede a už vůbec ne kvůli tomu aby jsme se všichni sešli..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
čt Dub 26, 2007 9:02 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
Viktůrku jo, tohle je ted naše škemrání, až po nás ju? Laughing Laughing Laughing
čt Dub 26, 2007 9:02 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-))) Citovat
hele já sem pro aby se takhel fan klub scházel..fakt jo.. dit sem rád že jste to navrhli..ale nevim jeis pro tebe někdo pojede do liberce...
zatím..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
čt Dub 26, 2007 9:04 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: :-))) Citovat
viktůrek napsal:
teda holky.. no tak mě napadlo.. já už sem se dlouho neviděl s lindou.. co takhle kdyby si mě tam dragu zavezl?? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy



Ty "moderátore", ty už sis svoje vybral....
Když kvůli tobě Drag a Kojak jeli do Kladna, aby ses mohl předvádět Wink
Máš na půl roku vybráno......

Takže fakt nech holky, to je jejich téma!
čt Dub 26, 2007 9:07 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek Citovat
Když nám do toho nebudeš Viktůrku mluvit - i nesplnitelné věci...se mohou státi a stanou se splnitelnými - so let it breathe... Wink Wink Wink Wink Wink

_________________
IN OMNIA PARATUS Smile
čt Dub 26, 2007 9:08 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-))) Citovat
vy ste hustý.. já je pochválim že jsou aktiní a nemám jim do toho vrtat jo?
už mlčim..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
čt Dub 26, 2007 9:13 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
Viktůrku já bych si to nějak zařídila Laughing Laughing
čt Dub 26, 2007 9:17 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
Teda myslímVery Happy
čt Dub 26, 2007 9:18 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
linda350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: BRNO

Příspěvek Citovat
Shocked Evil or Very Mad
pá Dub 27, 2007 9:48 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek ;-) Citovat
Myslela jsem si, že se Linda bude vztekati..no tak asi budeme potřebovat další "Zetko" aby s námi mohla i Linda... Wink Wink Wink tak co vy pánové - kdo se ujme Lindy.???? Wink Wink Wink

_________________
IN OMNIA PARATUS Smile
pá Dub 27, 2007 5:23 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: ;-) Citovat
Sabajka napsal:
Myslela jsem si, že se Linda bude vztekati..no tak asi budeme potřebovat další "Zetko" aby s námi mohla i Linda... Wink Wink Wink tak co vy pánové - kdo se ujme Lindy.???? Wink Wink Wink
Tak už to nějak nechňapňaju. Nejdřív sem si byl jistej, jak po mě toužíš a nevíš jak na to. A vono se jedná jen vo vobyčejnou podrbárnu. Styď se, Domino, dělat si srandičky z nejstaršího clubáka. Jak opovržení hodné. Stejně je Haninka lnejlepší, nejmilejší, nejhezčí a nej a nej. Tak a je to. Čabajko. Laughing Laughing A taková silná slova : zneužít, vydržovat, na ramenou nositi Shocked Shocked Shocked Sbohem krásné sny Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....

Naposledy upravil Kojak dne pá Dub 27, 2007 7:14 pm, celkově upraveno 1 krát.
pá Dub 27, 2007 7:06 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz